Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A kérdésedre válaszolva; egyértelműen Steam-en!!!
Mert szebb, jobb és nem utolsósorban szimpatikusabb, mint az EA próbálkozása.

[ Módosította: 7 ]

(#2) Lenry válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


Lenry
félisten

+1 a Steamnek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Lewzke


Lewzke
őstag

Steamen mindent amit lehet, a Battlefield 3-at persze majd az Originen.

(#4) Apika


Apika
Közösségépítő

Steam... :K

(#5) Youri


Youri
veterán

ahol olcsóbb :)

RTX ON

(#6) Kaiku


Kaiku
senior tag

Bár a steam jelenleg jobban működik még is én örülnék, ha ez később megváltozna! Utálom ha egy cégnek nincs erős konkurenciája. Nem is értem, hogy sokan miért állnak be egy cég mögé mint valami zsoldos csak közben még zsold nincs. Az összes Steam imádó elfelejti, hogy pl a hazai felhasználók jó ha csak 3. osztályú ügyfelek mivel itt minden sokkal drágább mint az 1. és a 2. osztályban. Persze régen ez nem így volt. Szóval hajrá EA. :P

(#7) ProEvoFan válasza Kaiku (#6) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Van konkurencia, és kb ugyan annyiba kerülnek a játékok mint a Steam-en.Kivéve az akciók, mert akcióban a Steam verhetetlen!!!

"3. osztályú ügyfelek"
:F

(#8) anulu


anulu
félisten

részemről a válasz: csak és kizárólag Steam

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) HS 2142


HS 2142
őstag

A steamen megvásárolt játékok kódjait megeszi az origin is, nem? (Természetesen az originen aktiválható játékok közül.)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10) Xaels válasza ProEvoFan (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Erre én nem vennék mérget. Tavaly előtt karácsonykor Steam-en és akkor még csak EAStore+EA download manager volt Origin helyett, de sokkal olcsóbbak voltak az EA játékai náluk mint a Steamen pedig mindkettőn akcióztak, akkor vettem ME1-2, DAO és Dead Space-t. De most Karácsonykor is voltak 75%-os leárazások Origin-en.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Youri válasza Xaels (#10) üzenetére


Youri
veterán

Igen... mint pl amikor a DA2 50 euróról lett 75%-kal leértékelve 12,5-re, vagy az Alice, míg Amazonon 8 dolcsi volt mindkettő... vagy 9

RTX ON

(#12) Kaiku válasza Xaels (#10) üzenetére


Kaiku
senior tag

Ezt egy Steam imádónak úgy sem bizonyítod be. A steamunpower-edről biztos még nem is hallott. Akkor érteni a 3. osztályút is.

(#13) bishoplogan válasza Youri (#11) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Most az Originen a DA 2 10 euró :)

(#15) bishoplogan válasza #22040064 (#14) üzenetére


bishoplogan
senior tag

A közel jövőben egyre több cég fog majd csatlakozni az Origin "üzletéhez". ez mondjuk részüktől érthető, hisz ha te is egy készítő lennél , örülnél ha terméked nem csak a steamen lenne elérhető.

jelenleg eddig több, mint 14 készítőtől (Capcom, CD Projekt Red) fognak megjelenni a játékok azon.

[ Szerkesztve ]

(#16) ProEvoFan válasza Kaiku (#12) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerinted "steam imádó" vagyok, mert egy kiforrottabb rendszert használok digitális vásárlásra.
Ez aztán a logika...

(#10) Xaels
Tudom mik vannak/voltak akcióban.Figyelemmel követem a többi oldalt is.Külön könyvjelzőbe vannak a online boltok:)Van vagy tíz.
De egy karácsonyi, húsvéti steam akcióval nem tud versenyezni egyik online bolt sem.Az, hogy egy-két játék olcsóbb mint steam akcióban, azt elismerem.De általában steam akciók verhetetlenek.

(#17) Mukorka


Mukorka
addikt

imho pont jó a steam a pc-nek. Boxon ott a live, ps3-on a psn ha a pc digitális áruházai így szétdarabolódnak az megint csak gyengíti a pc platformot...

(#13) bishoplogan : Annak a game-nek az elődje 2x ennyiért is 4x többet ér.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#18) bishoplogan válasza Mukorka (#17) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Egyetértek, ráadásul még 3x olyan hosszúra nyúlt a végigjátszása. :K

egyébként ha a Dragon Age 2-nek más címe lenne, akkor szerintem nem panaszkodnának annyian.

