Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Iszonyatosan jó játék. Minden percét élveztem.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Domaximus


Domaximus
tag

Nekem is nagyon tetszett, én húgommal toltam ki localban és sztem eddig ez a legjobb coop story game.

Kiváncsian várom Fares új játékát. :)

(#3) Shepard


Shepard
tag

A Two brothers is jó volt. Ez is tetszett és már egy jóval összetettebb, grandiózusabb projekt volt, remek történettel, csavarokkal. Ha a következô alkotással nem próbálnak még nagyobb babérokra lôni, "csak" ezt a színvonalat hozza, szerintem akkor is rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Az Brothers is nagyon jó co-op játék volt, de itt járatták a csúcsra leginkább. Nagyon jól kivitelezték az egészet, le a kalappal, és sok hasonlóan szuper játékot várunk tőlük a későbbiekben.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#5) RaZroX


RaZroX
addikt

Én nem rég vettem meg, haverommal játszunk vele localban Xbox One S-en.
Zseniális egy játék, pedig manapság nagyon kevés játék van ami sokáig le tud kötni, de ezt eltalálták nagyon.
Viszont a grafikától sokkal többet vártam, tény hogy PC-n azért valamivel jobb, viszont az élményen még ez sem ront! Arról nem is beszélve, hogy kb 4500-ért vettem akciósan.

Nagyon várom a következő játékot, remélem a sok eladás meghozza a minőségbeli fejlődést!

This is the way

(#6) GreatL


GreatL
őstag

Picit túl van tolva ez a "játék"... a sztori gyenge, a történések hülyeségek, talán a csónakos menekülésen kívül nem is volt komoly akció. Mindemellé 4K-ban elég alacsony volt az FPS-szám egy ilyen egyszerű pályavezetésű műhöz képest.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.