Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttower


ttower
aktív tag

ha ez direkt volt akkor gratulálok. :R lehet valakik felismerték a warez adta "előnyöket".

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#2) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

A reloaded verzió tényleg hiányos volt, de a razor mindent tartalmaz, a letölthető tartalmak pedig szintén elérhetőek hozzá... :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

további dolgoktól esnek el az ezzel játszó játékosok

Erre kíváncsi leszek...mert aztán a Sims 2-ben úgy el volt látva a játékos társadalom hivatalos és ingyenesen letölthető tartalmakkal... :(((

Simán korrekt lenne a játék, ha a fő kiegészítők (monjuk évente 1) fizetős lenne, a "cuccok" pedig ingyenesek. De az, hogy azokért is pénzt kérnek, pofátlanság. Vagy legyen a játék 20-25K és utána minden ingyenes.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4) D1Rect válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Ejnye, ezt te honnan tudod. :D
Egyébként respect mert nem tettek rá semmilyen másolásvédelmet, hogy a vásárlók ne szívjanak vele.

(#5) benedekco válasza D1Rect (#4) üzenetére


benedekco
addikt

ez komoly? végre valaki aki tisztában van vele, hogy tökmind1 milyen másolásvédelemmel látja el akkor is feltöri valaki aztán lesz abból "okos" változat.... csak a szívódás nincs az eredeti példányokkal :)

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#6) hommeros válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


hommeros
őstag

Ez nem az első ilyen eset, és szerintem nem is az utolsó. Függetlenül, jó húzás tőlük. Általában csak a szar játékoknál keletkező veszteséget fogják warezre. Most már van ellenpélda is. De nemsokára feltűnik majd a sok okos, jogász, történelem és gazdaság doktor egy személyben, aki majd elmondja a frankót, hogy csúnya warez.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7) Morden24 válasza D1Rect (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ettől még aktiválni kell, és az igazából a legjobb "másolásvédelem" :)

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Stiky


Stiky
senior tag

Az összes előző simshez annyi homemade stuffot le lehetett szedni utólag és importálni a játékba, amennyit a kedves user vinyója elbírt... szóval ez amit mond a fickó elég... őőő... érdekes :U

Szóval az állítólagos kimaradt tartalmak ennyi erővel utólag pótolhatóak. Feltéve ha tényleg nincsenek benne.

Ezek után meg az lenne a szép, hogy valaki erre a kijelentésre, hogy 'nincs a warez verzióba minden', megveszi az eredetit. Kiderül, hogy nincs a kettő között különbség, azt szépen beperelné őket, hogy átvágták. :DDD
Az amerikai társadalom kiszült már magából hasonlóan elvetemült pereskedéseket :D

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#9) Morden24 válasza Stiky (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért általában olyannal ritkán perelnek, hogy "Nem raboltam ki a bankot, mert betörtem, és semmi pénz nem volt sehol" :))

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#10) benedekco válasza Morden24 (#9) üzenetére


benedekco
addikt

nade ha előre felbuzdítanák a népet, hogy törjenek be, mert teli van a kassza, most érdemes megfúrni? ;)

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#11) D1Rect válasza Morden24 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Bánom is én, hogy aktiválni kell. Ez legyen a legnagyobb gond, de a szívózás ami a másolásvédelemmel van, meg az, hogy rázza a gépházat a DVD-olvasó... :U
(#5) benedekco: Igaz.

[ Szerkesztve ]

(#12) pete_21 válasza hommeros (#6) üzenetére


pete_21
addikt

Igen, Assassin's Creed-ből is kikerült egy igen-igen hiányos verzió. :DDD
De nem tudom, hogy az direkt volt-e... Elég komolyan figyelhetnek rá, szóval lehet, hogy direkt, de olvastam valamit, hogy "állítólag" az Ubisoft szarráperelt a sokszorosítócéget, merthogy az egyik alkalmazott lopta ki. Aztán, hogy mi az igazság... :U
Egyébként a legújabb Prince Of Persia-n sem volt semmilyen másolásvédelem. Aki meg akarja venni, az úgyis megveszi, aki meg nem akarja, az vagy vár egy "működő" verzióra, vagy inkább el is felejti... Többen már csak azért is megvették a Prince-et, hogy támogassák az Ubisoftot, hogy nem kell ide másolásvédelem... :N

(#13) puttputt


puttputt
őstag

Manapság, már olyanokkal lehet "szívatni" a "letöltőket"; hogy pl. online aktiválni kell - bár, ez még úgy ahogy kijátszható -... Multi csak aktiváció után, frissítés csak eredeti kulcs meglétével - online aktiválás után, ilyesmi... Ezeknél aztán lehet, h. tört, mégsem teljes a dolog.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Nem érdekel a téma, mert a Sims-től kiütéseket kapok..

