Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

A Samsung minek építene más SOC-jéből? Annyira nem jó az a Tegra.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) Srodney


Srodney
senior tag

nah végre egy hely ahol teljesíthet az nvidia a jövőben...

(#3) Abu85 válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem mindegy? ... úgyis betiltatja az Apple. ;]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) BiP


BiP
nagyúr

"A hírek szerint egy Samsung tablet épít a fejlesztésre"
Ez mit is takar pontosan? Nem inkább a Samsung épít egy tabletet a fejlesztésre?

Amúgy várom. Igaz, hogy a tabletek (még) nem nekem valók, a jelenlegi ár mellett még mindig nem látom használati értékét, de a fejlődés mellett vagyok.

A Build konferenciát pedig a Win8 miatt várom igazán.

[ Szerkesztve ]

(#5) T.Peter válasza BiP (#4) üzenetére


T.Peter
őstag

Azt takarja, hogy a hírek szerint a Samsung (mások is biztosan már készítik) csinál egy olyan tabletet, amiben Tegra 3 SOC van, és ugyanúgy a hírek szerint ez lesz bemutatva a konferencián.

[ Szerkesztve ]

(#6) BiP válasza T.Peter (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Oké, akkor jól értettem, hogy mit akarnak, csak kicsit magyartalan a megfogalmazás. De érthető.

Kíváncsi leszek, mennyivel lesz jobb a Tegra2-nél, (a Computexes beszámoló alapján nem lesz rossz.) És hogy hogyan alakul a fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

(#7) smkb válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


smkb
őstag

A Samsung jelenleg is épít Tegrára, tabletben és mobiltelefonban is.

(#8) Jim Tonic válasza smkb (#7) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A Galaxy R. Talán megjelenik. Mintha lenne értelme az S2 mellett. És jól meg is késtek vele.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) matyi012345


matyi012345
őstag

Nem lehet rossz ez a tegra3 de kezdem feleslegesnek érezni. fontosabbnak érzem hogy kevesebb áramból is meglegyen. persze ha olyan hatásfoka lesz akkor nem szóltam de nem hiszem...

(#10) hyperspace


hyperspace
őstag

és mi lesz szegény MeeGo-val? :( volt egy olyan cikk is, hogy a Samsung megvenné.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#11) stutga


stutga
tag

Nagy az izomszag. Nvidiaeknak ugyse sikerul 100 watt/um ala vinni a fogyasztast.

PowerVR rulz!!

[ Szerkesztve ]

(#12) zsirfecske válasza matyi012345 (#9) üzenetére


zsirfecske
addikt

vagy álljunk meg a t3 szintjén, és innentől csökkentsük a fogyasztást vagy 2 évig. de szép is lenne..

(#13) Cathulhu válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

A samsung tabletjeinek nagy resze jelenleg is Tegrara epul. Nem tudja sajat gyartokapacitasbol kiszolgalni a piacot.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14) dchard


dchard
veterán

A rádió (WIFI, BT, 3G, LTE) integrálása biztosan jelent némi költségmegtakarítást, de a problémát a költségek vonatkozásában eddig sem a külső elemek alkalmazása volt, hanem az, hogy a rádiós licenszek drágák. Tehát majdhogynem mindegy, hogy egy külső gyártó (pl: Qualcomm) chipjét használják, vagy éppen megveszik ugyanennek a cégnek (aki egyébként a licenszek többségét birtokolja 3g,lte ügyben) licenszét, sokkal nem fogják olcsóbban megkapni, hiszen hülye lenne a QC olyan piaci helyzetet teremteni az egyébként általa kizárólagosan birtokolt technológiai licenszek ügyében, amitől ő maga piacot veszítene.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#15) pusszycat válasza matyi012345 (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De. Kevesebbet fogyaszt mint a tegra 2. Ez benne a csel. ;]

Samsung BADA...Samsung Wave a hullámok ereje! Bada 2.0 : A Tenger ereje :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.