Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) l.skywalker válasza <Lacy85> (#46) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ebbe szerintem nem beleszartak. Egyszerűen amikor beütött a válság új stratégia kellett. És az új stratégia új irányt adott meg. Ha csak a saját cégemet nézem az ilyen céges stratégiai terveket minimum 3 évre készítek, szerintem az MS-nél sem lehet kevesebb.

És valóban már kevés Xbox One exkluzív játékról beszélünk, de már réges régen több csoportba vannak sorolva a játékok. És az MS miért választaná külön a kettőt, ha már úgy is kiadnak játékokat? Az Xbox is támogatja az egeret és a billentyűzetet, fogadni mernék rá, hogy az E3-on bejelentik az új Age of Empires-t Xbox-ra is. Nekik a gaming division egyszerre jelenti már az Xbox-ot és a Win10-et. És ettől még a játékaik konzol exkluzívok maradnak.

És a bérlés abból a szempontból jó ötlet lehet, hogy van egy réteg és vannak bizonyos régiók a világban (gondolok itt a fő vásárlói tömegére az Xbox-nak) ahol kapkodva várják, hogy első nap játszhassanak egy játékkal. Erre most vagy a GamePass-al lesz lehetőség vagy akár a bérléssel is. Aki eddig sokallt egy játékért 17k-it kiadni az most azt mondja, hogy adok 5ezret és három hónapig jók vagyunk. Szerintem belefér. Egy FC5 három hónap múlva még nem lesz eléggé értékcsökkent ehhez képest. Ráadásul az árazást is ők kezelik, tehát amíg bérlik az emberek, nem lesz kedvezmény :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.