Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) stevve válasza Dany007 (#150) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem értem, miért lovagolsz ezen... Beleszólásunk úgysincs és azt pedig végképp tudni illik, melyik országrészben kb. mennyit lehet elkérni. A versenyképes fizetés több összetevős és kész.Itthon ez a bevett szokás. Hogy jó-e vagy sem, már mellékes.

(#152) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A másik felhívás nem lesz kieemelve?

(#153) gbors


gbors
nagyúr

ha már úgyis homokozó lett, akkor én is leteszem a 2 centet :)

Parci, tényleg nem számítottál arra, hogy egy ilyen provokatív kiírás ilyesfajta reakciókat vált ki? A takarítós kollégára mondjuk én sem gondoltam volna, de a többit azért lehetett előre látni. Végső soron, pont azokat a potenciális pályázókat akartad kiszűrni, akik hőbörögtek a feltételeken, nem? :)

Amúgy nekem tetszett ez a kiírás, karakán és nem sablonos, aki meg akarja érteni, hogy miről van szó, az ki tudja venni belőle, és akiben megvan az igazi ihlet, hogy egy ilyen jónevű oldal készítésének aktív részese legyen, az valószínűleg nem is érti, hogy a topic-ban mit problémáznak ennyit egyesek, mert abból a szemszögből nézve a cikkben semmi drasztikus nincs. Lehet, hogy így a jelentkezők számát sikerült 5 környékére redukálni a következő 3 hónapra, viszont abban az ötben úgyis ott lesz, akit kerestek. Sok sikert hozzá!

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#154) Metalfan


Metalfan
senior tag

Érdekes, hogy leginkább azok akadtak ki bizonyos pontokon, akik amúgy sem jelentkeznének az állásra :U
Parci, nehogy elvegye az életkedved egy szétflémelt topic!!! Őszintén remélem, hogy minél hamarabb megtalálod a megfelelő embert ;)

[ Szerkesztve ]

(#155) Kantorpe


Kantorpe
tag

Elolvastam a tegnap ota nott termest, nem egysszeru. :)

Mindenesetre a lentiek kozott egyvalami megbokte a szemem a HUP felemlitese.
Noss azt megneztem volna, ha ez a hirdetes, 1v1 kikerul oda, ott milyen oltas ozon jott volna elo a palackbol. Teljesen korrekt, mai piacra abszolut nem jellemzo hirdeteseket is szetcincalnak izekre.

Parci szegeny valoszinuleg olyan sokkot kapott volna, hogy a homokozoban ulne tel kozepen es szorna a fejere mikozben hintazik. :DD

Mindenesetre sosem a feladat resze volt a baj szerintem a kiirasnak, hanem az elso oldal, kb. ott leragadt mindenki.

[ Szerkesztve ]

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#156) Parci válasza gbors (#153) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Végső soron, pont azokat a potenciális pályázókat akartad kiszűrni, akik hőbörögtek a feltételeken, nem?"

de, abszolút :), csak sajnos utólag jöttem rá én is. ezért lett kirakva másodszorra másképp.

nehéz ügy amúgy nem hozzászólni valamihez, ami nagyon bántja az igazságérzeted (lásd: asus bérencek vagyunk, msi bérencek vagyunk, intel bérencek vagyunk, amd bérencek vagyunk, nvidia bérencek vagyunk stb.). de én is tanultam az esetből.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#157) Parci válasza tkazmer (#147) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az alvállalkozóság sem gáz, úgy értem, tényleg az a lényeg, hogy a munka jól el legyen végezve, a többi "részletkérdés". mindig az eredmény érdekelt minket, egy 5 éves kislány is jöhet, ha jól megcsinálja.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#158) Parci válasza hejesírásó (#145) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

itt nem tartalmi konkurenciára gondoltam (ezzel nem arra célzok, hogy olyan nincs is), hanem piacira. egy technet például nem az a magasröptű it-kultúra, de ettől még senki sem verekszik szívesen a sanomával a hirdetésekért.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#159) Racecam válasza Parci (#157) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

(te figyu, ezt én kimoderáltam... nehari! :N)

[ Módosította: Parci ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#160) Panther válasza lezso6 (#149) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Legyen az egyszerűség kedvéért a legújabb, ami most 5.3.1.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#161) JoeYi válasza Parci (#141) üzenetére


JoeYi
őstag

nem hagyom: boldog karácsonyt!

