Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gyugyo79 válasza Sirus86 (#47) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az AEE (Adóügyi Ellenőrző Egység) 99% a blokk nyomtatóba van és amúgy is teljesen külön kommunikál a NAV-al (nem a gépen futó rendszeren keresztül ezért ha azon van is bármilyen külső/belső hálózat elérés az más okokból van).

(#52) ncc1701 válasza xuldar (#8) üzenetére


ncc1701
veterán

Minek? Az a tipikusan zárt rendszer. Rengeteg ügyfelünknél fut embedded xp-s terminál. Majd ha kihal a vas, vesznek újat. A régi vas nem viszi el a w10-et, és sejtheted, h nem fognak fél milláért mindenhová új gépet venni, bár mi örülnénk neki.

(#53) redgreg válasza r92king (#50) üzenetére


redgreg
tag

Az én 3-86osomra meg fel se rakja... Mi az, hogy a w10 szutykul fut egy olyan konfigon, amit megvenni se lett volna szabad így, mert egyszerűen ipari hulladék.

(#54) ncc1701 válasza Lacika112 (#18) üzenetére


ncc1701
veterán

Ja, úgy is van. A navos nyomtató van egy mobil net modullal bedrótozva hozzájuk. Nem a pos terminál.

(#55) copass válasza ATi GAMES (#46) üzenetére


copass
veterán

1x-er raktam újra a gépet a win10 óta, azt is azért mert az avast víruskergető leszedése megfektette...
én észre se veszem a frissítéseket már. az adatvédelmes frissítésnél volt kicsi fennakadás ugye a webkamera miatt, de úgy ennyi. nagyon sok gép megy a környezetemben úgy hogy nincs vele gond. dolgoznak vele.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#56) r92king


r92king
tag

(#53) redgreg
Gondolom nálad i9 alatt nincs élet, azért egy Haswell i3 3.6 ghz nem rossz proci IRODAI felhasználásra. Te tuti 2080ti-t raksz ilyen gépekbe is.

[ Szerkesztve ]

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#57) ncc1701 válasza r92king (#50) üzenetére


ncc1701
veterán

B@sszál rá gumikalapáccsal, mikor ír. Egyből bad blokkos lesz, és meg is lesz a cseréd. :)

(#58) Szakbarbár válasza r92king (#50) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Ezt alá tudom támasztani, HDD-vel elég használhatatlan céges környezetben a Win 10.
Én mondjuk kicseréltem 50+ gépben a HDD-t SSD-re, és azóta sokkal kevesebb panasz van. De előtte nem volt ritka a 10-15 perces indulás sem, meg mire magához tért a gép sokkal tovább tartott.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#59) ttt válasza Szakbarbár (#58) üzenetére


ttt
senior tag

A win10 második frissítésével oldották meg, hogy elund az életedet , ha hdd-n van a win10. 2017 év végén már én is kénytelen voltam ssd-t venni, mert akár tíz percig is darált a vinyóm, mire használhatóvá vált a gép.
Azóta mondom is, hogy jól s...be kéne rakni a telemetriás édesannyukat, de legalább pár milliárd dollárra megbüntetnimivel ez láthatóan célirányos volt
.

Nálunk a cégnél kb. 25-30 olyan program van amit 1-2 éve tudtak win7 alá migrálni. Az összes rendszergazdánk már most kitépte az összes haját, hallva, hogy kezdők újra a kanosszajárásuk ;]

(#60) #59063552 válasza Szakbarbár (#58) üzenetére


#59063552
törölt tag

Az érdekes, mivel muterom egy ezer eves Acer laptopon használja a Windows 10-et, amiben 5400rpm-es HDD van meg egy Celeron N3000 vagy N3010. Teljesen jó sebességeket produkál.

