Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Hmm elég érdekes. Grafikára nem lehet panasz az tuti.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) Puma K


Puma K
veterán

Ez egy Thief + Tomb Raider + Assassin's Creed

Vagy

Patkányos Tomb Raider

Mindenesetre akkor írta le magát nálam a játék mikor ott lett volna a lehetőség hogy bemenjen a temetőbe a dobozokon fel majd a kerítésen át... ha már ilyen mászóka is van benne...

Így 2019-ben ne legyen már ilyen, hogy a karakter tud mászni, de csak adott helyeken... siralmas ez a tény így egymagában... (más címnél is!) ha valaki szétmászókázza magát és tetőn ugrál, az az ő dolga és úgy játszik a játékkal ahogy jól esik.

Aki meg a történetre kíváncsi az úgy csinálja ahogy a készítők "elvárják" és akkor meg van a történet, hangulat és élmény amit a játék akar hozni.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3) villamos


villamos
őstag

[Száraztápot...]
:DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#4) mike1334 válasza Puma K (#2) üzenetére


mike1334
veterán

Én az UC 4-nél éreztem így...a falra másztam már a szó szoros és átvitt értelmében is...azt hittem AC játékkal játszok..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5) Tigerclaw válasza Puma K (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az atmoszférája az utolsó thiefhez hasonlóan jól sikerült. Bár a Vampyrral még nem játszottam, abban is ez fogott meg.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) wolfman


wolfman
veterán

Úgy mozognak ezek a patkányok azon a hullán, mintha a South Parkban ennék Kenny-t! :Dmintha ilyen paírmasék lennének. Ahogy elnéztem, a karakter és egyéb opponent animációk nem lettek túlságosan kidolgozva.
Mondjuk ettől még nagyon várós és remélem tarolni fog!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Olyan mint a WWZ csak patkányokkal. :)
Látszik azért, hogy nem AAA cím, ettől függetlenül az első trailer óta várós.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) Tigerclaw válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem AAA-nak tűnik. Remélhetőleg megfelelő story is lesz hozzá és elég hosszú játékmenet. A grafikája és a hangulata jónak tűnik. A címe alapján még folytatásos is lehet. Az külön tetszik, hogy magában beszél...pontosabban halljuk a gondolatait. Hasznos játékelem, ami feldobja az ilyen lopakodós játékokat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) wolfman válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


wolfman
veterán

Tudtommal kis csapat csinálja, de elég minőségi cucc ahhoz képest. Sok munka van benne, mint a Hellblade-ben. Én is nagyon várom. Csak mondom, a karakteranimációk kissé suták.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) Kvelstadt válasza Puma K (#2) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem az a baj hogy át tudna mászni de a játék nem enged. a baj az hogy nem olyanra csinálták a terepet hogy ne is láss ilyen alternatív lehetőséget.
tudom hogy nem lehet mindenhol hatalmas fal de volt már játék ahol ügyesebben elterelték a figyelmed hogy ne akarj olyan helyre menni amit ők nem arra szántak hogy odamenj.

Egyébként várós a cucc. a lopakodóst szeretem, a grafika az nekem nagyon szép, és hangulatos a világ is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) Puma K válasza Puma K (#2) üzenetére


Puma K
veterán

Visszavonom... ez a cím rohadt jó lett és megéri az árát! :Y :K

A története, az atmoszférája, az öcsivel való co-op és az így kapott egész élmény nagyon adja! :))
Mondjuk a DLC-nél ami elérhető hozzá ráncoltam a homlokomat... :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13) lofagi válasza Puma K (#12) üzenetére


lofagi
addikt

+1

Amikort először megláttam az infókat róla, eléggé meh érzés fogott el. Patkányok meg hagyjuk már. Viszont most ott tartok, hogy az egyik legjobb single player játékélmény az elmúlt időszakban. Óriási. A párbeszédek nagyon jók, magával ragad az egész és teljesen átérzed az egész hangulatot. Csak is ajánlani tudom bárkinek ezt az alkotást.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.