Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rii


rii
nagyúr

hát ez durva b*zd

de én sose fogok ilyet használni
annyira maradi vagyok

fotózok, majd SD ki, számítógép be

ja meg adattárolók terén mit kell ma már megtanulniuk a diákoknak?
nekünk volt a HDD, meg a floppy, jobb esetben megemlítették még a szalagot, meg mint őskövületet, a lyukkártáykat .... most meg már wifi SD

O.o

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2) lujó55 válasza rii (#1) üzenetére


lujó55
őstag

szerintem meg nagyszerű ötlet, ha valaki nem akarja állandóan kihúzni a kártyát.
bár az nem olyan boldogító, hogy tele leszünk wifi jelekkel. van így is elég elektroszmog.

(#3) pakriksz


pakriksz
őstag

nem lenne egyszerűbb inkább olyan fényképezőket gyártani amiben nincs memória, sőt kijelző sem, csak egy optikai kukker(mint a régieken) és bluetooth kapcsolaton mondjuk az okostelefonra küldi a képeket?

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#4) rii válasza lujó55 (#2) üzenetére


rii
nagyúr

ja ezt nem a kártya ellen akaram írni elnézést .-) magam ellen csak .-)
mindeképp hasznos, meg okos fejlesztés

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#5) AgFRjkUZT_3 válasza pakriksz (#3) üzenetére


AgFRjkUZT_3
tag

Pont azon töprengtem, hogy miért nem a fényképezőgépben van az adóvevő, erre jössz az igazi megoldással :Y
Szuper :C

Csak vártam, és vártam, és mikor nem jött semmi, tudtam, csak Tőled lehet...

(#6) tvse1995 válasza pakriksz (#3) üzenetére


tvse1995
senior tag

Akkor is majdnem ugyan ott lennénk mert akkor meg a telefonról kéne még valahogy eljuttatni a képeket a gépre. :)

(#7) cellpeti


cellpeti
veterán

nem rossz elgondolás ez, csak még elég borsos ára van. Samunak van már wifis fényképezője mondjuk. A bt-s változat se rossz mondjuk, de gondolom az is horror áron lenne

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8) ChipKng


ChipKng
aktív tag

Hatotavolsaga mennyi lesz? Eye-Fi mindossze 27 meter. :W Nekem meg 100 meteres tav kellene a munkamhoz... WFT-E2 meg qdraga... :W

2B OR NOT 2B that is FF

(#9) Komplikato válasza pakriksz (#3) üzenetére


Komplikato
veterán

Vagy inkább a kamerában lenne wifi, ha már úgy is divat az androidos fényképező? :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#10) Syd69


Syd69
aktív tag

Végre megértettem, hogy manapság mire is jó egy ilyen :C

Nekem tetszik

Alma

(#11) freeapro


freeapro
senior tag

Azért nem olyan rossz, ha az elkészült képet rögtön laptopon vagy táblagépen vissza tudod nézni....

(#12) pakriksz válasza Komplikato (#9) üzenetére


pakriksz
őstag

de minek wifi? BT is elég, úgy is ott van mindenkinek a zsebében az okostelefon. Laptopon is van BT és tableten is(leszámítva az i eszközöket), és gondolom olcsóbb mint egy wifi chip.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#13) pető bá' válasza pakriksz (#12) üzenetére


pető bá'
őstag

olcsóbb, de elég lassú.. főleg 10-20 megás képek átküldése. :U

"... and I hope you have a great day!"

(#14) SzaboZE válasza Komplikato (#9) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ez a termék nem arról szól hogy milyen kamerát vegyél, hanem hogy a régi kamerádat hogy turbózd fel...

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#15) SzaboZE válasza pakriksz (#12) üzenetére


SzaboZE
addikt

Mert a BT hemzseg a biztonsági résektől és a mai napig nem sikerült megoldani hogy teljesen kompatibilisen működjön minden bt eszköz egymással. Ráadásul az adatátviteli sebessége is gyér.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#16) szeksziboj


szeksziboj
tag

már vagy hét éve van ilyen, és még mindig ennyibe kerül... :W
lassan még a kompaktok negyedébe is beszerelik mire elterjedhetne, de még véletlenül sem adnák olcsóbban ... :((

(#17) Stanchore


Stanchore
senior tag

Nekem pont jól jönne, mert elhagytam a fényképezőm speckó kábelét, a kártyát állandóan kivenni meg nem szeretem, már így kezd kilazulni az ajtó lock.

Origin / Steam: Stanchore

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.