Nektek most vagy full kretén IT-s embereitek vannak, vagy hazudtok

[ Szerkesztve ]

(#61) Cifu válasza #59063552 (#60) üzenetére


Cifu
nagyúr

Aham. Szóval akinél lassú a Win10, az vagy kretén, vagy hazudik... :F :U :C

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#62) Magnat válasza xuldar (#31) üzenetére


Magnat
veterán

Nem, nincsenek a hálózaton ... az adóügyi tár van bekötve a NAV-hoz, ami gyakorlatilag a fiszkálprinter, abban van egy sim kártya, ami küldi a kinyomtatott adóügyi bizonylatoknak egyfajta másolatát a nav felé, de ettől még maga a gép nem kell, h rendelkezzen internethozzáféréssel.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#63) redgreg válasza r92king (#56) üzenetére


redgreg
tag

Mondjuk nekem is I3asom van, csak nem sajnáltam 5 éve azt a 20 ezer ftot egy ssdre. Az kb kötelező alá. Főleg 4 Gb rammal. De ez viszonylag ismert dolog...

(#64) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Több ok mutat a maradás irányába:

1. talán legfontosabb: a 6-8éves hardverek még bőven elég erősek a munkához, semmi gyakorlati ok nincs a cseréjükre. Driveresen viszont extra rizikós új rendszert rakni rá, aminek cégesen ráadásul ktgei is vannak.

2. A win10 elmúlt éveiben az volt a trend, hogy a M$ minden sz.r csilivili fícsörre odafigyelt, csak a stabilitásra-megbízhatóságra nem. Mégis, hogy adsz el egy cégnek egy terméket, ami "nagyfrissítés" után nekiáll kékhalálozni?

3. A win8.0 óta nem sikerült a gui-ban okozott károkat rendbehozni.

4. Ha vmi jó és éveken át stabilan működött, megszokták a dolgozók, akkor mégis miahalálért cseréljük le?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#65) #59063552 válasza Cifu (#61) üzenetére


#59063552
törölt tag

Igen, aki azt mondja, hogy 10-15 perc alatt indul el egy windows 10, azért mert nincs SSD az vagy hazudik vagy kretén IT-s emberekkel dolgozik.

Ui: Próbáld meg értelmezni a szöveget, mivel én nem azt írtam, amit te.

(#64) t72killer: A cégek nem Home-ot meg Pro-t használnak, hanem Enterprise verziót, ahol nincs az, amit te írtál

[ Szerkesztve ]

(#66) Ribi válasza #59063552 (#60) üzenetére


Ribi
nagyúr

Sajna itt is van egy W10-es gép, igaz c2d-vel 4G mem, de bekapcsolás után használhatatlan egy jó ideig.
Elkezd frissíteni vagy kitudja mit és a winyó szépen koppon fut. Ha nem volt bekapcsolva a gép 2 hétig, akkor jó ha 1-2 órát hozzá se nyúlok. Tényleg fostaliga.
Nemrég raktam újra, imageból, mert azt hittem azért szar mert tele van szemetelve, de nem. Pár hónapos a win, alig van rajta 1-2 dolog és szánalmasan lassú. Hozzáteszem azon már ki sem vagyok akadva, hogy kéretlen kis fos programokat, játékokat telepítget alapból. És ez csak az amiről tudsz. Fene tudja mennyi kéretlen szemetet telepít kérdés és kérés nélkül. :(

(#67) ttt válasza #59063552 (#60) üzenetére


ttt
senior tag

Két laptopom is használható HDD-vel a win10-el, de az asztali egy idő után megfeküdt. SSD bele és megtáltosodott, szóval ilyen létezek attól, hogy nálad nincs ilyen probléma.

(#68) #59063552 válasza Ribi (#66) üzenetére


#59063552
törölt tag

Irodai használatról volt szó, meg i3-ról és nem c2d-ról meg havi egyszeri bekapcsolásról.

[ Szerkesztve ]

(#69) Ribi válasza #59063552 (#68) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez egy teszt gép amin programot szoktam tesztelni. Van, hogy ritkán van bekapcsolva, de van hogy naponta többször. Sok féle iroda van tudod :D
Ezen még csak office sincs, mert attól fosna be igazán. A havi 1x bekapcsolós dolgot csak azért írtam, mert van ilyen is. De az, hogy 1 hónap után szimpla frissítések miatt ténylegesen 2 órán át reszeljen mint az állat az semmilyen dimenzióban nem normális. Nem a proci van maxon, hanem a winyót reszeli mint a bolond. Lehetne benne i9, akkor is a winyó reszelne.

