Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) h3lios válasza mephi666 (#12) üzenetére


h3lios
addikt

Nem egyenesen jöttem, hanem az orvosi rendelő felől 1 kisutcán ahol van is 1 elsőbbség adás tábla, ott nincs gond, mert van gyorsító sáv és aztán kell besorolni. A gond a vizsgán is és ma is a sáv végén volt, mert nem engedtek be. :)

Egyébként sok hülye van sajnos. Tegnap este is jöttünk haza kollegával 4 sávos úton mi és az előttünk lévő is balra akart kanyarodni belső sávból (Katona gimi elől) és a hülyéje tovább ment a szembe sávba és onnan kanyart volna vissza. Tehát gyakorlatilag túlment a kanyaron és majdnem nekiment a szemben várakozó autósnak. Mi meg szabályosan fordultunk és visszafelé majdnem minket talált telibe oldalról. A vicces az egészben az, hogy kollegám barátja a helyi százados, szóval intézhet a faszinak valami ajándékot ha nagyon akar. :) Nézett is csak hogy lehet valaki ekkora nyomorult.

A vizsgabiztosról annyit, hogy az oktatóm mondta, hogy nem a legnagyobb szemétládát fogtam ki. Helyi viszonyokhoz képest még normálisnak is számít, csak annyit látott az egészből, hogy behúzódok a belső sávba és a másik meg zárón keresztül "kerül ki". Ez az ő olvasatában az volt, hogy nem adtam meg neki az elsőbbséget és ráhúztam a kormányt, tehát áttoltam a másik sávba. De eleve mit keresett mellettem amikor már a sávban voltam ? Ha látja, hogy elkezdek befelé kanyarodni és már majdnem bent vagyok mi a szarért vág be még mellém ? Oktatóm is mondta, hogy ha nem egy seggfejjel találkozok annyi az egész, hogy marad mögöttem és nem próbál meg megelőzni...

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.