Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) l.skywalker válasza tuki2200 (#25) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem tudom miért érné meg nekem bárhol is védeni bármit is. A véleményemet írom le az után, amiket tapasztalok. Tegnap a Sea of Thieves cikk alatt olyan emberekkel beszélgettem akik 0 vagy maximum 8 órát játszottak a játékkal. Persze fenntartom a tévedésem jogát, de végig arra utaltam, hogy a teszt volt minőségében rossz, nem pedig a játék sokkal jobb. Én jót szórakozok rajta. Az pedig, hogy egy összecopy-zott chart-ra ra kapott válaszra rögtön személyeskedéssel reagálsz nem bizonyít semmit jobban, mint hogy én a dolgoknak legalább a mélyére ások, sokat tapasztalok és ezek után mondok véleményt, míg mások puffogtatnak és ha elfogyott a puff, akkor személyeskednek. És nem kell relaxálni, hanem olvasni kell és elmélyülni a témákban amihez hozzászólsz. Ha pedig személyesen velem van bajod, írd le privátban mert senki mást nem érdekli, hogy egy adott válaszra miért nem vagy képes rendes, szakmai módon replikálni.

Nem mellesleg, nem az Xbox One itthon az első és nem az utolsó konzolom, mert sokakkal ellentétben én játékos vagyok nem pedig egyszeri utazó a hype vonaton. Mindhárom konzolból lesz itthon, Xbox-ból már most nem egy van - de amíg azt a tartalmat nem játszottam ki, indokolatlan lenne, hogy PS-t vegyek, főleg, hogy 2019 végén érkezni fog előreláthatóan az új generáció és majd akkor meg fogja érni PS4 Pro-t venni.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.