(#70) ttt válasza #59063552 (#65) üzenetére


ttt
senior tag

A cégünk mintegy 5-6ezer pc-t használ, biztos tele van kretén rendszergazdákkal. :DD
És képzeld el a gépek 95%-a mezei Win7 Pro-t futtat, semmi enterspájz. Más kérdés, hogy a szervereken mi fut, ott van minden.

(#71) #59063552 válasza ttt (#70) üzenetére


#59063552
törölt tag

"cégünk mintegy 5-6ezer pc-t használ, biztos tele van kretén rendszergazdákkal. "

"gépek 95%-a mezei Win7 Pro-t futtat"

Igen, tele van kretén rendszergazdákkal.

(#69) Ribi : Egy c2d-n mégis mit lehet tesztelni? Konkrétan a legótvárabb pénztár programot sem képes futtatni

[ Szerkesztve ]

(#72) quailstorm válasza r92king (#50) üzenetére


quailstorm
nagyúr

4 giga ram miatt nem nagyon tud cachelni.
Ha meg nem vagy rendszergazda rajta, és van telemetria benyomva meg windows defender, akkor a HDD köszönte szépen és annyi neki.
A defender a legnagyobb I/O igényű antivirus, és a telemetriának is elég komoly I/O igénye tud lenni, de CPU is. Legjobb átnevezni a compattelrunner.exét, és akkor nem tudja megnyitni se. (ezt minden havi frissítés után meg kell tenni sajna)

Ja és az UWP is lassú. Főleg HDD-ről.

[ Szerkesztve ]

(#73) Lord Myn válasza r92king (#56) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Sikerült kiválasztani az egyetlen jó paramétert a gépben... :U

Segítek: a 4GB RAM + HDD kombóval van a baj... Ezzel a konfiggal már egyetlen gépet sem szabadna használni, meg kell tanulni, hogy a HDD ma már kizárólag adattárolásra való. OS+telepített (aktívan használt) szoftverek -> minimum SATA SSD. 4GB RAM meg max. arra jó, hogy elindítsd a Windows-t és nézd az asztalt -> 8GB RAM a nagyon minimum

"War does not determine who is right - only who is left."

(#74) ttt válasza #59063552 (#71) üzenetére


ttt
senior tag

Tudod nem úgy van errefele, hogy a rendszergazda mondja meg mit kell használni. Több milliárdos eszköz vagy szoftver beszerzéseknél ők a legutolsó beleszóló tényezők. :DDD
De majd ha gondolod összehozlak párral közülük, hogy szemükbe mondhasd, hogy kretének :C

(#75) Cifu válasza #59063552 (#71) üzenetére


Cifu
nagyúr

Konkrétan a legótvárabb pénztár programot sem képes futtatni

Annyira mélyenszántó megállapításaid vannak, hogy már sírni sincs kedvem rajtad. Ja, két éve még C2D-n (Win7-el) komplex számlázó- és könyvelőprogramot használtam, zenei aggregárószoftvert, több százezer soros excelleket szerkesztettem, stb.
Nem volt gyors, de azért lehetett dolgozni vele...

Ja, nem, én biztos hazudok, mert olyan nem lehet, hogy az általad leírtak nem igazak, tehát mindenki más téved... :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#76) Ribi válasza #59063552 (#71) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tökéletesen faszán futna rajta minden, ha nem w10 lenne rajta.
Van mellette egy másik, amin vmware fut, ugyancsak 4g memó+hdd. Csak épp w2012-vel. Érdekes mód, pillanat alatt bootol és a winyó lámpa fel, felpislant néha néha, de csak hogy jelezze még megy. És tudok rajta futtani vmware alatt akár több win7-et is. Fura mi? Egyik sem egy fos winyó zabáló hányadék. De ugyan olyan konfiggal egy win 10 úgy, hogy az egeret sem mozdítom meg használhatatlan. Álltában használhatatlan. Lehet nem értek hozzá, de melyik átlag user ért hozzá? Meg biztos mindenki heteket túrja a netet minden win frissítés után, hogy lapátolja vissza a szart ami kihullott. Ja. De ez ugye "hozzá tartozik". Na el.