(#162) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Először is remélem, hogy megtaláljátok a megfelelő embert, és remélem Magyarország legjobb portálja továbbra is zavartalanul fog működni!
Sok sikert Parci! :R

Szerk.:
A sok k*csögöt, aki háborog, meg tojjátok le nagy ívben!

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#163) tildy


tildy
nagyúr

Tökjó , nekikezdtem :D:D A javascript mókás:D Sőt ügyes:D:D
phppgadmin meg phpmyadminhoz képest brrr.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#164) lezso6 válasza tildy (#163) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én is lassan kezdem, kemény 19 évemmel és 4 év tapasztalattal a hátam mögött. :B PgSQL és társai már fent vannak + Zend Studio. Már csak rám vár a sok bit, hogy nekikezdjek a feladatoknak. :D

(#160) Panther: :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#165) Tv


Tv
senior tag

Nem teljesen értem, hogy miért lázadnak az emberek :( Szerintem sokkal jobb így, hogy nyiltan ki van téve, hogy mik az elvárások. Aki nem tudja megcsinálni már most, annak csak szenvedés lenne egy ilyen meló ( ha egyáltalán valami úton módon sikerülne felvételt nyernie). A pénz kiírása meg teljesen felesleges. Komoly jelentkezők úgyis kapnak majd ajánlatot, és kétlem, hogy nevetséges összegről lenne szó. Írom mindezt úgy, hogy egyszer én is szivesen részt vennék egy ilyen jó csapat munkájában, de belátom, hogy ehhez még nagyon kevés vagyok.

(#166) tildy válasza lezso6 (#164) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor verseny:D Nálam az admin felület már sjaát templateenginnel úgy ahogy kész (úgy ahogy => már csak a kategóriabeillesztés hiányzik, de megy az írás ,olvasás, törlés) , szóval eshetek neki a többinek....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#167) lezso6 válasza tildy (#166) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

én i már eleztem volna rég, ca itt arácony özbe beleömlött a tea a billentyzetembe, é nem müxi így pár fonto gomb. zóval FAIL :W

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#168) tildy válasza lezso6 (#167) üzenetére


tildy
nagyúr

cöcöcö :D Jó kifogás sose rossz:D Lassan kész a megjelenítőfelület is:D
Már csak a triggert kell megtanulni (életemben nem haszáltam még ...). Ha mást nem, rengeteg tapasztalatot nyerek!!!

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#169) lezso6 válasza tildy (#168) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát hajrá. Jövőre azért már én is el|<ezdem, új billentyűzettel. :K

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#170) tildy válasza lezso6 (#169) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ha valami ilyen megfelel nekik, (sajnos photoshopom nincs, tehát így csináltam meg)...

Sajnos a kód még összehányt, ki kell tisztogatnom:) Meg ez csak a teszttemplate:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#171) lezso6 válasza tildy (#170) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valahogy érzem, hogy az IE6-optimalizáció fogja qitenni az fejlesztési idő felét. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#172) Parci válasza lezso6 (#171) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hja, kihalhatna már az a rohadt böngésző végre... meg a 7-es is... meg a... ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#173) tildy válasza lezso6 (#171) üzenetére


tildy
nagyúr

Főleg, hogy hatosom nincs is.
egyébként valid a kód.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#174) Panther válasza tildy (#173) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

WinXP + IE6 VirtualPC image segítségével lehet. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#175) lezso6 válasza Panther (#174) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azaz. :K

(#172) Parci Nana, azért a 6 és a 7 qözött zongorázni lehet a qülönbséget. :U

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#176) tildy válasza Panther (#174) üzenetére


tildy
nagyúr

browsershot talán jobb.
Na azt hittem tökjó.Első blikkre ja, csak utána vigye el a kiscica a .@{}^˘ ie6 marginját....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#177) zhagyma


zhagyma
őstag

Eltelt egy jó hónap. Adja magát a költői kérdés: Elkészült valaki a feladattal?