[ Szerkesztve ]

(#19) nemethati válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


nemethati
senior tag

Pár év, és Origin is lesz annyira kiforrott, ha nem jobb. Kell a konkurencia, nem vitás. Technikai oldalról nézve jelenleg Steam, felhasználóbarátabb. Para oldalról nézve tökmindegy, mindkettőről ellophatják az adataidat, ahogy erre volt is példa :))

(#20) WayneGace válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


WayneGace
őstag

Verhetetlen? Annyit akcióznak, amennyit a kiadó enged. Ezután EA Originben fog inkább akciózni. A többi kiadó pedig ott, ahol nagyobb visszatérítést kap. A verseny csak jó a felhasználóknak.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#21) maszi99


maszi99
őstag

Tök min1, egyikért sem rajongok, jobban örülnék ha inkább nem lenne :(
Jobban örülnék a választhatóság opciónak, hogy akarok e egyáltalán valamelyikhez tartozni :U
Miért kell mindenáron sok játéknak kötelezően illeszkedni valahova :F

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#22) AtHoS válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kötekedés ;] : leírhatnád mi a fenét jelent a színpatikus? Ez valamiféle újfajta modern gyógyszerész lenne? Sajna google nem barátom ezzel a szóval, ugyanis egyetlen találatot sem adott rá. No ezen nem is csodálkozom

Originre majd két év múlva leszek kíváncsi, mert jelenleg "még" eléggé gyerekcipőben jár.

read-only mode on the forum

(#23) WayneGace válasza AtHoS (#22) üzenetére


WayneGace
őstag

Ezen jót nevettem. Kösz. :)

BestSecret invitációt privátban adok.

(#24) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Egy pont az Originnek.
Meg tudom számolni, hogy hány EA-s és hány Valve-s cím van a polcomon, de ami fontosabb: számomra több EA-s játék az örök kedvenc (Dragon Age, Mass Effect, Command & Conquer: Tiberian Wars, Battlefield 2, Dead Space, SimCity 4 és Warhammer Online - ennél szebb csomagolást se láttam) és látok potenciált benne.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#25) Mukorka válasza AtHoS (#22) üzenetére


Mukorka
addikt

Elírás is lehet de egyébként lehet a színekkel foglalkozó gyógyszertáros is ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#26) WayneGace válasza Mukorka (#25) üzenetére


WayneGace
őstag

M helyett véletlenül n-t írhatott, viszont i helyett í-t nehezen. Elég távol van egymástól a két billentyű.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#27) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Nem rossz az origin, de közelében sincs az olyan akcióknak, mint amiket a Steam csinál, és nálam ez el is döntötte a "harcot" a kettő között. Ha választani kéne azt mondanám, hogy Steam.

(#28) ProEvoFan válasza AtHoS (#22) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#29) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Egyébként nálam az Origin X + 4 Mb/s gyorsasággal tölti a játékokat. Most ez kamu, vagy tényleg igaz?

lehet hogy az EA csinálja úgy hogy mi többnek lássuk a letöltés sebességét :D én már kinézem belőlük, amennyire konkurálnak a Valvéval

(#30) AtHoS válasza ProEvoFan (#28) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez szép volt :R

Föcsök

Ez nem pont neked szól de éppen te írtál egy érdekeset, így neked címzem.

Az amit leírtál eléggé "fan" szerű tartalommal bír, bár legalább feltételes módot használtál, így meghagytad a kiskaput.
Megpróbálom értelmezni, bár nem biztos, hogy te is ugyanerre gondoltál vagy esetleg át sem futottak a következők a gondolataidon.

Bizonyos szempontok alapján sokan a "fekete és fehér" között akarnak választani Origin vs. Steam kérdésben. Ha a feketét választják, akkor a fehéret veszítik. Ha a fehéret választják, akkor a feketét. Viszont bizonyos dolgok miatt néha jó lenne a fekete is és néha a fehér is.

Nekik ajánlom a fekete-fehér csíkosat :DDD

Csak azért ódzkodni pl. az origin-től, mert másabb és talán "gyengébb", mint az évek óta használt steam? Ezzel kihagyva az olyan only origin játékokat, melyeket már régóta várnak? Azt hiszem egy szóval le lehet írni: Hülyeség!

