Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemlehet


nemlehet
őstag

Hát nem tudom... Amilyen az amazon céges kultúrája erősen kétlem hogy onnan minőségi játékok kerülnének ki... Amit most a raktárak dolgozóival terveznek elképesztően vérlázító és a fejlesztőket amúgy se becsülik meg sehol.

Amúgy mire megy el az évi 500 millió dolcsi? Egyetlen valamire való címük a Crucible volt de az is buktázott.
Ami meg nyilvános hogy fejlesztésben van az a New World, de az azért nem tűnik egy évi 500 milliós címnek....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#2) #54625216


#54625216
törölt tag

Szerintem ők is a cloudgaming-re hajtanak, azaz nem is első sorban a saját címek fejlesztése a lényeg, hanem hogy a felhő szolgáltatásukat kiterjeszthessék a játékiparra. Ebből a szempontból nem is feltétlenül kell nyereséges játékokat kiadniuk, elég ha pár nagy kiadót meggyőznek, hogy érdemes az Amazontól bérelni a cloudgaming megoldást, azaz ha a játékok betöltik a techdemo funkciójukat, akkor már nyertek.

(#3) Reno7 válasza nemlehet (#1) üzenetére


Reno7
senior tag

Mit terveznek most a raktárak dolgozóival?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#4) nemlehet válasza Reno7 (#3) üzenetére


nemlehet
őstag

Röviden összefoglalva az eddig műszakok helyett 1 megashift lesz. Hajnali 1:20-tól 11:50-ig.
Egyelőre ezt csak a Chicago-i raktárban vezetik be, de alapvetően mindenhol ezt szeretnék. Aki nem fogadja el az egyből repül. Semmilyen kompenzációt nem ajánl a cég, rengeteg államban pl nincs éjszakai pótlék ergo nagyon szarul jár mindenki arról nem is beszélve hogy akinek nincs kocsija az így járt, mert céges járat nincs, amcsiban meg a tömegközlekedés enyhén szólva is elmaradott.

Persze tudom, hogy máshol is léteznek ilyen műszakok, de itt több 10k emberről van szó egy világjárvány közepén akik vagy munkanélküliek lesznek vagy belekényszerülnek egy olyan műszakba ami gyakorlatilag összeegyeztethetetlen bármilyen normál életvitellel.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#5) kzcs


kzcs
tag

Még egy magyar ember aki kint többre vihette.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.