Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Várom már ezt a játékot nagyon,rég játszottam jó rally-s játékkal :)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#2) lmno


lmno
őstag

Remélem nem ***szák el a frémrétet.

(#3) oriic válasza lmno (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

60 FPS a cél

Live-Die-Respawn

(#4) lmno válasza oriic (#3) üzenetére


lmno
őstag

Az oké, a PCars-nál is az volt, nem jött össze :)
Forza szintű minőséget várok.

(#5) PuMbA válasza lmno (#4) üzenetére


PuMbA
titán

PCars teljesen más, ott a csilli-villi grafika is a lényeg, itt nem :) Már sok videó van fent a bétáról, ahol beton biztos 60fps-sel megy a játék, illetve PC-n több éves nem csúcs gépeken is könnyen megvan a 60fps :)

[ Szerkesztve ]

(#6) gyuribácsi88

Nagyon jó játék lett,de kontrollerrel nagyon nehéz az irányítás (pedig nem vagyok béna) de ez a játék pedál+kormány szettért kiált.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ki nem tudom fejezni, hogy ez mennyire VR-ért kiált...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) pomorski


pomorski
őstag

Izgatottan várom ezt a gyöngyszemet is.

(#9) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Cím alapján, és a játékot ismerve, nomeg a tényt, hogy a repülőgépszimulátorok mellé TS-hez hasonló, légiforgalom-irányítói kiegészítők vannak (értsd, valaki azzal szórakázik, hogy légi-irányítja a többi játékost, mint az igaziak), simán arra gondoltam, hogy itt valaki az itinert olvassa nekünk, valós személy...

Tök jó opció lenne :DD

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10) lmno válasza ledgeri (#9) üzenetére


lmno
őstag

Nagyon izgalmas lenne a navigátornak :)

(#11) atike


atike
nagyúr

Micsoda lassítások....

(#12) #48967168 válasza tDr1v3r (#7) üzenetére


#48967168
törölt tag

PC-n megy is Oculus-al... :)

(#13) #48967168 válasza lmno (#4) üzenetére


#48967168
törölt tag

Légy nyugodt, ha grafikában nem is, játékélményben simán veri a Forza-kat!

(#14) lmno válasza #48967168 (#13) üzenetére


lmno
őstag

Ez elég szubjektív, max annak aki rally-buzi. Aki piros Ferrarival szeretne a tengerparton autókázni, annak nem biztos :)

(#15) #48967168 válasza lmno (#14) üzenetére


#48967168
törölt tag

Hát a "Forza-szintű minőség"-ből arra következtettem, hogy sejted hogy Ferrarit hiába keresel benne... :) Max a Stratoss motortere környékén találhatsz némi lovacskát...

De a tapasztalatok azt mutatják, hogy a nehézsége ellenére az általános autóbuziknak is bejön...

(#16) lmno válasza #48967168 (#15) üzenetére


lmno
őstag

A technológiára értettem, fullhd/fix 60fps.

(#17) #48967168 válasza lmno (#16) üzenetére


#48967168
törölt tag

Azzal nem lesz gond, PC-n egy közepes konfiggal is tudja FHD-ban a 60fps-t. De a fanyalgók szerint mégsem olyan szép a képe mint a FM-nek. Ez szerintem is igaz, de a Forzával ellentétben itt egy másodperced se lesz nézelődni, úgyhogy nem siratom e miatt. Mert azért mindent fullra húzva így is bőven szépnek nevezhető.

(#18) ledgeri válasza lmno (#10) üzenetére


ledgeri
nagyúr

És? Való életben van olyan akinek az a hivatása... És aki pl fél hogy összetöri magát??? Vagy miben adrenalidúsabb egy légiirányítás, pc előtt?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19) #48967168 válasza ledgeri (#18) üzenetére


#48967168
törölt tag

Jópár évvel ezelőtt a Colin 2 megjelenése után volt olyan testvérpár akik a játékban gyakoroltak első RTE-s versenyükre. Az egyik tesó vezetett (billentyűzettel természetesen) a másik meg mondta az itinert.

Elmondásuk alapján marha jól szórakoztak, bár a navigátornak piszok nehéz dolga lehetett autómozgás érzékelése nélkül tartani a ritmust... :)

(#20) ledgeri válasza #48967168 (#19) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát mi szimulátorból jól megy, bármi is legyen -értsd jól- az a való életben pár fokkal, ha nem is végig, de a kezdésnél jobban megy, mert ha kevesebb infóból (monitor, és hangok) OK, akkor az ottléttel mer előnyben vagy. Így kezdte Mihelisz is... van róla videán, vagy indavideón, vagy youtube-on, hogy ők hárman (még Kis Norbi, meg ... Gábor) így kezdtek neki.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#21) ledgeri válasza lmno (#10) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem csak hogy létezik, de bajnokság is van belőle!!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.