Szvsz. azt kell használni ami adott esetben személyes szempontok avagy a korlátozott választási lehetőségek alapján a legelőnyösebb. Természetesen ez nem csak Steam vs. Origin esetére igaz. A bizonyos szempontok pedig az emberi különbözőségek miatt szinte mindenkinél szinte minden esetben más és más. De ez a dolgok lényege: mérlegelünk, majd döntünk. Azután pedig azt esszük, amit főztünk :K

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#31) TazLeacher válasza AtHoS (#22) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha kíváncsi leszel az Orginre, ha nem, a többség nem fog váltani. Nem azért, mert az egyik rosszabb, mint a másik (most még az), hanem azért, mert a többség nem akar több kliensprogramot használni. A STEAM jelenleg sokkal kiforrottabb, és jobb. Szinte minden olyan ember, aki eredeti játékot vesz, már rendelkezik STEAM accounttal, az Origin eddig csak a BF3 miatt volt muszáj...én sem szeretnék több kliensprogramot. Lehetne felőlem az Origin, az Impulse, vagy a STEAM, de legyen 1. Mivel elég sok játékom van STEAM-en, nem tudnak mivel átcsábítani...van 1-2 EA exkluzív cím, amit vagy megveszek vagy nem, aztán csókolom...évente 1 alkalommal feltelepítem a klienst a játékkal, játszom, majd leszedem, a STEAM meg megmarad állandónak.

2 év múlva mire kiforr az Origin, már annak is lesz tizen huszon játéka STEAM-en, aki most még csak az ingyenes TF2-vel nyomja. Nem kell több, mint még 2-3 ilyen akció, mint az idén téli. A legtöbb embernek herótja van attól, ha teleszemetelik a gépét. Nálam elérték, hogy ha játék, akkor STEAM. 1 programot feltelepítek, és onnan játszom mindent...és nem azon kezdek el gondolkozni, hogy XY játék vajon melyikbe is volt, mit is kell elindítanom...

Ja, és egy ME3-ért feltelepítem - ha nem b@sszák el úgy, mint a DA2-t - de kb. ennyi. Egyelőre nem tudnak olyan játékot még 1-et, ami miatt megérné.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#32) AtHoS válasza TazLeacher (#31) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem tudom, nekem van játékom itt is ott is. Nincs herótom egyiktől sem.
Amit egyiken számomra valamiért jobban megéri beszerezni vagy esetleg úgy sikerül beszerezni, hogy ott lehet aktiválni, hát akkor ott aktiválom.

Ha meg már megemlítetted, hogy egyetlen játék miatt mégiscsak hajlandó lennél bizonyos esetben originelni, akkor nem értem miért gond, ha esetleg egyiken is lesz több tucat játék, meg a másikon is.

Ugyanannyi "munkába" kerül elindítani egyiket is mint a másikat :B

Természetesen mindig is voltak/vannak/lesznek akiknek valami valamiért nem tetszik. Itt fog belépni amit említettem: "személyes szempontok avagy a korlátozott választási lehetőségek alapján" lehet dönteni. Döntési lehetőség mindig is lesz, ugyanis nem kötelező semmivel sem játszani...

Úgy látom Te már Steam függő lettél. Nincs ezzel semmi baj egyébként. Max nem kell trollkodni origines avagy más hasonló jellegű rendszer topikjaiban, hogy a steam vagy esetleg más hasonló rendszer, mekkora királyság ám az meg éppen mekkora trágya ahová írod.
Na ezt persze nem pont rád értettem, nehogy magadra vedd :B

read-only mode on the forum

(#33) bolondember válasza ProEvoFan (#7) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

annyiban cáfolnálak, hogy a Bulletstorm december közepén 5€ volt Originen... (mindenhol máshol még most is egy fél vagyon)

Mondjuk maga a kliens (amely nálam még Béta jelzővel fut) egy nagy halom trágya - talán fejlesztenek rajta.

Nálam eddig: Steam 10 pont, Origin: 1.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34) ProEvoFan válasza bolondember (#33) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tudom, de nem vettem meg, ezt azóta is bánom.Gondoltam lesz Steam-en is 5 euróért.

(#35) bolondember válasza ProEvoFan (#34) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

most fájdítsam a szíved, hogy igen csak jó kis játék? :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37) TazLeacher válasza #22040064 (#36) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem kell ékezetet használni, a nélkül sem érdekel senkit a véleményed... :U

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#38) TazLeacher válasza AtHoS (#32) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mivel van elég játékom, így semmit nem sietek el. Ráérek, megveszem, ha STEAM-en lesz akcióban. Viszont azt látom, hogy nem érted a különbéget a között, hogy 1 játék mellé használom, vagy a között, hogy X klienssel van tele a gép, és ott kell keresgélni, hogy melyikbe van a játék. Amíg egy játékhoz használom, nem több, mint egy "driver", amit kötelezően fel kell tenni. Felteszem, majd a játékkal együtt akár le is szedem.

Úgy látom Te már Steam függő lettél.

