Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Nosam válasza -szp- (#16) üzenetére


Nosam
aktív tag

Szerintem az sem lett volna jobb megfogalmazás. :U

És ha nem haragszol én abban sem hiszek, hogy akár az online jelenlétben erősebb lenne a Prezi mint a Tesla. Mert a számok nem ezt mutatják. Nagyságrendekkel 3 meg négyszeres különbségek vannak a Tesla javára az általam belinkelt bárki által leellenőrizhető oldalaikon, és erre mondtad aztán azt, hogy oké de a Prezinek embeddelhető prezentációi vannak. Az lehet, csakhogy ennek hatása és vagy jelentősége már nem mérhető olyan korrekt bárki által leellenőrizhető módon, hogy kinyitod a facebookot meg a twittert és megnézed melyiknek mennyi követője van.

Igazából és persze ez sem feltétlen a te hibád, de szerintem nincs is értelme a Prezit és a Tesla-t egymás mellett emlegetni. Nem azért, mert a Prezi vagy a Tesla annyival rosszabb vagy jobb lenne a másiknál, mert a maga területén mind a kettő nagyszerű és népszerű brand, hanem azért mert annyira különböző területen is működnek, hogy gyakorlatilag nincs semmi olyan dolog ami összeköthetné őket, nincs semmi ami alapján valamiféle korrekt összehasonlítás lehetséges lenne a két brandet illetően, hacsak nem megnézni, hogy melyiknek mennyi követője van a facebookon meg a twitteren.

Pontosan ezt teszi ez a startupranking.com is, amellyel elköveti azt a nagyon súlyos hibát, hogy brandeket osztályoz és értékel fel olyan tetszési index alapján, amely gyakorlatilag nem tükröz semmit ezen vállalatok valós üzleti teljesítményeiből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.