Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szasanyi


szasanyi
félisten

Ez remek! Lenne, de ugye nálunk ez vagy nincs, vagy +10k ellenében adják. :U Nem tudom mikor fog itt úgy menni, mint más normális helyen ahol valóban adják és valóban felár nélkül Szomorú ez barátaim...

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

3600 -as széria kimarad? :D

Lisa oda gyűjti legvitézebb harcosait, és majd hívja őket mikor meg kell küzdeni az Intellel! ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) szasanyi válasza Televan74 (#2) üzenetére


szasanyi
félisten

[link] - az előzőben leírtak miatt abban sincs sok köszönet amihez adják.

(#4) Piftuka válasza szasanyi (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

Te hol látod, hogy +10.000 forint ellenében adják? :F

Az adatlapot megnyitva én ezt látom: "+ INGYEN ebben az értékben: 19 990 Ft"

A karácsonyi időszakban is ugyanígy volt. Akkor az AMD processzorokhoz, és RX570/580/590 videokártyákhoz a "Borderlands 3", és a "The Outer World", illetve a "Bordelands3" és a "Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint" járt ajándékba.

Nem számoltak fel érte semmit. A termék megvásárlását követően küldték a kódot levélben, amely segítségével az AMD honlapjának vonatkozó oldalán aktiválni lehetett a játékot. ("EPIC Games Store"-ban, vagy az "Uplay"-en.)

Úgy látom, most sincsen másként.

Csak arra kell figyelni, hogy a határidő előtt megtörténjen az aktiválás, mert utána már nem fogadja el az AMD.

(Sajnos én az akkori "tápmizéria" miatt kifutottam az időből, így buktam a CPU és a VGA után járó ajándékkódokat... Lehetett volna írni kérelmet az AMD-nek méltányosságért, de azzal már nem vesződtem.)

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#5) tomchee91 válasza szasanyi (#1) üzenetére


tomchee91
csendes tag

Nekem csak anno simán kilopták a DMC5 öt a dobozból. Fel is volt szedve, a seal szal latszott a dobozon, h nem én voltam az első aki kinyitotta. Persze amikor reklamáltam csak habogtak, h ők ugyan nem nyúltak hozzá, anna benne kellett lennie. Jó lenne ha a boltok kevesbe lennének enyves kezűek...

(#6) Crytek válasza Piftuka (#4) üzenetére


Crytek
veterán

Gondolom nézett egy másik boltot ahol a proci 10kval olcsóbb és ebből hozta össze... csak halkan mondom vannak olyan helyek ahol game nélkül is 20kval drágább a proci mint máshol...ez nem game függő. rossz lehet tőlem megtudni :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#7) szasanyi válasza Piftuka (#4) üzenetére


szasanyi
félisten

[link]

tomchee91: igen elég gáz ami volt (van?) nálunk a promós játékokkal. De itt a HA-n megvetted azt, amit nem kaptál meg. ;]

Crytek: rosszul gondolod, néz meg a fenti linken.

[ Szerkesztve ]

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Amilyen "jó" játéknak ígérkezik az új AC, a gameplay leak alapján, felőlem megtarthatja az AMD magának.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) F e Z o válasza Piftuka (#4) üzenetére


F e Z o
veterán

Oázisnál 20k-val olcsóbb ez a proci, persze ott nincs ingyen játék hozzá...Alzánál 130k-ért vn...

H2O über alles!

(#10) Crytek


Crytek
veterán

Néztem ezeket az árakat. Abban mi a ráció hogy a 3700x és a 3800x egy árban van? ki a rák vesz így a 3700X-et?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#11) K0vasz válasza szasanyi (#7) üzenetére


K0vasz
aktív tag

sajnos ez nem csak a játékokra igaz. én még régen láttam valamelyik boltban, hogy volt egy router, x pénzért, és volt egy tökugyanolyan router, csak volt hozzá egy INGYEN pendrive, x+5ezer forintért...

(#12) Owl


Owl
csendes tag

Magyarországon xart se ér. A legjobb Powercolor kártyához nem volt magyar forgalmazónál kupon, a procit is néztem de ott se érte meg, főleg, hogy a bolhán vettem.
Ez az AMD akció csak egyes viszonteladóiknak jöhet be, mikor oda terel a plusz 10-20 ezres termékre néhány balekot.