Igen. Pontosan ezért nem kell más. Én annak örülnék, ha minden egy helyen lenne. Speciel pont az EA játékokat az utóbbi időben nem bánom. A ME2 óta nem volt semmi, amit szívesen megvettem volna...és a közeljövőben sem írtak olyan címet, ami miatt kellene.

Mellesleg azért, mert nem írják be, hogy mekkora trágya, attól az. Ezt már leírtam a másik topicban is. Addig, amíg a saját játékaikat nem lehet beregisztrálni, addig felőlem elmehetnek a 'csába.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39) Sn[4k3] válasza TazLeacher (#37) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

PH! nagyúrtól elvárná az ember, hogy kicsit azért toleráns legyen.

#38: négy betű (vagy egy görög): BÉTA. Amíg nem lesz éles addig felesleges fikázni. Oké, Steam fanatikus vagy, de ez nem jogosít fel arra (a rangoddal együtt sem), hogy magas lóról oszd az észt, tudom, hogy fikázni manapság oly' menő dolog, ráadásul csuklóból megy, de azért hagy ne vessünk már össze egy több éve futó dolgot egy béta fázisban levővel.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#40) TazLeacher válasza Sn[4k3] (#39) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Annyiszor leírtam már...attól, hogy sokat jártatom itt a számat - mert ez kell a ranghoz, semmi más - attól nem leszek más ember. A fórum szabályzatát betartom hellyel-közzel, de nem hiszem, hogy toleranciát osztogatnak a PH rang mellé. Ez valami urban legend? Vagy mi? Ki terjeszti ezt a hülyeséget, hogy attól, hogy X hsz-el többet írtam, mint a másik, attól én valamivel több lennék? A különbség maximum annyi, hogy tudom, hogy hol a kereső...a kötözködést attól semmivel sem tolerálom jobban. Sőt! Mivel többet vagyok itt, több hülyével találkozom, így még nehezebben...

négy betű (vagy egy görög): BÉTA. Amíg nem lesz éles addig felesleges fikázni. Oké, Steam fanatikus vagy, de ez nem jogosít fel arra (a rangoddal együtt sem), hogy magas lóról oszd az észt, tudom, hogy fikázni manapság oly' menő dolog, ráadásul csuklóból megy, de azért hagy ne vessünk már össze egy több éve futó dolgot egy béta fázisban levővel.

Ha meg BÉTA, akkor meg ne kényszerítsenek egy játék mellé BÉTA programok használatára. Mert a BF3 és a ME3-hoz is kötelező. Tehát annyira BÉTA, hogy ne vessük össze, de annyira nem, hogy mindenkinek használni kelljen? Az meg, hogy leírom a véleményem, nem észosztás, csak annak, aki nem képes ezt máshogy elképzelni. Kértem, hogy használd a STEAM.et? Mondtam, hogy neked mennyivel jobb lesz? Nem. Leírtam az ÉN véleményem, ahogy most Te is a tiedet.

És leírom sokadszor:
ne vessünk már össze egy több éve futó dolgot egy béta fázisban levővel.

Akkor ne is akarjon egy ligában versenyezni vele. Akkor maradjon meg BETÁ-nak, és majd ha normálisan működik, akkor kényszerítsék rám a hülye programjaikat a játékaik mellé.

De ha már így belementünk, konkrét kérdés:
Melyik része volt a 38-as hsz-emnek észosztás?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#41) Sn[4k3] válasza TazLeacher (#40) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Látod, én még kvázi-tag vagyok, nem tudtam, hogy itt csak akkor szabad HSZ-t beszámozni, hogyha az onnanstól levő betűk egytől egyig csak ahhoz tartoznak...

