Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb79


Norb79
őstag

Itt még a videó végén nincs ott, hogy jön switchre, pedig ma bejelentették. :) Várós!

(#2) Egon


Egon
nagyúr

Kicsit szkeptikus vagyok.
Az első rész (nem az ősi, hanem a the Legend) egy jó kis játék volt, apróbb hibákkal/hiányosságokkal, amik meggátolták, hogy nálam igazi klasszikus legyen. Jött az Armored Princess, ami sokat dobott az alapjátékon. Utána jött a Crossworld, ami egy elég nagy lehúzás volt: pár semmitmondó apróságon kívül, az AP kampányát tuningolták fel minimálisan, új rókabőrt lehúzva a szériáról. Jött a Warriors of the North, ami egy elég jól sikerült rész lett, korrekt medálrendszerrel, értelmes Rage használattal. Aztán kiadták hozzá a Fire and Ice DLC-t, ami megint rókabőr volt de ezúttal bocsánatos: a plusz egységeknek, a nem elhanyagolható többlettartalomnak (2 plusz térkép), az egységek fejlődésének és a tökéletesre csiszolt medálrendszernek köszönhetően a sorozat legjobb része lett. Ezek után kiadták a minden elemében gagyira és felejthetőre sikerült Dark Side-ot, nem is tudom hányadik rókabőr gyanánt.
Ilyen előzmények után, mégis mire lehet vajh' számítani? van ember, aki meg tudná jósolni? :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) Norb79 válasza Egon (#2) üzenetére


Norb79
őstag

Elméletileg most az első részt porolják le, igen, az ősit. Anno az nagy kedvencem volt, mai világban már szakóca egyszerűségével nem állná meg a helyét, így egy sima gfx tuningos verzió maximum mobilra lenne jó, de lehet oda is kevés lenne, szóval reméljük ezt pont annyi töltik fel tartalomban és komplexitásban, hogy az eredeti ős még felismerhető lesz.

(#4) Egon válasza Norb79 (#3) üzenetére


Egon
nagyúr

Az nekem kimaradt, így arról nem tudok nyilatkozni.
Jobban örülnék, ha a Master of Magic-et porolná le végre valaki, bár a 25 év után most megjelent kieg is bíztató...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

A King's Bountyt nagyon komáltam. Pár kiegészítőjével is játszottam. Szerintem szuper játékok. Város a kettes.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Heroes fan válasza Egon (#2) üzenetére


Heroes fan
őstag

A nem hivatalos red sandsot kihagytad.

(#7) Norb79 válasza Heroes fan (#6) üzenetére


Norb79
őstag

Cirill betűket még felismerem, de a szavaknak szerintem már egy ezrelékét se, a fiatalabbakról ne is beszéljünk, szóval szerintem nem véletlen, hogy azt senki se említi sehol. :)

(#8) Heroes fan válasza Norb79 (#7) üzenetére


Heroes fan
őstag

Annyira nem tesz hozzá semmit kapunk egy új területet amikor lemegyünk a barlangba és kinyitjuk a könyvet. Kicsi terület.

(#9) Diopapa válasza Egon (#4) üzenetére


Diopapa
addikt

De hát ott van az Age Of Wonders széria. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10) flexxx2 válasza Egon (#2) üzenetére


flexxx2
őstag

Nálam az első az klasszikus lett, 2x is kijátszottam. A folytatások már nem annyira lettek jók. Remélem a II. jó lesz.

(#11) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Most jött a videó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.