Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) menpee


menpee
aktív tag

Mi is kaptunk reggelre kb. 7.15 környékére egy mentesítőt a másik 2 busz mellé, mivel a csuklós 2 hete folyamatosan 30 perceket késett, és jó, ha felfértem rá :D mindez úgy nyújt teljes képet, hogy utánunk még van 3 megálló még kb. 20 emberrel.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#2) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

"Persze öreg néni hókotrót lealázó módon lökött félre mindenkit"
:)) :)) :))
Fekszek a röhögéstől :D:D

Volán megtarthatná eme jó szokását akkor is amikor nem pont hétvége meg nem ünnep stb van, hanem ha csak úgy hétköznap csontra tele van a busz.

(#3) _seth_


_seth_
veterán

Mentesítő buszjárat? Hmm... jó arra felétek... én már buszoztam párszor, 2 éve majdnem folyamatosan de mentesítő buszt még nem láttam és ismerősöktől sem hallottam ilyesmiről...

Ellenben ma tetszett, hogy jött egy busz amire felszállt annyi ember amennyi csak felfért de komolyan fullra tele volt, oké nem szállok fel majd a következőre úgyis jár sűrűn... jött is, miskolci, na mondom ez bukó lesz mert mindig tele van, befordul látom, hogy senki sem áll rajta és ez már önmagában is rendkívül szokatlan. Felszálltam és kb 15-en utaztunk rajta :) Az előzőleg elindult buszt meg is előztük mivel mi sokkal kevesebb helyen álltunk meg és ott ültem kényelmesen a lábam kinyújtva a meleg radiátorhoz, a táskám mellettem és néztem, hogy kb 15-en voltunk rajta ;]

(Na jó tegnao nem volt ilyen jó a helyzet... a 14:36-os busz 14:31-kor elment amikor már csak 10 méterre voltam az ajtótól... (jó tudom miért nem futottam? mert fáj a lábam... egyébként futva simán elértem volna persze ha nem indul el 5 perccel korábban..., hazafelé kb 1 órát vártam mire fel tudtam szálni egy vacak buszra de nem is bántam mivel vasárnap délután nyitva volt a jegypénztár ami számomra egy kis csoda :) )).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4) htibor


htibor
tag

Jó ilyet olvasni :)

http://htibor.freeweb.hu(Járműfotók Volán autóbuszokról)

(#5) Zewa


Zewa
senior tag

Ez értékelendő, ne mindig cska a rosszat lássuk meg! :)
"Persze öreg néni hókotrót lealázó módon lökött félre mindenkit"
Mert "megteheti". nem tudom vhogy nem tudok rájuk haragudni:9 Csak néhány zsémben mamára aki folyton kotynyeleskedik.. :K

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.