Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nem értem vajon miért nem fogadták el az ajánlatot?
Habár így utólag még talán örülhetnek is neki, mert nem túl nagy népszerűségnek örvendez.

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Vagy inkább fordítva volt ez...

(#3) Straw


Straw
senior tag

Szerintem meg SE-nél féltek attól hogy nem tudnak megfelelő minőségű telefont csinálni és a gugli beperli őket :D

42

(#4) littlelion21 válasza hemaka (#2) üzenetére


littlelion21
addikt

Ja, kb...

(#5) caizzz


caizzz
aktív tag

Bullshit az egész.. Pont egy android terén tapasztalatlan, mélyponton lévő gyártót kértek volna meg. Ó hogyne, és még vissza is utasították... Pfff..

Amúgy el tudom képzelni milyen lett volna... 6 FPS avg.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#6) GALARDO


GALARDO
addikt

Lehet jobb is hogy így lett. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7) BossBoss


BossBoss
őstag

Se-nek befellegzett! Valamit nagyon gyorsan ki kell találniuk.... Kár értük... :(

(#8) edward2


edward2
addikt

Ez tipikusan olyan duma mint amikor a nagyarcú ismerősöddel beszélsz és épp kérdezed miért is nem jött össze neki az a bombázó csaj múlt héten:

"hülye kis liba, nem is érdekel különben sem meg amúgy se érdemelne meg" :DDD

(#9) RandomGosu válasza edward2 (#8) üzenetére


RandomGosu
senior tag

vagy ilyesmi:

"köll pénz?" Se:"nem köszi, van elég..."

(#10) spammer


spammer
veterán

Sokkal jobb hogy így alakult, szerintem jobban jártunk így :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

Én is szkeptikus vagyok, de ha nem lenne valóság alapja csak nem nyilatkozna ilyet. A következményekkel tisztában van gondolom :U

(#12) joey04


joey04
titán

Mi biztos jobban jártunk azzal, hogy a HTC csinálta meg végül...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) caizzz válasza Ricardo (#11) üzenetére


caizzz
aktív tag

Az persze egyértelmű, hogy nem csak a HTC-t keresték meg az ajánlattal, de az bullshit, hogy ha a SE nem utasítja vissza akkor ők gyártják.

marakujás kőbányai

(#14) N4ri87


N4ri87
senior tag

Érdekes. Minden esetre egy ilyen kaliberű készülék (nexus) fejlesztését és gyártását nagy hiba lett volna az se kezébe adni. Mi született volna abból? Egy darab tégla, sok-sok apró szögletes gombbal? Én is jobban örülök, hogy ezt a feladatot a htc kapta.

C805

(#15) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Van arc... Nem is kicsi :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#16) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Most előtör belőlem a gyerekes énem:

Álmodik a nyomor! :DD

#!

(#17) Integra


Integra
titán

most erre mit lehet mondani?
LOL...

ez a nyilatkozat már eléggé nvidisára sikerült:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) No-kia


No-kia
őstag

hát nem tom h ez így menynire igaz, érdekesen hangzik..

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#19) csab2 válasza No-kia (#18) üzenetére


csab2
veterán

Minden előttem szólóval maximálisan egyetértek.
Ha ez tényleg igaz, csak annyit kérdeznék: HÜLYE EZ A GOOGLE???

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#20) No-kia válasza csab2 (#19) üzenetére


No-kia
őstag

hát igen, nem tudom h ez az ötlet honnan jött nekik :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#21) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Hát Sony Ericsson igazán elfogadhatta volna az ajánlatot :U

(#22) Ricardo válasza HardSanyeee (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

Én kíváncsi vagyok mi sűlt volna ki belőle. Sosem tudjuk meg :(

(#23) Wajk válasza Ricardo (#22) üzenetére


Wajk
addikt

X10-et láthatod, hasonszőrű modell

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#24) Ricardo válasza Wajk (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Arról még szinte semmi tapasztalat nincs.

(#25) MartOOn


MartOOn
addikt

ja! engem is felhívott múltkor a McLaren hogy teszteljem már az új autójukat... de nem vállaltam... hű vagyok a saját SEAT-omhoz! :Y

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#26) Saccco


Saccco
nagyúr

Parasztvakítás.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jóideje nem kommenteltem Sony Ericssonos cikkeket - egyebeket se, de ez mellékes - de most azért van mondandóm.

Anno az X1-el mi is történt?
Mivel a HTC gyártotta le a SE által tervezett mobilt, minden olyan dolog, ami jó volt (3,5 jack miniUSB...) a HTC "érdeme" lett.
Minden hiba, mint a panelek lassúsága, a burkolattörés(...) meg a SE-é.

Miért is írom ezt a bevezetőt?
Csakmert a Nexus One nem hozta azt a sikert, amit vártak tőle.
Kezdjük talán a 3G és egyéb problémákkal.

Nexus One - újabb hiba

Ezek után jöttek az értékesítési zűrök:

Eddig hatalmas bukás a Google mobil
Bukás lesz a Google első telefonja?

...és még sorolhatnám a rémhíreket.

