Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) mephi666 válasza h3lios (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

vannak ilyenek: még amikor tanultam vezetni, az auchan felől a körforgalomnál kanyarodtunk jobbra a dunaföldvári útra, itt is megszűnik ez a sáv kb 100 méter után... indexeltem előre, hogy sávot váltanánk, majd tükör, indultam, oktató meg visszarántotta a kormányt, mert a mögöttünk levő nagygázzal kivágott mögülünk :U az ilyen barmokat azért utálom, mert tudják hogy meg fog szűnni a sáv, nem fogsz ott lesátorozni a végén, de direkt kivág és bemegy melléd, mert miután ő már abban a sávban van, neki van elsőbbsége... szeretem gyorsan letudni a sávváltásokat, ilyen helyeken ha tiszta a másik sáv, felveszem a lendületet és megyek is át, amikor megtehetem...

pár hete a technika házánál a kiskörút volt vicces: feltúrták rendesen, leszűkítették 1 sávra és a régi centrum mellett még fel is vésték, hogy legyen vagy 5centi szintkülönbség, aztán csak 1km/h-ra lelassítva bírjon áthaladni a nép... ide a kiskörútra a rákóczi felől kanyarodtunk, de már a jó sávba... kb 30 autót vártunk meg, mire valaki beengedett, utána meg figyelhettük, ahogy a bal oldali sávból át akarják küzdeni magukat páran a mienkbe... volt aki erőszakosan nagygáz, aztán betolta a kocsi elejét egy egérseggnyi lukba, más meg csak próbálkozott, ahogy az előttünk haladó nem engedte az istenért sem... gondolom páran kihordtak ezen a helyen is lábon 1-1 agyvérzést, pedig csak annyi kellene, hogy 1-1 embert beenged maga elé, aztán 1 normálistól ezt ő is visszakapja (mint amikor hétfőn a március15ről a dombnál balra a nyírire kanyarodtunk volna... jobbról az arborétumig állt a sor, elmentek már vagy 20an és valaki szépen megállt és kiengedett pár autót... meg is köszöntük neki)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.