Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Egy gigabyte rendszermemória, nem valami sok, de elég lesz iOS-re.

(#2) Dare2Live válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

WP, IOSre bőven elég az 1gb, androidra főleg a memoriakezelés bloatware miatt a kettő se oldja meg a problémákat.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3) bok92


bok92
addikt

Így már valószínű, hogy ismét nyereséges lesz a Samsung. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

A lényeg hogy megint sátorozni fognak a boltok elött a népek:) csak jelenjen már meg:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Dinsdale válasza bok92 (#3) üzenetére


Dinsdale
tag

Mikor volt veszteséges a Samsung?

(#6) 2o1i válasza Dinsdale (#5) üzenetére


2o1i
senior tag

Viccnek szánta...

(#7) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Azt olvastam, hogy ismét szorosabbra fűzi üvegszálait... WTF? :DDD

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#8) jozso1989


jozso1989
őstag

iSung

(#2) Dare2Live: Az appok igénylik az 1 gigát.

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#9) Jonesy84


Jonesy84
tag

Várható volt, üzleti életben mindig a pénz beszél. Nem számít, hogy kifelé mekkora ellenfelek és milyen rosszban vannak egymással egyik sem engedheti meg magának, hogy az ekkora volumenű megrendeléseknél ne a legjobb ajánlatot fogadják el.

(#10) Dr. X válasza Dare2Live (#2) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Mindegy, hogy elég-e vagy sem. Ha a konkurenseknél 3 lesz mostantól az alap, akkor ugyanannyi (sőt még több) pénzért ne spóroljanak már, hogy még nagyobb legyen a nyereség.

(#11) bbTamas77 válasza Dinsdale (#5) üzenetére


bbTamas77
aktív tag

Nem volt veszteséges, vagy csökkent a nyeresége pár százalékkal.

(#12) NemesTom


NemesTom
tag

Minden út Rómába a Samsunghoz vezet :))

(#13) Dare2Live válasza Dr. X (#10) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Mindegy, hogy elég-e vagy sem."

Nem, nem mindegy. Ha elég akkor nem kell bele több. Ha nem elég akkor kell.

ha androidos telefonba 10gigat raknak attól talán jobb lesz? Nem. Akkor van értelme attól még, hogy vki annyit rakott bele? Nincs.

Direkt az eccerű plda hátha.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14) Syl válasza Dare2Live (#2) üzenetére


Syl
nagyúr

Ebben sok igazság van, de bőven sárosak a gyártók is. Egy CM rendszer 1 gigán is villámgyors.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15) p87 válasza Dare2Live (#2) üzenetére


p87
senior tag

iPhone-hoz lehet, hogy elég de ipad-hoz már rég kevés, néha eléggé fel tud idegelni az elfogyó memória.
Remélem az új ipad megkapja végre a 2 gigát.

(#16) galaxys80 válasza jozso1989 (#8) üzenetére


galaxys80
veterán

Melyik appok? :U

(#17) Dare2Live válasza Syl (#14) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

főleg a gyártók a sárosak.... CM... főleg ha még optimalizálják is az adott modellre nagyon jó plda erre.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18) Goblin12 válasza Dare2Live (#13) üzenetére


Goblin12
őstag

Nem, nem mindegy. Ha elég akkor nem kell bele több. Ha nem elég akkor kell. Ezt a felfogást soha nem fogom megérteni, na mind1 :U

(#19) dilajoska1 válasza Goblin12 (#18) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ezt már megszokhattuk hogy ami nincs vagy nem raknak bele az nem is kell mert hülyeség :) és egyből a másik rendszer lemondása jön hogy az milyen gagyi már mert 3gb ram kell hozzá :) . Én meg úgy vagyok vele hogy a több ram az soha nem árt pc-ben, telefonban !

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#20) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Tulajdonképpen mire bejelentik már a csavarok számát is tudni fogjuk. Végül is, olvasmánynak jó.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) Dare2Live válasza Goblin12 (#18) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én azt a felfogást nem fogom megérteni, hogy ha nem kell akkor minek.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#22) dilajoska1 válasza Dare2Live (#21) üzenetére


dilajoska1
őstag

Pedig a növelt felbontás miatt több ramra lesz szüksége mint pl az 5s-nek

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#23) Obyboy válasza Syl (#14) üzenetére


Obyboy
addikt

Vagy egy Carbon.

