Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Ebben az zöld színben adná.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#2) doooo


doooo
veterán

Na ez már logikus döntés lenne (itt, a fórumon is volt róla szó régebben).

(#3) roli543


roli543
őstag

Ezzel talán annyi lesz a bibi, hogy sokkal
dràgább lesz az amúgyis nagyon drága Ultra… én hagytam volna külon a Note szériàt.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) doooo válasza roli543 (#3) üzenetére


doooo
veterán

Minden eddigi hír/pletyka azt mondja, hogy ugyanannyin nyit majd, mint az S21U. Kétlem, hogy megkockáztatnának nagy áremeléseket. Max egy kicsit (a Note20U drágább volt az S21U-nál, de olcsóbb az S20U-nál), ami a jelenlegi inflációs időben kevésbé fog érződni.

(#5) ffrdgc


ffrdgc
tag

Határozottan jó döntés
És az eddigi kameraváltozatokból itt a szebbikről vannak render képek.

Samsung Galaxy Note22

(#6) joey04


joey04
titán

remélem inkább kicsit nagyobb/nehezebb lesz, de a telepet nem csökkentik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Tehát a neve változik (nem Note 22, hanem S22 Note), és a megjelenés dátuma (nem ősszel külön, hanem év elején az S szériával együtt) változik.

(#8) janeszgol válasza Ricardo (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Röfiden igen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Van egy elírás, vagy irónia akar lenni? :D "...ám a hajítható modellbe..."

Sajnálom, hogy a Note megszűnt létezni. Pár éve azt akartam venni, mert nagyon bejött. Igaz, a kameralyuk nem, így nem is lett Samsungom. És úgy túnik már nem is lesz. Eléggé el "appleösödött"....

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#10) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Volt Note2 telefonom. Az egy olyan telefon volt, hogy ha elővettem, akkor azonnal mindenki meg akarta nézni, kézbe akarta venni :K

Szóval a maga korában egy igazi kuriózum volt. Viszont nekem a toll nem lopta be magát a szívembe, annyira azért nem volt szuper (menet közben később változtattak is a toll technológiáján).

Szóval az S22 széria csúcsmodellje nekem már nem annyira várós, meglátjuk a két kisebb modell mit fog tudni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#11) fornettisuti válasza Donki Hóte (#10) üzenetére


fornettisuti
veterán

Reméljük nem publikus helyen csináltad többedmagaddal. :DDD

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) Duree


Duree
veterán

Várnám a note22-őt de sejtésem szerint fél milla körüli ára erősen taszító számomra.

duree54

(#13) Timer válasza Donki Hóte (#10) üzenetére


Timer
veterán

"hogy ha elővettem, akkor azonnal mindenki meg akarta nézni, kézbe akarta venni :K"

Ezt Pákó a fellépésén megoldja nulla forintból, telefon nélkül.

;]

(#14) myckey válasza fornettisuti (#11) üzenetére


myckey
veterán

ez kész,(kolléga) mehetne aláírásba....Hatalmas ! :C :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) MaCS_70 válasza Donki Hóte (#10) üzenetére


MaCS_70
félisten

Dettó...

A Note2 óta van Note-om, jelenleg egy 9-es.

Soha, egyetlen alkalommal sem volt szükségem a tollra -- mégis kéne! :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16) MaCS_70 válasza roli543 (#3) üzenetére


MaCS_70
félisten

Lehet, hogy a Samsung Nálad valamivel több piaci/gyártási adattal, tudással és tapasztalattal rendelkezik.

Persze ők is simán hibázhatnak.

MaS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#17) pusszycat válasza janeszgol (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hatalmas vagy. :DDD Ez a " röfiden " úgy hangzik mint egy sertés gyógyszer. :))

Mit kérsz? Röviden? Két doboz röfident. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#18) janeszgol válasza pusszycat (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez egy régi (30+ éves) mesefilmben volt. Már nem emlékszem miben. Talán a kacsamesékben? :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) culas25hc_2


culas25hc_2
friss újonc

Azért én reméltem, hogy a Note 10 után több, egy kézben fogható Note telefon is ki fog jönni. A Note 10 (kisebbik) annyira tökéletes lett, hogy ha nem avulna ilyen gyorsan a technológia, vennék még hármat belőle. Oké, hogy tollal íráskor két kézben fogom, de az esetek 90%.ban még mindig telefonálok/fényképezek/navigálok.
Én amúgy helyszíni (épületgépészeti) felmérésekre használom az S-pen funkciót, pl egy fényképre azonnal rá tudtam írni a felmért berendezés méretét, infókat, pozícióját, utólag az irodában már elképesztően hasznos fényképeken látni és digitálisan archiválni a felmérés eredményeit. Ehhez képest papírra rajzolgatni a helyszínen kőkörszak, szerintem nekem már visszahozta az árát.
Ettől függetlenül zavar, hogy megint rá vagyok kényszerítve, hogy 2x akkora telefont vegyek, mint amit szívesen használok, mert amúgy meg napi 20-25 percet leszámítva csak útban van az a plusz anyag a telefonon :D

(#20) k-adi válasza MaCS_70 (#15) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Soha, egyetlen alkalommal sem volt szükségem a tollra -- mégis kéne! :)"

na ez az érzés az amit nehéz megindokolni, de simán elhiszem :D

nekem ugyan még sose volt "tollas" telóm, de mégis van valami menőség vagy misztikusság a tollban, főleg ha még továbbfejlesztik szoftveresen a képességeit

(#21) k-adi válasza roli543 (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

Azért reméljük sokkal nem lesz drágább, hisz az se volt egy olcsó mulatság :D

de ha valaki a szögletes formára izgul, akkor csak az ultra marad

(#22) Donki Hóte válasza doooo (#4) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Minden eddigi hír/pletyka azt mondja, hogy ugyanannyin nyit majd, mint az S21U.

Ez sajna azt jelenti, hogy a forintban mért ár vagy 10 %-al magasabb lesz, mint az S21U forintban mért nyitóára :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#23) doooo válasza Donki Hóte (#22) üzenetére


doooo
veterán

Valóban, a forint zuhanása nincs belekalkulálva ezekbe az árakba, erről mások nem tehetnek.
Már az S21U esetén is ez volt. Itt ugyanannyin nyitott, mint az S20U, máshol meg 150 dollárral/euróval olcsóbb volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.