(#77) t72killer válasza #59063552 (#65) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ltsb/ltsc-nél nincs, a többi enterprise ugyanúgy kapja a sz.rt - max a home/"pro"-nál egy évvel hosszabb türelmi időkkel.

#71: mert a rendszergazda saját zsebből fizeti a win7-win10 migrációt:F?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#78) h-yle válasza Csabroncka (#14) üzenetére


h-yle
addikt

Ez egy ilyen bicikli.
Értem, hogy az IT azt szereti, hogy feltelepíti egyszer az összes programot, aztán done. A gyár is egyféle terméket szeretne gyártani jelöletlen csomagolásban, ha lehet 1 komponensből. De sajnos a világ nem így működik.

Az MS azért fejleszt mert ebből él, pontosabban a cloud szolgáltatásokból, de ahhoz, hogy azt el tudja adni ahhoz minél inkább bele kell integrálnia a rendszereibe.

Egyik SW Xp-s másik W10-es, harmadik meg virtualizálva fut docker-ben. Engem sokkal jobban felbasz mikor egy félmilliárdos analitikai gép (amihez szupportot is vesz ugye az ember) szoftverét cseszik a gyártó frissíteni. Kell új SW, mert cserélnél oprendszert, vagy nem tudod bekötni a hálózatba/vállalatirányítási rendszeredbe? Vegyél új gépet fél milliárdért kispajtás.

Szerintem ideje lenne megszoknia a HW gyártóknak hogy igenis kell SW-t fejleszteni. Adják el ők is a support részeként és pont. Egy vállalati IT szervezetben pedig tökéletesen lehet időzíteni a frissítéseket mind OS, mind felhasználói alkalmazás oldalon. A terhelés is elosztható cache szerverekkel.

Ha ez (és sok más) probléma nem lenne, mindent egyszer összedugnánk és menne nem is kéne IT. Hogy ez jó vagy rossz azt mindenki eldöntheti magának vallása szerint :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#79) #59063552 válasza ttt (#74) üzenetére


#59063552
törölt tag

Nagyon komoly cégnél dolgozhatsz.

(#75) Cifu: "több százezer soros excelleket szerkesztettem" Akkor ezt most el is hiszem. Nem.

(#76) Ribi: "Tökéletesen faszán futna rajta minden, ha nem w10 lenne rajta." Ahamm, egy több mint 13 éves CPU-n tökéletesen futna minden. Egy olyanon, ami már akkor sem volt erős, amikor kijött.

(#77) t72killer: "max a home/"pro"-nál egy évvel hosszabb türelmi időkkel" Nem.

(#80) Ribi válasza #59063552 (#79) üzenetére


Ribi
nagyúr

" Egy olyanon, ami már akkor sem volt erős, amikor kijött."
Neked aztán vannak érveid. Nem. (csak hogy téged idézzelek és még egy "nyomós érvet" mondjak.)
Imádom néha a hozzászólásokat :O

Most belőttem a gépet (pénteken ment), beírtam a jelszót és a Welcome felirat konkrétan 1 perci pörgött. Szeretlek win10. (miért nincs lekéselős szmájli?)

[ Szerkesztve ]

(#81) Cifu válasza #59063552 (#79) üzenetére


Cifu
nagyúr

(#75) Cifu: "több százezer soros excelleket szerkesztettem" Akkor ezt most el is hiszem. Nem.

És ugyan miért nem? Mesélj, mi akadálya van szerinted ennek? Olyan tág a világképed és olyan határozottan véded, hogy TANULNI akarok, miért is fizikai lehetetlenség, amivel napi szinten foglalkozom.... :C

Lehet is előadom a főnökömnek, hogy én olyasmit valósítok meg, ami amúgy lehetetlen. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#82) Rive


Rive
veterán

Nálunk is befenyegettek egy win7 => win10 migrálást, de éppen nagyprojekt közepén vagyunk, úgyhogy sikerült megindokolni a beintést.