(#15) 3psilon válasza CsíkosMókus (#14) üzenetére


3psilon
aktív tag

Nem érdekelnek a dinoszauruszok, mert fotel. Inkább a kalózok meg a konnektor.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#16) Déta válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


Déta
tag

Milyen tájékozott valaki ez ügyben... :DDD

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#17) FragMaster


FragMaster
addikt

Ha a tört változat annyira hiányos akkor miért nem kellett proper? ;)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#18) CsíkosMókus válasza 3psilon (#15) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

belenyútá a kettőhúszba?

(#19) Stiky válasza CsíkosMókus (#18) üzenetére


Stiky
senior tag

Szerintem ezzel viccesnek szánt, szarkasztikus hsz. -el csak azt akarta jelezni, hogy általában ami utálatunk vagy nemtetszésünk tárgya, oda nem megyünk feleslegesen kommentbetyárkodni, hogy így sz@r meg úgy... :U
Ez nem GSO :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#20) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem igazán értem, hogy mi hiányzik ebbe a verzióban.Mert nekem ez van meg és egy teljes játék mindennel együtt, vagy mi az ami nincs benne a rendes változatba meg benne van?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#21) mephi666


mephi666
nagyúr

én is próbáltam a játékot az adatlapomon levő konfiggal... alapból nem nagyon köt le a stílus, de nem az a lényeg... elég kicsi gépigényt írtak a játék mellé és össze-vissza zoomolásnál meg scrollozásnál azért tud rángatni... és ugyanígy láttam 6000+os procival is... holott a gépigény szerint átlag páréves laptopokon is simán kellene mennie... vagy olyasmi lett az optimalizálása, mint mondjuk a hellgate-é? azzal is így jártam, hogy bizonyos konfig fölött már nem ment jobban... ugyanúgy berángatott meg lagzott időnként :( nálatok ilyen gond nem volt? (ja meg a töltési idő sem kevés)
...vagy ez is a tört verzió hibája lenne? nem mintha tervezném a megvételt... (nem is köt le annyira meg dühítő, hogy az n+1 kieget jópénzért árulják hozzá :W )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Morden24 válasza mephi666 (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

dühítő, hogy az n+1 kieget jópénzért árulják hozzá

Nem értem, hogy miért dühít ez ennyi embert. Más játékhoz is pénzbe kerülnek a kiegek. Itt legalább sok jön, és majdnem biztos megjelenésekkel.
Meg hát amúgy sem kell megvenni az adott kiegészítőt, ha nem kell vagy nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#23) mephi666 válasza Morden24 (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, de máshol pl patch-ekkel vagy ingyenesen tölthető dlc-kkel is kap a nép javítást+új dolgokat... és az szerintem vásárló szempontjából korrektebb... itt nagyon érződik, hogy a soknál is több pénzt akarnak leszedni az emberről... pl: "nehogy már nekem ne legyen meg a kisállatok kieg... a szomszéd kiscsajnak már megvan, megyek és veszek magamnak is..." az ilyen dolgokra építenek elég rendesen és működik... (jó, hát a cég szempontjából érthető is...) ez kicsit olyan, mint pl a gyűjtögetős játékok... aki nem akar lemaradni semmiről, megvesz mindent hozzá, ezt használják ki...

itt szerintem a kieg nem ugyanolyan szerepet tölt be, mint mondjuk a játékok nagy részénél... általában majdnem egy teljesen különálló játékkal ér fel a kiegészítő is: csomó új tartalom van bennük, új sztorivonal (ami általában rövidebb sokkal az alapjátéknál), pl karakterek, stb... itt pedig (szerintem) csak túlárazott új tartalom: pl bútorok, állatok, akármik... (aminek elkészítése szerintem nem igényel túl sok időt...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) Morden24 válasza mephi666 (#23) üzenetére


Morden24
nagyúr

aki nem akar lemaradni semmiről, megvesz mindent hozzá, ezt használják ki...

Na de könyörgöm, aki megveszi, az szerintem nem lehúzásként éli meg, és jól elvan a kisállatok kieggel, aki szerint meg lehúzás, az fogja, és nem veszi meg ;)

itt pedig (szerintem) csak túlárazott új tartalom: pl bútorok, állatok, akármik... (aminek elkészítése szerintem nem igényel túl sok időt...)

De itt erről szól a játék.
Mellesleg ezzel az erővel lehetne mondani akármilyen kiegre, hogy csak néhány dialóg, két új map és egy-két új grafikai elem, amit szintén nem sok idő megírni, aztán meg sokért eladják.

Én személy szerint örülnék, ha a kedvenc játékaimhoz olyan gyakorisággal érkeznének kiegek, mint a Sims-hez, és szeretnék annyira elégedett is lenni velük, mint az átlag Sims-fan a kisállatokkal :)

Sectumsempra - For Enemies

(#25) Jégkokó válasza mephi666 (#21) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én ilyennel nem találkoztam, a notimon is röccenés nélkül elfut közepes grafikai beállítások mellett, és egyszer nem akad be

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.