Részben igazat adok neked: valóban nem kellene egy béta programot erőltetni egy játék mellé, de megsúgok valamit: attól, mert még kéri nem kell használni. Megy a háttérben (mint neked a Steam) és ennyi.
Hidd el, sokat fog még fejlődni az Origin és jó úton halad. Felesleges még pálcát törni felette.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#43) TazLeacher válasza #22040064 (#42) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ebben teljesen igazad van. Csak azóta eltelt már egy "kis" idő. Abban az időben ez a fajta "szolgáltatás" újdonság volt. Ma már van versenytárs. Ma már nem tudom, hogy hogy engedheti meg egy EA, hogy kiadjon egy ilyet a kezéből. A múltkor is ezzel példáloztam: amikor kijött a Nokia 3210, nagyon nagy szám volt, hogy nem volt antennája. Ma már azért egy kicsit több kell ahhoz, hogy egy telefon sikeres legyen. Azzal példálozni, hogy 10 évvel ez előtt milyen volt valami, nem a legjobb érv...a mai autókat/TV-ket/telefonokat sem a 10 évvel ez előtti színvonalhoz igazítják, és hogy témánál maradjunk, a szolgáltatásokat sem. Nem tudom, hogy mennyire tetszene a népnek, ha valaki kijönne egy Warcraft 1 szintű játékkal...és utána azt mondaná, hogy nem értem mi a bajotok, a Blizzard is elkezdte valahogy...de ember. Egy mai programnak, a mai igényeknek kell megfelelnie. Nem lehet arra hivatkozni, hogy a másik is elindult valahogy. Vagy kötnél most 256K-s netet egy új szolgáltatónál? A UPC meg a T-com is elindult valahogy...ha egy új szereplő lép a piacra, annak minimum azt kell nyújtania, mint a konkureciának, de leginkább többet. Érdekes módon ezen a téren mindenki olyan elnéző, hogy sz@r a szolgáltatás, sz@r a szolgáltatás, de lesz ez még jobb is...10K-s játék alatt ne legyen sz@r a szolgáltatás. Ha akkora királyság lenne a cucc, akkor a legtöbb ember nem érezné ráeröltetésnek...ez azért van, mert teher. Semmit nem profitálok belőle, mégis kötelező, és még nem is jó. Egy olyan dolog, ami kötelező, és csak negatív oldala van, az számomra se nem szolgáltatás, se nem jó, hanem teher.

Sn[4k3]:
Egy hszen belül külön kiemelted, hogy a 38-ashoz szólsz, ennél többet én már nem tudok tenni..gondolom most neked is egyértelmű, hogy a hsz-em ezen része kizárólag neked szól, mivel kiemeltem, hogy neked szól.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#44) Sn[4k3] válasza TazLeacher (#43) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ma is tanultam valamit.

Az érdemi részhez:
Ne várd már el, hogy egy frissen érkezett valami egyből egyenrangú lehet az öreg motorosokkal... indítasz egy programozócsapatot és egyenrangú ellenfélnek kellene lenned mondjuk a THQ-nak?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#45) WayneGace válasza TazLeacher (#43) üzenetére


WayneGace
őstag

Pont ugyanolyan ráerőltetés a Steam is. Ugyanis ott is futnia kell a Steamnek, hiába én csak játszani akarok egy játékkal, muszáj futtatnom. Ha már felhoztad a Blizzadrod, ott is egy accounton van az összes játék, de legalább nem indul külön kliens, ha egy játékot el akarok indítani. A Steam semmivel se különb a többi cégtől, csak jó időben indították el a szolgáltatásukat, az EA rájött mekkora üzlet ez és ők is belefogtak. Activision is előbb utóbb meglépi ezt, mert nem olyan jó móka egy cégnek minden játékukból részesedést fizetni egy külön cégnek, amikor ők is árulhatnák digitálisan is a terméküket. Remélem nem lesz az összes Origines hír tele spamolva azzal, hogy Steam mennyire király és csak az, mert csak az, mert csak az.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#48) TazLeacher válasza WayneGace (#45) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Te is kiragadsz 1 szót a hsz-emből, és arra építesz fel egy egész ideológiát. Hol írtam, hogy a STEAM vagy bármi más nem ráerőltetett? Sehol. Hol írtam olyat, hogy a STEAM valamivel is különb lenne a többi cégtől (holott ugye nem is cég...de mind1)? Sehol. Amíg a kliensnek vannak hasznos szolgáltatásai, addig nem zavar ha fut...ezt írtam röviden, vagyis azt, hogy amíg csak sz@r jön belőle, addig legalább ne erőltessék rám. Az EA kliensének semmi előnye nincsen, de legalább nem jó...

Az utolsó felvetésedhez: ez a topic erre rendeltetett ezzel a mondattal a hírben:

Egyébként ti melyik rendszeren fogjátok megvenni a játékot, amennyiben digitálisan szeretnétek beszerezni?

Meg egyébként bocs, ha tele lett spamelve, kíváncsi lennék, hogy egyébként miről szólna az értekezés....

Pl.: itt van a Bulletstorm...új EA játék. A dobozosat be lehet regelni Origin-re, az amazonosat nem. Érdekes stratégia...erről beszéltem. Még a saját játékaikat sem tudják rendesen kezelni, akkor miért akarják mindenképpen más kiadók renoméját is elb@szni?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#49) AtHoS válasza TazLeacher (#48) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Hol írtam olyat, hogy a STEAM valamivel is különb lenne a többi cégtől (holott ugye nem is cég...de mind1)?"

Ehhe... a Steam topikban már játékkiadóként/fejlesztőként emlegetik a steam-et és azonosítják a Valve-l

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.