(#178) lezso6 válasza zhagyma (#177) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mindjárt kész, már majdnem elkezdtem. :D

Szeirntem tildy már elkészült vele.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#179) DarkByte


DarkByte
addikt

Huh, milyen topik. Ha pár éve látom ezt, azt hiszem ráírtam volna hogy a nagybetűs álom meló és hajtottam volna rá mint az őrül. (nem mintha most nem lennék oda és vissza egy ilyen lehetőségtől, de azóta sajnos elkezdtem felnőni) Akkor még iszonyat lelkes voltam programozás irányában, nem vitte el a szabadidőm nagy részét a net a fórumozással, Twitter-el, sz@rozással, nem lustított el az egyetem, amire most is iszonyat mérges is vagyok mert sok ötletem volna csak egyszerűen ha bele is fogok nincs kitartásom végigvinni. :( Mindenbe belekóstolgatok, de egy-két területet kivéve semmiben sem mélyítem el a tudásom. Ezen sürgősen változtatni kellene mert átragad minden másra is, nem is tudom hogyan lehetne ezt kezelni.

A kiírással nincs szerintem semmi baj. A célszemély egy tapasztalt "öreg róka" (nem kortól függően) aki átlátja legalább 80%-ban az említett technológiákat, szereti magát fejleszteni (sőt inkább autodidakta módon mint ha tanítják neki), nem mellesleg rózsaszín ködben szerelmetes a PH-ba és a programozásba is annyira hogy elsősorban azt legjobb hobby-jaként/életcéljaként tudja kezelni és másodsorban pénzkereső lehetőségként. Arról nem is beszélve hogy szeretne tagja lenni egy olyan fejlesztő bagázsnak mint amilyen itt biztosra veszek hogy megvan.

Én ezt mind piszkosul szeretném is, csak sajnos tudom hogy vannak azok a rossz tulajdonságaim ami miatt jobb ha nem is fárasztjuk egymást. Egyszer már próbáltam így belevágni weblap projektbe hogy "na majd én, egymagam, nulláról". (sőt ha számolom a Glomage projektet amelyben együtt dolgozhattam volna pl. tildy-vel de aztán el sem kezdtük és talán jobb is hogy nem került erre sor mert most már látom hogy semmiképp se lett volna az ígéreteimen túl belőle semmi.. akkor kettő) Csak aztán rá kellett jönnöm hogy a PHP nekem egy megkedvelhetetlen káosz, rajzolni hiába szeretnék nem tudok, és a kitartásom is gyorsan konvergál a nullához. :(

Hát ez van. Ez a poszt is igazából törlendő, sikerült sajnáltatnom magamat amiért egy ilyen non plusz-ultra munkára nem vagyok alkalmas. Ilyen a magyar, sír, ahelyett hogy cselekedne. Nektek azért sok sikert kívánok hogy megtaláljátok az alkalmas embert, és nyugodtan töröljétek ha felesleges blabla. Nem tudtam elmenni mellett szó nélkül, jól esett kiírni. :B

[ Szerkesztve ]

(#180) Parci válasza DarkByte (#179) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:)

(főállású munkáról van szó azért, nyilván kevés volna ellentételezésnek két keksz meg egy puszi.)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#181) tiv83us válasza Parci (#180) üzenetére


tiv83us
veterán

Pedig jol hangzik :B

ps: ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#182) DarkByte válasza Parci (#180) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem is erre gondoltam. De ez a korábbi 700k-s elképzelés... Kezdő fejlesztőként főállásban suli mellett vidéken örülök hogy töredéke összejön. Persze ez már inkább a másik véglet. Az igazság valahol a kettő között van. Mivel nem tudom mennyire jövedelmező manapság egy PH-hoz hasonló múlttal és kiállással rendelkező on-line lapcsalád, inkább nem is tippelgetnék mennyit ér nektek egy ilyen állás, illetve végső soron úgy is ti szablyátok meg az árat. :U

(#183) zhagyma válasza Parci (#180) üzenetére


zhagyma
őstag

" ... ellentételezésnek két keksz meg egy puszi ..."

Ahogy látom a PH fejlesztésnek lehet egy jó értelembe vett "garázs projekt" feeling-je. Ez pedig nem keksz és puszi kategóriájú ellentételezés ... :)

(#184) Parci válasza DarkByte (#182) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tuti, hogy keresztrefeszítenek ezért, de: akik itt uszkve 1m ft-os elvárásokat vizionáltak, pár kivétellel nem fognak munkát kapni... vagy csak sokkal kevesebbért. nem arról van szó, hogy bárkitől sajnálnék egy így fizető melót, örülök, örülnék, ha mindenki ennyit keresne ma magyarországon. de nem ez a realitás. nagyon nem. nálunk pedig biztosan nem, a ph költségvetését elég jól ismerem. :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#185) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na, sikerült már találni valakit? :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.