Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zigur


Zigur
senior tag

Mondjuk az az apróság elkerülte a figyelmét a Sony-nak hogy a Zedlával önmagában is érdekes játszani, az irányítás csak egy plusz.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A Sony mit nem szeretne még lenyulni?:DD
AMúgy ez Zeldához marha gyenge. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Vladi


Vladi
nagyúr

A move cucc nagy királyság, bár még kiforratlan.

Egy futó pad kéne hozzá, meg ruhába varrható érzékelők. Akkor szó szerint benne lehetnék a játékban. Zsír. Szaladgálnék a zónában. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) Sirandrish válasza Vladi (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

de nem lenne checkpoint csak 2-3 óránként...jah és pause se...
aztán nyomjad :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Gebriel válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért nem rossz ez.

(#6) Sirandrish válasza Gebriel (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem mondtam hogy rossz de Zeldához mérten gyenge..
Nem tudom ennek alapba milyen mély storyja lesz de van egy olyan sanda gyanum hogy ez csak egy moveos demo hogy ráizguljanak a move-ra...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Gebriel válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Gebriel
veterán

Egyetértek veled. Két okból is.
1. Mert igazad van. ;)
2. Avatárod után lenne értelme bármiféle ellenbizonyításba bele mennem? :DDD

Látom maximalzáltad a napokba a rangod. Gratula és respekt! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#8) Sirandrish válasza Gebriel (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Feleslegen...a nyilvánvaló tényeknek is szembe megyek ha Zeldáról van szó :D

és köszike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Kvelstadt válasza Zigur (#1) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na igen. azt aláírom hogy a sony válasza a mozgásérzékelős kardozásra de nem a zeldára...
azért 25 év zeldát kizárt hogy odaverjen mert ki tud adni egy mozgásérzékelős kardozósat...
meg ugye az új zeldát akkor is vinnék mint a cukrot ha sima joy-os lenne.
és ezt mondom úgy hogy én nagyon szeretem a sony-t. de a zeldát is.
itt nekem is sok volt ez a 'sony válasza' kijelentés..

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) Sirandrish válasza Kvelstadt (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sokkal közelebb lenne a valósághoz ha az lenne odaírva hogy "A Sony ezt is megpróbálja lenyúlni" :DDD

no offense :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Kvelstadt válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

végül is mindenki lop mindenkitől. ha bejön a népnek valami akkor mások átveszik, ez a világon minden területen így van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) Sirandrish válasza Kvelstadt (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bill Gates gazdag..még sem lopom meg pedig bejött a népnek a Windows :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.