Persze ez csak időleges 'megoldás'. Előre fázok, hogy mi lesz - kupac külsős mérőrendszer meg adatgyűjtő meg ritka és/vagy egyedi hardver lóg a gépeken, a rendszergazda meg két országgal odébb rontja a levegőt az irodisták között: fingja nincs, mi kell itt a hardver/mérnöki sarokban.

Azt már eldöntöttem, hogy a jelenlegi SSD-t piszkálni nem engedem, amíg be nem áll az új rendszer addig ez marad zsebben. Csinálják meg új vinyóra.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#83) btprg válasza Sirus86 (#48) üzenetére


btprg
senior tag

A reinstall-on kívül sok minden lett próbálva, nem javult meg ideiglenesen se sajnos... Úgyhogy akkor ez lehet hogy nem ugyanaz a probléma.
Szerk.: most kaptam az infót, hogy közben a HP gépen valami frissítés után randomra megjavult a dolog :D A másik (ASUS) gépen továbbra is szar.

#43:
Csak az egyik HP :D

[ Szerkesztve ]

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#84) warrior93


warrior93
tag

hoztak nekem egy első gen i7 procis laptopot, 3GB ram, win7, csináljak vele valamit. SSD, azóta sincs rá panasz.
Az én 3 éves i5, 8GB ram, képes percekig szenvedni egy excel és egy Chrome társaságában. Ki sem kapcsolom, mert reggel nemhogy lefő a kávé, mire bekapcsol, hanem a doboz cigit is elszívom. Win10 nagyon friss.

A testvérgép még win7x86, mert egy ősrégi könyvelő progi csak azon hajlandó futni. Ha eltelt az 5 év megkapja a win10-et, de addig esélytelen váltani is.

a lassúsággal alapvetően nincs bajom, ezeket türelmes gépeknek hívom - sok türelem kell hozzá -, viszont amikor dolgozni kell, mert sürget az idő, az összes átkot képes vagyok rászórni a win10-re, főleg a defenderre, mert egy 20kB fileon is képes percekig tekerni.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Woules

(#85) Szakbarbár válasza #59063552 (#60) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Igen, végül is egy otthoni laptopra telepített Windows teljes mértékben összehasonlítható egy céges környezettel.
De igazad van, biztos hazudtam.

(#79) woodencap
"több százezer soros excelleket szerkesztettem" Akkor ezt most el is hiszem. Nem.

Gondolom még te sem láttál olyan adatgyűjtőt, ahol megy egy teszt néhány napot vagy hetet és másodpercenként naplóz 4-8-16 csatornányi információt. Ezt még utána fel is kell dolgozni, kiértékelni, stb.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#86) Rive


Rive
veterán

Nyugimá', minden SW topikban van egy-két csóka akinél corekettőn is fut a legújabb cucc zökkenő nélkül, mer' ő mindenki másnál jobban ért hozzá ;]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#87) t72killer válasza #59063552 (#79) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

hanem? mennyit lehet halasztani a mezei enterprise verzión a nagyfrissítést?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#88) #59063552 válasza t72killer (#87) üzenetére


#59063552
törölt tag

(#89) quailstorm válasza #59063552 (#88) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Enterprise mióta egyenlő az LTS verzióval?

[ Szerkesztve ]

(#90) Fr@nkieWilde válasza Akula (#43) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Miért? Van valami a windows-HP-USB háromszögben? Nekem win 8.1 van fent, de nekem sem mennek az usb3 kimeneti portok... csak egy Epson nyomtató lenne benne, nem szoktam gyakran kihúzni.
Tudsz valamit? ha tudnál segíteni, az nagyon jó lenne.
HP 8300Elite-m van.