Szóval, a HTC-SE X1 kooprodukció fényében, most mindenki szidná, mocskolná a SE-t, hogy eltolta a Nexus One-t.
Na ez az, ami nem kell a SE-nak. :U

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#28) Saccco válasza mrlujoak (#27) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igazából érdekes, mert tényleg mindenki "...hú milyen jó jujj de jó..." szavakkal illeti a N1et és mégse fogy :D

Amúgy az SE az X2-vel javíthatott volna, ha nem kerülne annyiba amennyibe. De ő tudá...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29) Ricardo válasza mrlujoak (#27) üzenetére


Ricardo
félisten

"Szóval, a HTC-SE X1 kooprodukció fényében, most mindenki szidná, mocskolná a SE-t, hogy eltolta a Nexus One-t.
Na ez az, ami nem kell a SE-nak."

Ez eddig eszembe sem jutott, de van benne valami.

(#30) Rickazoid válasza mrlujoak (#27) üzenetére


Rickazoid
addikt

De a hibák nem szoftveres hibák? Mármint ha nem rossz a hardver valamelyik része, akkor nem a HTC a gond, hanem az Android, ebben az esetben pedig az SE-t se szidná senki, mert nem lenne alapja az egésznek.
Az eladásoknak meg megint nem sok köze van a készítőhöz, az már a Google problémája, hogy nem tudja eladni.

Egyébként én se tartom reálisnak, hogy az első gépüket egy nem túl jó helyzetben lévő gyártóra bízták volna, egy komoly PDA-s múlttal rendelkező helyett, ha csak nem az lett volna a cél, hogy direkt alacsonyan tartsák az eladások számát, hogy még nagyobb legyen a várakozás a másodikra.

Mondjuk.. egy jól működő PDA-t csak össze tudna rakni az SE is, ha megmondanák, hogy mit tegyen bele, nem?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#31) nota bene


nota bene
csendes tag

Utólag könnyű okosnak lenni. A Nexus One ma már egyértelműen hatalmas bukás. Bukott a Google is és a HTC is.
Egyébként a Google egy, a Sony Ericssonnál (mobiltelefon gyártásban) jóval kisebb céggel a Motorolával kötött hosszabb távú házasságot, és a Moto jóval nagyobb pácban van mint a Sony Ericsson.
Mivel a HTC és a Moto együttesen nem értékesítenek annyi mobilt mint a Sony Ericsson, előbbi kettőnek sokkal kisebb kockázatot jelent a Goggle-lel az együttműködés. A Motorolának meg valamiféle remény a párszázezer eladott Android modell, mert az Android mobilokon kis eladott tételeken nagy profit van. A valódi biznisz azonban a milliós példányszámok, nem pedig a százezres nagyságrend.

[ Szerkesztve ]

(#32) joey04 válasza Rickazoid (#30) üzenetére


joey04
titán

pontosan! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) Inarus válasza nota bene (#31) üzenetére


Inarus
addikt

Ne keverd az OHA-t a Google-el és a mobiltelefon-piacot az okostelefonokéval!

(#34) hemaka válasza nota bene (#31) üzenetére


hemaka
nagyúr

Lehet nagyobb bajban van, de egész jó telefonokat adott ki mostanság, míg a SE nem mondhatja el ezt magáról. :D

(#35) Hunter2


Hunter2
addikt

Két lehetőség van:

1. H aigaz akkor az SE-nél hülyék.
2. Ha nem igaz akkor csak ez a fószer hülye.

nota bene
Miért bukás a Nexus One? Miről maradtam le?

[ Szerkesztve ]

(#36) Saccco válasza Hunter2 (#35) üzenetére


Saccco
nagyúr

Erről maradtál le:

"A Google első mobilja januári első hetében rosszul fogyott: 7 nap alatt csupán 20 ezer talált gazdára. A Flurry cég frissebb, havi analízise szerint a trend (sajnos) folytatódott: első hónapjában 80 ezer darab Nexus One-t sikerült eladni. Ez elképesztően kevés. Nem csak az iPhone és a Motorola Droid fél-milliós eladásaihoz képest, de 80 ezernél minden valamennyire sikeresnek mondható mobilból több fogy egy hónap alatt."

ui: azért a Droid szépet alakított

[Link házon belül I.]
[Link házon belül II.]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Megjegyzem, a cím félrevezető, azt fejezi ki, illetve azt feltételezi és kérdez rá, hogy a SE készítette-e ahelyett, hogy azt fejezné ki, hogy a SE is készíthette volna, de nem úgy lett. Kéne egy "h" a "készítette" szóba.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#38) Egzee


Egzee
őstag

Nagyon büszkék az évek óta az asztalra letett semmire...

(#39) #16820480 válasza Saccco (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért ebben annak is szerepe van, hogy egyrészt a világon 2 országban kapható hivatalosan (USA, UK), valamint még két városban (Hong Kong, Szingapúr). valamint, hogy a független változatot csak és kizárólag a google weblapjáról rendelheted meg, és csak akkor, ha ezen régiók valamelyikében vagy.
ha ez nem így lenne, akkor én is nexus-t vettem volna a milestone helyett...

(#40) csab2 válasza #16820480 (#39) üzenetére


csab2
veterán

Pontosan! A Nexus One eladásit nagyon visszafogják ezek a körülmények.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#41) Saccco válasza #16820480 (#39) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ebben az esetben, csak magukat okolhatják a "sikeres" rajtért...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#42) kmarkk22


kmarkk22
aktív tag

szerintem ha a se gyártotta volna akkor sokkal szebb lett volna. de így utólag télleg nem baj h nem ők csinálták mert megint ők lettek volna a szarok hogy elbaszták a nexus one-t..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.