Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Jander válasza leviske (#1) üzenetére


Jander
senior tag

Davep: ja igen, azt elfelejtettem írni amit Te is említesz, hogy ez a szöveget már halhattuk párszor, annak rendje és módja szerint nem lett belőle semmi, ahogy (felteszem) újfent ez lesz a történet, és semmi sem lendül sehova...

Semmi értelme... gépek 10-100 millióin fut a windows amin dolgoznak, ezerszer több pénz nekik, ha mindenki számára optimalizált szoftvert hoznak ki, és mellé ott van a játékosoknak az xbox. Ez a kettő nemcsak, hogy nem zárja ki egymást (értsd: nincs verseny köztük), hanem pont hogy egymást erősítik... dolgozz windows platformon és játssz box-on, és a kettő között megfelelő kompatibilitást kell eszközölni (filmek, zenék, tv, rádió, stb.).

Mellesleg az mmorpg-ken kívül szinte semmi nincs amiben igazán monopol helyzete van a pc-nek. Arról nem is beszélve, hogy már csak idő kérdése és megérkeznek ezek a játékok is a konzolokra, eddig ugye gond volt, az internet ps2-nél, meg extra HDD-t kellett venni bele, most már teljes értékű ellenfél ebből a szempontból is mindkét nagy konzol. Chat-re van kis keyboard, de mivel van beépített mikrofon a csapat alapú játéknál máris helyben vagyunk. Nem is értem a most fejlesztésben lévő mmorpg-ket miért nem fejlesztik konzolokra, pl. egy Guild Wars 2-t ne mondja nekem senki, hogy nem lehetne játszani... (főleg, hogy az nem is havidíjas, tehát nem kell külön szórakozni a microsoft felé).

Amúgy pedig a cikkben említett wow az egyetlen vetélytárs, ami eladásban vetekszik a konzolos címekkel.

De ez önmagában is érdekes téma, szeretek olvasgatni ilyen jellegű eszmefutattásokat :K

[ Szerkesztve ]

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.