Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kamov. válasza Cifu (#49) üzenetére


kamov.
újonc

Emlékeim szerint voltak idők ( a Mir idejében és az ISS időszakában most is) mikor bónusz járt/jár a kézi dokkolásért, ugyanakkor a szabályok kötötték a parancsnokok kezét hogy csak valamilyen "rendellenesség" esetén lehet manuális dokkolásra áttérni.

A PDF jó ötlet, a könyvkiadás szívás, meg lektorokat találni sem egyszerű mivel két kézen meg lehet számolni a megfelelő embereket az országban.

(#53) Tomi_Sci válasza #00784640 (#52) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Why not both? ;]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#54) UnA válasza Tomi_Sci (#53) üzenetére


UnA
Korrektor

Mivel az alap HTML, és nincs spéci igazítás lapmérethez (mobilon is tökéletesen olvasható), ezért nem lenne problémás az EPUB konverzió.

(#55) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Úgyszint támogatom az ePub / pdf kiadást :)

@Cifu! Nem semmi, hogy kitalálhattak ürügyet, hogy kézzel dokkoljanak. Vagy mondjuk olyan eset elképzelhető, hogy mint el ilőfordult az igla túl sok üzemanyagot emésztett fel amíg próbálkozott.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#56) Atomixx


Atomixx
tag

Köszönjük :R

egy jó kép: [link]

<~>

(#57) Fryskitt válasza Cifu (#46) üzenetére


Fryskitt
addikt

Mert az Ősök (Stargate, tudod), már akkor tudták, hogy az oroszok a goa'uld-ok szolgái (a vezetőik meg éppenséggel goa'uld lárvákat hordoznak a fejükben) és/vagy az antikrisztus népe, és így pusztulást hoznak a világra, így akarták megakadályozni őket az űrbéli sikerekben.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#58) glutamin


glutamin
őstag

A minap Milanoba a Da Vinci muzeumban volt alkalmam az iranyitopanelt megtekinteni. Eloben kissebb mint amire szamitottam:

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#59) glutamin


glutamin
őstag

[kép]

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#60) Samtya


Samtya
senior tag

Uh, már itt tart a cikksorozat...
Utólag egy kis zene hozzá. :)

(#61) Fryskitt válasza Samtya (#60) üzenetére


Fryskitt
addikt

Pirx kapitány is illik ide.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#62) Samtya válasza Fryskitt (#61) üzenetére


Samtya
senior tag

Uhh, Atom Heart Mother a zene alatta a Pink Floydtól. :C

(#63) kenguru99 válasza Samtya (#62) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Volt Emerson Lake and Plamer és Iron Butterfly is Pirx filmzene. Gondolom sok jogdíjat fizettek nekik. :)

(#64) Fryskitt válasza kenguru99 (#63) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ja, persze. A hanyatló Nyugatnak és az ő ópiumjának. :)) :DD

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#65) dlaj


dlaj
őstag

Farkas Bertalan százados jelentése a a Szojuz-36 fedélzetéről felszállás előtt!
Érdemes végig nézni/hallgatni! (lehet, sehol sincs meg ez a jelentés!)

(#66) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Magyari Béla: :(
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#67) joghurt


joghurt
addikt

Index-cikk a Farkas-Magyari meccsről, és Magyari Béláról.

A tej élet, erő, egészség.

(#68) Cifu válasza joghurt (#67) üzenetére


Cifu
nagyúr

A szomorú, hogy ez most megint 180°-os fordulat. Korábban azt olvastam (szintén olyanok tollából, akik részt vettek a programban), hogy márpedig a Szovjetek döntöttek arról, melyikük menjen. Ezek szerint most mégse.

Erre szerintem már sose lesz egyértelmű válasz. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#69) joghurt válasza Cifu (#68) üzenetére


joghurt
addikt

Szerintem elég jól leírták, miért alakulhatott ki az a hiedelem, hogy a szovjetek döntöttek.
És az is biztos, hogy Farkasnak jobb volt a PR-ja. Karakánabb, jobb dumás, jobban használható propagandára.

A tej élet, erő, egészség.

(#70) mohow


mohow
tag

Thx!

"Az út elvezet a végtelenbe, majd visszahoz. Sokszor megjártam az utat, ültem a verandán, játszottam, voltam kutya, minden, még madárijesztő is." Q (Star Trek Voyager)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.