Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) malwy


malwy
senior tag

Mindenki lenyom mindenkit izomból.

(#42) TGWH válasza SLYM (#40) üzenetére


TGWH
őstag

Ezt azért még a legbátrabbak sem merték gondolni... még kell jó pár év, hogy el lehessen felejteni. Amd meg jön, és igp téren legyalulja az intelt...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#43) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Jol, sikerult review, eddig a legjobb amit olvastam.

Koszonet es hala az aktualis x264 benchert. :R

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#44) P00By


P00By
nagyúr

Nincsen meglepetés.
Köszi a gyors tesztet! :R

(#45) SLYM válasza TGWH (#42) üzenetére


SLYM
veterán

hát azért volt már róla szó itt-ott. az a jópár év itt most kb 10 évet jelent ha kellene egy viszonylag pontosat tippelnem. persze értem az AMD-t meg az Intelt is, az emberek 90%-ának nincs szüksége nagyobb teljesítményre, így is megölték az alsókateróriás videókártyákat, de az tuti, hogy a feljebb csak nagyon sokára tudnak beleszólni a játékba

(#46) fatallerror


fatallerror
addikt

ide is bemásolom az elégedetlenkedőknek :]

EZ VAN, BEMÉSZ A BOLTBA AKKOR EZT TUDOD VÁLASZTANI VAGY A BULLDOZERT VISZONYLAG ELÉRHETŐ ÁRON, HA NEM TETSZIK AKKOR NEM VESZEL SEMMIT :B

akinek nem elég ez a teljesítmény (átlag felhasználóra értem) az hazudik :K

Ne kezdjük el ha lehet.... Köszi

[ Módosította: Oliverda ]

don't tell me what i can't do!

(#47) TGWH válasza SLYM (#45) üzenetére


TGWH
őstag

Most ha az amd kétszer olyan jó igp-vel jön, még akkor sem verdesik a középkategória közepét, ráadásul azért itt már nem 15-20 ezer forintos vga-król van szó, középkategória az 30 ezer felett, amit azért kedvező proci árral már nem biztos, hogy le lehet nyeletni a felhasználóval, hisz van helyette más.

atallerror, a vicc az, hogy 1, nem tudom mit vártak jobb procit, hülye lenne az intel maga alatt vágni a fát, és 2, a jobbat várók 90%-a azon gondolkodik, lecserélje-e a még most is 40 ezer forintot éré prociját...

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#48) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon időben, nagyon alapos teszt! :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#49) Qkackca


Qkackca
őstag

Köszi a tesztet :R

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#50) csucsbicep válasza TGWH (#47) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nagy része meg is fogja tenni...

(#51) shteer


shteer
titán

phejj... 2600k a középmezőny :D

a teszt a szokásos színvonal

..szerintem jónak tűnik

(#52) TGWH válasza csucsbicep (#50) üzenetére


TGWH
őstag

Ebben nem kételkedem, ez az egyetlen fórum, ahol nem látom hogy válság lenne, néha csak a 290-es euró emlékeztet rá :D
Esélyes, hogy egy i5-re cserélem le a p4-t :P csak hát már maga az alaplap hatezerrel drágább, igaz piszok jó :D Jelenleg pont egy 20assal drágább, mint amit költenék a gépre...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#53) csucsbicep válasza TGWH (#52) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Talán vmennyire lemegy az sb használt ára, bár nem biztos...

(#54) Gusztáv


Gusztáv
addikt

A proci hozza a amit kell, ezen felesleges is lett volna nagyon gyúrni. Az IGP meg harmat gyenge a Trinity-hez képest.

Laci

(#55) TGWH válasza Gusztáv (#54) üzenetére


TGWH
őstag

Akkor meg azon is felesleges lett volna többet gyúrni, nem?
De emberek, 77watt, mutasson már valaki kevesebbet azonos teljesítménnyel! :D
Megvárjuk, mindenképpen megvárjuk a kistesókat, lesz ez még olcsóbb is!

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#56) Zodicus


Zodicus
senior tag

Nagyon jó és főleg rendkívül részletes cikk lett. Köszönjük :R

(#57) MontyCrew


MontyCrew
senior tag

kíváncsi lennék egy pci 2.0 vs 3.0 tesztre is:) bár sztem az ég világon semmi nem lesz játékokban...

(#58) LackoMester


LackoMester
addikt

Köszönet a tesztért, mint mindig kitűnőre sikerült :R . Azthiszem a lecsapok egy 3770 K- ra, bőven- jó lesz ez nekem. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#59) DrJános


DrJános
aktív tag

Köszi a tesztet. :R Minőségi munka mint mindig. :C

Nem nagyon értem, hogy sokan miért látják gyengusnak a fejlesztéseket.
Proci erőben verhetetlen mint azt már megszokhattuk, és hozta azt a + -t amit a csíkszélesség változtatásával nyertek.
Az IPG Játékra még mindig kevés (Asztali körülmények között). De a Multimédiás része fényévekkel jobb lett és szerintem ez az ami igazán számít. :K

Kíváncsi leszek, hogy a Trinity hogy fog szerepelni ellene. Bár teljesen más fogyasztással és felépítéssel jön majd (CPU és IPG arányra és a felépítésére is gondolok).
Jó lenne ha az AMD tudna majd jelentősen javulni CPU téren, mert szegény Llano igen "csúnyán" le van maradva. Bár valószínűbbnek tartom, hogy jelentős javulásról nem beszélhetünk majd főleg mivel ők az IPG-k erejére támaszkodnak.

Mindenesetre köszi még 1x :D

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#60) Whysperer válasza fatallerror (#1) üzenetére


Whysperer
addikt

AMD-s kent fajo elismerni hogy jelenleg sokkal erosebb es jobb az intel. Azert jagyon remelem egyszer erdemes pesz am

d t venni. Ilyen jo intelek mellett 8(((

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.