Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wazza


Wazza
csendes tag

Mondjuk 99 dodoért vinni fogják mint a cukrot. :)

(#2) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

Első: Boy genius report nem releváns blackberry témában alapvetően alma fan club...

Második: a BB nem consumer termék középvàllalatok, nagy vállalatok, kormányzati szféra... Ezek meg nem a bestbuyba járnak playbookot venni

Andantenek ez már a 42. Bgr-ről egy az egyben átvett cikke... Azt hittem nagyobb rálátásod van a BBkre hamár angliában élsz...

(#3) hito


hito
nagyúr

Én személy szerint mindig megnyomorgatom a PB-ot ha a speedshop-ban járok és nem véletlenül. Az egyik leggyorsabb tablet amivel valaha találkoztam. Mindenre azonnal válaszol, szép, állati igényes és okos. Nem tudom miért nem lett siker, én nagyon sajnálom. Ha nem lenne ilyen drága nálam biztos ott figyelne egy.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4) Pantal


Pantal
senior tag

Külföldön élő rokonokat/batátokat készenlétbe állítani! ;]

(#5) hito válasza Pantal (#4) üzenetére


hito
nagyúr

Van valami infó az árengedmény mértékéről? :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6) Tigerclaw válasza tomistarkapi (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az elhiszem, hogy az üzleti szférában a BB telefon egy nagy néz, de nem hiszem hogy ettől a tablet is az lesz, főleg nem egy olyan ami "playbook" -nak hívnak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) tomistarkapi válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


tomistarkapi
tag

a playbook is a bitonságra van kihegyezve mint a berryk...

(#8) ABal válasza Pantal (#4) üzenetére


ABal
őstag

Én már meg is tettem. Bár azt nem tudom, hogy a vámolás(?) meg egyebek hogyan alakul ilyen esetben.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#9) hito válasza ABal (#8) üzenetére


hito
nagyúr

Valaki írhatna árat és országot is hozzá :))

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10) rankesz válasza hito (#3) üzenetére


rankesz
veterán

Azért nem lett siker, mert egy csomó funkcióhoz BB mobil megléte szükséges.

(#11) hito válasza rankesz (#10) üzenetére


hito
nagyúr

Csak a naptár, meg a névjegyzék, nem? Egyébként pont ez a része szerencsére engem nem érdekel (bár osztozok a csalódott felhasználók táborával a keserűségben). Tab-nál nekem sem a szervezőre, sem a névjegyekre nincs szükségem :N

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#12) Pantal válasza hito (#5) üzenetére


Pantal
senior tag

Cikk alapján írtam és megvolt fűszerezve némi gonoszsággal is. Erre utalt a végén a smile.

(#13) plus44


plus44
veterán

Egy ilyet 99dolcsiért! :Y

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) hito válasza plus44 (#13) üzenetére


hito
nagyúr

Nem értem. Már másodszor hangzik el a 99dollár, de én shol nem találom még elrejtve sem ezt az összeget a sorok között.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15) plus44 válasza hito (#14) üzenetére


plus44
veterán

Párhuzam. A cikk arról szól, lehet, hogy leállítják a QNX fejlesztését, azaz szinte "értéktelen" lesz a termék (support, fejlesztés nélkül leesik az értéke), így árat kell a RIM-nek csökkentenie. Ha megteszi és esetleg 99 dolcsiért menne, mint anno a Touchpad, akkor jó vétel lenne.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Remèlem azèrt a qnx alapú telefont nem hagyjàk annyiban, pont amiatt vàrom nagyon mert a PB elèg smooth cucc... ès vègre nem egy android, vagy wp7.. hanem valami ùj, nem mellesleg szèp is.

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#17) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Épp ma gondolkodtam el, hogy kellene egy PB. (két BB-m is van, tehát a funkcio kihasznalassal nem lenne gondom)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.