Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) janeszgol válasza Elementh (#99) üzenetére


janeszgol
félisten

Dehogy szar minden Sony. csak elég magas a selejtarány, ahogy olvasgatom a különböző fórumokat. Ezen kéne javítani.

Az én Xperia V és M2 készülékem köszönik szépen, hibátlanok. (És nekem mindkettő tetszik.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#102) #13110016 válasza no more (#97) üzenetére


#13110016
törölt tag

Pff.. :W Jót röhögtem. :DDD Kösz, már jó kedvem lett.

(#103) gixxer-tomee válasza janeszgol (#101) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

És hogy különbözteted meg őket? Mert az összes Sony egyforma. Szerintem ezen is kéne javítani.. :U

locaLpatrioT: Tudnod kellene hogy a HTC 10 azistenkiralycsaszar! Hát nem tudod? Jaj de szánalom! Le vagy maradva! :D

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#104) bajzal válasza gixxer-tomee (#103) üzenetére


bajzal
őstag

Igen a Z-k egyformák szinte, de és? Nagyon szép az összes, minek megváltoztatni egy nagyon jó formatervet? Legyen inkább szappantartó? Amúgy meg az S6 és S7 is szinte ugyan úgy néz ki.

(#105) no more válasza #13110016 (#102) üzenetére


no more
addikt

Melyik telefon jobb jelenleg? Ami ér valamit az az S7 Edge, a brutál akksijával... Mást nem igazán tudok felhozni neki ellenfélnek, ami mind hardveresen (külső is) és szoftveresen is megállná mellette a helyét.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#106) judas13 válasza no more (#97) üzenetére


judas13
addikt

Alázni alázta csak kérdés, hogy majd az elszámolásnál kit is - a népet vagy magát.....vagy mindkettőt egyszerre.
Megalkothatnak valami jót, ha azt - ezer okból kifolyólag - nem tudják arannyá/pénzre váltani akkor nincs is már miről beszélni.
Ez áll mindkét brandre ahogy elnézzük a jól teljesítő mobil részlegeiket....

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.