Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blasko92


blasko92
őstag

Gratulálok a cikkhez, és a házakhoz :R :C

Szép munkák! :)

(Igaz a topikokban nyomon követtem a házak fejlődését is :D )

A befejező mondat mindent visz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) macilaci78 válasza blasko92 (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#3) dobobazsy válasza macilaci78 (#2) üzenetére


dobobazsy
őstag

:DDD

(#4) FatalEror


FatalEror
addikt

Jó lett a gép főnök. :R

HardCore is my LifeStyle

(#5) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Tetszetős lett, gratulálok :R

Everybody lies.

(#6) Tikakukac


Tikakukac
titán

Fincsi, nekem 2 nyitható ajtós változat van Dragon szerverből, nagyon tuti gépek. Sajnos időhiány miatt áll a projektem, de ez nagyon szép munka :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7) #65675776


#65675776
törölt tag

No ez érdekes, bár a végeredmény engem nem fog meg. Viszont van ami ebből számomra érdeklődésre számot tart: Az alsó (ívelt oldalú) keresztmerevítő kiszerelése mennyivel rontotta a ház merevségét?

(#9) Tüzi

Ne légy papucs, mert elsőre ugyan csak a kisujjad kell nekik... :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10) FatalEror válasza Tüzi (#9) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát igen ez sajnos így van....Nem akarom a párkapcsolat szakértőt játszani,de az sem jó.ha mindent megenged a másik félnek,mert akkor neki az jön le,hogy a kis "izéval" mindent meglehet csinálni,de a tiszteletet is meg kell adni,ej de nem egyszerű ez....

HardCore is my LifeStyle

(#11) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Hello! Jó kis írás ez! Nekem nagyon tetszik. Arra viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy mivel tervezted meg a gépházat ? (Ha jól láttam az első oldalon szereplő fotón az egy 3D-ben "renderelt" kép. Azt mivel csináltad ?)

Verba volant, scripta manent.

(#12) FatalEror válasza xKacsax (#11) üzenetére


FatalEror
addikt

Google Sketchup-al,de lehet még 3DS MAX-al de az már leég bonyolult.
.

HardCore is my LifeStyle

(#13) xKacsax válasza FatalEror (#12) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Köszi a választ! Meglesem ezt a Sketchupot. Sajna a Maxhoz annyira nem értek mint szeretném.

Verba volant, scripta manent.

(#14) FatalEror válasza xKacsax (#13) üzenetére


FatalEror
addikt

Na az tényleg nem egyszerű,ha esetleg kell youtube-on van egy jó kis tutorial én is onnan tanultam,hogy mit is hogyan és mire kell használni. :R

imibogyo:Ja az más. :R

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#15) imibogyo


imibogyo
veterán

Köszönöm mindenkinek! :R

Elnézést, hogy csak most válaszolok, de egész nap a következő (egyetlen) gépházamat csináltam. :B

(#6) Tikakukac: Sajnos nekem is áll több projektem, és ez most egy darabig így is marad. Mostantól csak akkor lesznek komolyabb átalakítások, ha vidéken vagyok. Pedig vár még rám pár páciens, de ők most mennek le vidékre. :K

Azért még befejeztem buca84-nek az ITX házát a hétvégén.

(#7) daa-raa: Hát az a baj, hogy a végeredmény nem is foghat meg, mivel ez nem VÉGeredmény. Egyszerűen eddig sikerült eljutnom. :( Amúgy a kérdéses merevítő kivételével szinte semmit nem romlott a ház merevsége, bár megmondom őszintén csak azután néztem meg, hogy milyen merev maradt a ház ténylegesen, miután már mindent kiszedtem belőle. Egyenként nem tudom pontosan megmondani, hogy mi mennyit rontott a ház merevségén, az idő közbeni merevségről csak annyi információm van, ami a ház forgatása közben kialakult bennem. De mindent kivéve is rendkívül masszív maradt a ház.

(#9) Tüzi: Nem vagyok papucs, de be kellett látnom, hogy ilyen kis lakásban ennyi "felesleges" alkatrész és gépház nem maradhat. Volt már olyan is, hogy ténylegesen kerülgettük egyik-másikat. :(

(#10) FatalEror: hát 5. éve vagyunk együtt, és készülünk az augusztusi lagzira, tehát mondhatom, hogy kiismertük egymás hülyeségeit. Néha az egyik enged, néha a másik. Most én engedtem, volt sok dolog amiben ő engedett már. :K

(#11) saw4: Ahogy Fatal is írta ez most Sketchup terv volt. Igazából már nem is foglalkozom komolyabb programokkal, mert ebben sokkal gyorsabban, és könnyebb méretezéssel tudok dolgozni, ráadásul rengeteg hozzá az ingyenes modell fenn neten. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16) #65675776 válasza imibogyo (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kösz a választ. Engem az a merevítő speciel ritka módon irritál, pont útjában van szinte mindennek.

A végeredményt egyébként az első oldalon levő ábrára értettem.

A székből mit tervezel moddolni?

(#17) imibogyo válasza #65675776 (#16) üzenetére


imibogyo
veterán

:D

Én is azért vettem amúgy ki a merevítőt mert konkrétan nem láttam értelmét és nekem is mindig útban volt. :K

A széket csak szimplán helyre kell hoznom, mert a lakásfelújításhoz átvittem sógorom lakásából és egy picit leharcoltam. :( Amint befejezem a következő gépemen a fa munkákat, a szék következik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18) FatalEror válasza imibogyo (#17) üzenetére


FatalEror
addikt

Nekem teszik a színe. :K

HardCore is my LifeStyle

(#19) blasko92 válasza imibogyo (#17) üzenetére


blasko92
őstag

Antik :DDD Jó lesz ez is :)

(#20) imibogyo


imibogyo
veterán

Köszi mindkettőtöknek. :R

Ennél azért már jóval előrébb tartok, de nem szeretném lelőni a poént. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.