(#13) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ez az akció már csak akkor lenne jobb, ha Steam kódot adnának.

(#14) tray86 válasza MeszesKPT (#13) üzenetére


tray86
csendes tag

sajna hiába van hozzáadva/megvásárolva Steam-en, elindításkor indítja mellé a uplay launchert is.
Ahogy EA játékok se hajlandóak Origin launcher futása nélkül elindulni Steamen.

Már várom mikor lesz az, hogy egyszerre 3 launchernek kell futnia a háttérben 1 game elindításához/működéséhez

vicc... :W

(#15) F e Z o válasza tray86 (#14) üzenetére


F e Z o
veterán

Miért nem veszel meg minden játékot a saját áruházában??

H2O über alles!

(#16) Crytek válasza F e Z o (#15) üzenetére


Crytek
veterán

Amiért konzolt se vesznek milliók pár játékért azért. Sokan szeretik ha minden egy helyen van

Next PC Upgrade: 2022

(#17) tray86 válasza F e Z o (#15) üzenetére


tray86
csendes tag

elmúlt 1-2 évben már azt teszem, idézném viszont egyik haveromat:

sztem már több launcher van a gépemen, mint játék

(#18) Piftuka válasza szasanyi (#7) üzenetére


Piftuka
veterán

"[link]"

Nálam ugyanazt a linket nyitja meg a "AMD RYZEN 7 3800X"-re.... 129.390 forint, ingyen játékkal.

Rákerestem, és nem látok a kínálatukban játék nélküli változatot, olcsóbban.

"Aquila non captat muscas."

(#19) Piftuka válasza tray86 (#17) üzenetére


Piftuka
veterán

Én pedig elengedtem az "EPIC Store" vonalat... Nem regisztráltam az ingyen játékok miatt sem, mert minek?

Ott a Steam és a GOG.com fiókom rengeteg remek játékkal. Van Origin és UPlay Account-om is, rajtuk több tucat megvásárolt cím, de előbbin is csak pár óra játékot tudhatok magam mögött az elmúlt sok évben.

Az Origin fiókomhoz hosszú évekig nem is nyúltam, csak most nemrég, mert megvettem a FIFA17 és 18 játékokat dobozos változatban (DVD lemezen vannak), de kiderült, hogy már single player módban is csak akkor futtathatók, ha az Origin kliens fut, és oda is telepítem. Vicc az egész.

Maradok a GOG és a Steam fiókoknál.

"Aquila non captat muscas."

(#20) Crytek válasza Piftuka (#19) üzenetére


Crytek
veterán

"Én pedig elengedtem az "EPIC Store" vonalat... Nem regisztráltam az ingyen játékok miatt sem, mert minek?"

Hidd el a sok trillió ember aki behúzza ott ezeket az epic által lefizetett cuccokat , az életem teszem rá hogy 90%-a soha el sem indítja őket csak behuzza mert ingyé van....

A tisztelt epictől megnéznék egy olyan statisztikát simán ,hogy a már 90 milliós user baseből mennyi a 0. perces account... elég sokatmondó lenne :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#21) Synaptic válasza Crytek (#20) üzenetére


Synaptic
senior tag

És az 1500 meg 2000 játékot tartalmazó steam accountoktól mi a véleményed ?

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#22) Crytek válasza Synaptic (#21) üzenetére


Crytek
veterán

Ha már egy játékkal toltam 10 percet előrébb vagyok mint az epic ingyen account gyűjtő hadjárata :C

Next PC Upgrade: 2022

(#23) szasanyi válasza Piftuka (#18) üzenetére


szasanyi
félisten

Most már,...de nem így volt. Írtam is egy bejegyzést is oda (nem állítom, hogy azért történt de azt igen, hogy csak az után vették le a játék nélküli, olcsóbb verziót). Mondjuk máshol játék nélkül majd' 20k-val olcsóbb a 3800X szóval sehogy nem jó az az ár.

(#24) MeszesKPT válasza Synaptic (#21) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Túl sok jó bundle van (pl. HB), amit már egy kiszemelt játék miatt is megéri megvenni, csak kapsz még hozzá 9 másikat is.

(#25) nubreed válasza tray86 (#14) üzenetére


nubreed
veterán

GOG Galaxy 2.0?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.