Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) AppleUser válasza franc0 (#42) üzenetére


AppleUser
csendes tag

:DDD
Sírtam :C

Egyébként ezt szerintem nem tudják sehogyan sem megoldani.. csak tényleg ha van egy chipp, vagy egy azonosító, FIZIKAI azonosító, amit bekell olvastatni hogy tudjál kommentelni, és így a valós emberhet rendelik a hsz-t. És ez is csak az értelmesebbik, vagy betoji rétegen segítene. Mert aki hülye, vagy felvállalja amit ír, az így is befog kommentelni minden baromságot. Szóval fölösleges fejlesztés lenne, egy csomó pénz kidobás...

Más:
Feltünt valakinek, hogy fb-on, ha mobilról vagy, nem lehet kikapcsolni a localizálást? Írsz egy üzenetet, akkor mielött elküldöd kilehet szedni, hogy elküldje a jelenlegi tartózkodási helyedet. Viszont a következő üzenetnél már elküldi... Most azt nem tudom, hogy ha webes felületen kikapcoslod, akkor véglegesen kikapcoslja-e, de azt tudom, hogy az emberek 80%-nak ez felsem tűnik.. azt sem tudja, hogy van ilyen...

Ez is megint az, hogy mindenkiről készítenek egy profilt, az internetes tevékenységei alapján, és feltudják térképezni az egész életét kb...
Arról nem is beszélve, hogy scannelik a privát beszélgetéseket, és ha valai "illegálisat" tapasztalnak, átadják a hatóságoknak. Már fb-on sem lehet megbeszélni a haverokkal, hogy ha füvezni akarunk.. :DDD

G+-al meg összekapcsolhatják a netes tevékenységemet. Nincsen G+-om. :DDD PErsze gmailem van, tehát csak 'aktiválni kell'.
Viszont ez sem jelenthet hátrányt az anonimitásban, kamu adatokat megadhatok így is, sőt, valósakat is, csak más emberektől összeollózva. :U Aztán találjanak meg..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.