A témához:
A WIN7 az XP utáni legjobb WIN. Én soha nem akarok WIN 10-re váltani, de egyszer muszáj lesz váltani feljebb WIN8-ról, de lehet inkább Linux lesz a vége. Élettrásam testvérének van egy gépe: 1150-es i5 proci, 8gb DDR3 RAM, és GTX 1060, valamint egy SSD, kb. 2 perc alatt áll fel a gép bekapcsolás után miközben a hardverek hibátlanok.
Míg az én gépem egy i3 2130-at használ, integrált VGA-val 8gb DDR3 RAM-mal és mezei 500-as HDD-vel.
Bekapcsolást követően 17 másodpercen belül munkára fogható a gépem.
Tuti a WIN 10 miatt ilyen lassú a hardveresen sokkal erősebb gép...

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#91) redgreg válasza Fr@nkieWilde (#90) üzenetére


redgreg
tag

Hát ő, persze, természetesen. Mondjuk én már HDDvel 8Gb rammal 1155ös I3assal is furin néztem az 1 perc bootidőt, SSDvel meg a fél percet is, ott valami más a gond.

(#92) #59063552 válasza quailstorm (#89) üzenetére


#59063552
törölt tag

Minden olyan cegnel ahol tobb szaz / ezer gep van, LTSB(C)-t hasznalnak. Lehet pistike bt, ahol (ezek szerint itt) sokan dolgoznak nem ezt hasznalja, de ez nem valtoztat a tenyen, hogy tobb mint 1 evvel ki lehet tolni a frissiteseket.

[ Szerkesztve ]

(#93) t72killer válasza #59063552 (#88) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

nem leírtam, hogy nem ltsb verzióról, hanem normál, irodai gépekre szánt enterpriseról beszélek??

nem vagyok jártas it beszerő körökben, tudsz nekem árajánlatot mutatni pl 10e db ltsc és 10edb mezei enterprise licenszre? kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#94) #59063552 válasza t72killer (#93) üzenetére


#59063552
törölt tag

Az ltsb egy normalis enterprise verzio.

(#95) Cifu válasza #59063552 (#88) üzenetére


Cifu
nagyúr

Még ilyet, mester, még! :DDD

Mert az LTSB az ugye az irodai gépekre van kitalálva, ugye? Oh, wait... :U

#94: "Az ltsb egy normalis enterprise verzio."

Azaz, fokozd még! :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#96) quailstorm válasza #59063552 (#94) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja, csak éppen ki van belőle herélve a fél UWP és MS cloud/account platform.
Teljesen más területre való az Enterprise és az LTS...

Valamelyik youtuber kitalálta, hogy az LTS gyorsabb, csomó haverom felrakta, aztán ráhaxolták a store-t, utána meg panaszkodtak, hogy nem működik, én így találkoztam az LTS verzióval.

[ Szerkesztve ]

(#97) t72killer válasza #59063552 (#94) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

feladtam... ld #95.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#98) #59063552 válasza Cifu (#95) üzenetére


#59063552
törölt tag

Igen, tobbek kozt erre van kitalalva, mivel nincs szukseg feature frissitesekre.

Igazabol halal felesleges ide barmit is irni. Allitom, hogy ti voltatok azok az emberek akik a legjobban picsogtak akkor, amikor kijott a Windows 7, mert hat XP rulz. Most, hogy Windows 7-et hasznaltok, mar a Windows 10-et szidjatok, mert hat Windows 7 rulz.

[ Szerkesztve ]

(#99) quailstorm válasza #59063552 (#98) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az ugye tudod, hogy pl. ilyen Visual Studio nem supportál régebbi W10 buildeket? Annál még az is jobb, ha W7-en vagy. LTS nem irodai gépre van, nem is tesztelik az irodai szoftvereket az end of life LTS verziókon.

[ Szerkesztve ]

(#100) Cifu válasza #59063552 (#98) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én ugyan a talpad nyomába nem érek, sőt, még felnézni is csak a napszemüvegben merek rád, de azért had segítsek...

Az LTSB verziók direkt olyan kritikus biztonságú rendszereknél használnak, amelyek egy dedikált rendszert kezelnek, és egy adott szoftverkörnyezet fut. Például egy MR géphez kötött számítógépen, ATM, stb....

Az irodai gépekre a Microsoft a "sima" Enterprise verziót szánja...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.