(#8) jozso1989: +1 :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24) Luck Dragon

A samsung mindig is szállított az applenek ,csodálkoztam is volna ha most kimaradt volna belőle. Főleg amióta "állítólagos" bejelentés után nagy a béke.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) arn


arn
félisten

Az ipad airben nekem is kevesnek tunt a ram, ha sok ablakot nyitok meg. Legalabbis nexuson gyorsabb.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#26) babkukta


babkukta
senior tag

"óriáscég lévén kisebb a gyártósori hibák" - ez biztos? Csak kíváncsiságból ;] Ez a kettő sztem nem feltétlen tartozik össze

Üdvözlettel, Tibi

(#27) halkow


halkow
őstag

Samsung bármikor ki nyirhatná az Apple-t ha azt mondaná perelsz b+ akkor nesze neked nem gyártunk nektek semmit és punk tum ritka lenne a iphone

Alcatel onetouch idol2s the king

(#29) Hadeska22 válasza halkow (#27) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Neked tényleg minden Topicba muszáj valami hihetetlenül okosat beírnod?
Jó..értem én, hogy kell az a fránya hozzászólás..na de... :((

#28: Hagyd.. mindenhol ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#31) halkow válasza #20749568 (#28) üzenetére


halkow
őstag

Nem a napokról van szó, hanem az élő állítót alkatrész mennyiséget nem tudnák holmi kisebb gyártók elő állítani

( #29 ) Hadeska22: gratulálok ugyanazt írod mint a ph isten :W

Alcatel onetouch idol2s the king

(#33) Luck Dragon válasza #20749568 (#32) üzenetére

PH!Isten egy magasabb rang, és sok-sok hozzászólással lehet elérni:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nincs ebben semmi különös. Az Applenek jó, a Samsungnak szintén. Az hogy perelgetik egymást tök mindegy, elcivakodnak, mint két gyerek a homokozóban a lapáton, de a színfalak mögött komoly üzlet van.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) NeRo28 válasza mrlujoak (#20) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Legalább fejből otthon össze lehet egyet rakni kínai alkatrészekből! :DD
Remélem még a kapcsolási rajz is kiszivárog!

(#37) dezs520 válasza halkow (#31) üzenetére


dezs520
senior tag

...te jó ég,nekem is csapni való a helyesírásom,de legalább a szavakat rendesen érthető mondatokat alkotva, egymás után el tudom rendezni... :N
" gratulálok ugyanazt írod mint a ph isten "

(#38) halkow válasza dezs520 (#37) üzenetére


halkow
őstag

amíg nem regisztráltam a fórumon a helyesírásom ennél 100x katasztrófálisabb volt,az osztályba nekem volt az egyik legrosszabb..... magyar tanár is közölte hogy kizárt hogy ne gyűjtsem be érettségin -15hiba pontott - 13lett és össze hoztam nulla tanulással egy 3-ast :), tanárnő aztán közölte hogy rosszabbra számított :DDD

Alcatel onetouch idol2s the king

(#40) Cyberpunk válasza #20749568 (#39) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tényleg nyilvánosan kell ezt megbeszélnetek? :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) dsr válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


dsr
senior tag

Ios-ra elég az :))

(#42) Goblin12 válasza dilajoska1 (#19) üzenetére


Goblin12
őstag

:K

(#44) Paul119 válasza NemesTom (#12) üzenetére


Paul119
addikt

Mi a neved zsido ?:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#45) csongi


csongi
veterán

A dedos camcsung es dedos almas most bekulnek es kiszemelik kit kellene kitolni a piacrol. Miutan meg lesz megint sarat dobalnak, es kesobb majd ujra szovetkeznek. Azert egy kartelezesi vizsgalat nem artana, a szinfalak mogott, megy a susmus rendesen. Szanalamas :)

(#46) Touch-ko válasza halkow (#27) üzenetére


Touch-ko
őstag

Kinyirna?
Eloszor is szerzodeseik vannak a leszallitando alkatreszekkel kapcsolatban, amiket nem mondhat fela Samsung. Egy esetleges felmondast kovetoen MINDENHOL pert nyerne az Apple ellene, mert tuti karteritesi pereket inditana, amiert az alkatresz megrendelest felmondana.
MAsodszorra pedig a Samsung legnagyobb beszallitoja es az elmult 2 negyedevben nem nagyon tudtak mit kezdeni az eladasokkal, tehat a beveteluk is meginkabb lecsokkenne, mert iszonyatos penzeket kap a ceg az almatol. Ez naluk is kiverne a biztositekot anyagilag. Szoval nem latod, hogy barmiert is felmondana a Samsung a szerzodeseket...

(#48) halkow válasza Touch-ko (#46) üzenetére


halkow
őstag

:R

( #47 ) newx : :K

Alcatel onetouch idol2s the king

(#49) joey04 válasza halkow (#27) üzenetére


joey04
titán

Ilyenkor csak egy kérdést kéne feltenni magadnak: Akkor miért nem teszi meg?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) Cyberpunk válasza joey04 (#49) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert a Samsung sem hülye, csak halkow fórumtárs nem látja át a dolgokat kellőképpen. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.