Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) HarleyCustom válasza Parallaxis (#94) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem tudom....de nekem volt/van mind,amit felsoroltál. Az S7 jobb,mint a G4 és G5,kb mindenben.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#102) t72killer válasza w333 (#100) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A magyar fogyasztó megkapja az amcsiktól begyűjtött robbanóakksis darabokat. Ezekután kérnék minden kollégát, hogy egyszerre küldje be a telóját a TMX-hez egy jó nagy powerbank társaságában;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#103) anadroid válasza t72killer (#102) üzenetére


anadroid
senior tag

Az, hogy októberig húzzák a dolgot, még valószínűsíthetné is a gondolatodat, csakhogy az USA-ba nem került N930F.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#104) tomboy0013 válasza Parallaxis (#94) üzenetére


tomboy0013
veterán

2GB-os N5X-en is nyitva tart Nougat alatt 8-10 app-ot nálam de a 4GB gondolom kevesebbre képes, a 6 meg pláne :D Na mindegy, akit lehet húzzanak le. Erre épül a világ ;)

[ Szerkesztve ]

(#105) bebuci válasza ollie (#51) üzenetére


bebuci
tag

Vissza számláznak egy százast, ha kitartasz a note 7 mellett és nem veszel más telót helyette.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#106) Parallaxis válasza tomboy0013 (#104) üzenetére


Parallaxis
addikt

de a 4GB gondolom kevesebbre képes

A 4 GB-ból a rendszer maximum 1,5 GB-ot képes felszabadítani, a többit elfoglalja a rendszer és a TouchWiz.
A rendelkezésre álló 1,5 GB esetén is igen agresszív a Samsung memóriakezelése, mert nagyon hamar kilöki a bent lévő alkalmazásokat.

(#107) bebuci válasza Parallaxis (#84) üzenetére


bebuci
tag

Azért hülyeségeket nem kék összeírni... Német saturnban a 16 GB-os 6s még mindíg(ma) 749 euró, a 7 759€, míg az s7 630. Az s7 edge viszont 719 és az 180 euróval olcsóbb mint a 7plusz (899), valamint 135 euróval mint a 16gb 6s plus(854). A HTC, LG, huawei, sony stb. árait már nem is írom ide, ott jóval nagyobbak a különbségek. De tényleg semmivel sem drágábbak az iphoneok mint a többiek. Jelzem minden esetben a legolcsóbb model árait vettem figyelembe.

[ Szerkesztve ]

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#108) t72killer válasza bebuci (#107) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Falra hányt borsó :U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109) Parallaxis válasza bebuci (#107) üzenetére


Parallaxis
addikt

Német saturnban a 16 GB-os 6s még mindíg(ma) 749 euró

Akkor vegyed ott, más inkább az Apple-től veszi, ahol 649 euro.

(#110) bebuci válasza Parallaxis (#109) üzenetére


bebuci
tag

Ok. Még így is olcsóbb minden idei modell mint a tavalyi 16 GB-os alma...

[ Szerkesztve ]

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#111) tomboy0013 válasza Parallaxis (#106) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azért nem kell túltolni ;) Előbb próbáld ki mielőtt beszélsz, mert láthatóan a friss készülékekkel nem sok tapasztalatod lehet. 2 böngésző meg 1-2 app azért nagyon nem visz el 4GB-ot rendszerrel meg táccsvizzel sem...

(#112) t72killer válasza tomboy0013 (#111) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Várj, neki ott van a note7 az asztalán ;) Janem, a műhelyben figyel a napon, épp töltődik az ebayes töltőn, hátha...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#113) Parallaxis válasza t72killer (#112) üzenetére


Parallaxis
addikt

A Note 7 az asztalon figyel a dobozában, konkrétan azért mert mostanra annyira megdöglött, hogy be sem kapcsol.

(#114) t72killer válasza Parallaxis (#113) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Miért nincs már a szervizben:F?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#115) Wesder válasza Parallaxis (#113) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként nem lehet kiszedni a bootloop-ból mint minden màsik androidos telefont?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116) Parallaxis válasza t72killer (#114) üzenetére


Parallaxis
addikt

A Note 7-et nem fogadja a szerviz a visszahívás miatt. Meg kell várnom, hogy cseréljék.

---

wesder:

Egyébként nem lehet kiszedni a bootloop-ból mint minden màsik androidos telefont?

Nem a bootloop a probléma, hanem az, hogy valószínű a flash hibás és nem írható rendesen.
Sem a Smart Switch vészhelyzeti telepítője, sem az Odin nem tud vele mit kezdeni. A romok települnek gond nélkül, majd az első indításnál, ahol inicializálja a készülék a rendszert, belefagy a műveletbe és onnan nincs tovább.

Több fórumon is olvastam ugyanezt. 3-4 napig jól működik, majd egyre többet újraindul, míg végül végtelen bootloop. Minden helyreállítási kísérlet eredménytelen.
A visszahívás előtt több külföldi tulaj vitte szervizbe a készülékét ilyen hiba miatt és a megoldás alaplapcsere volt mindegyik esetben.

Itthon nincs még szervizszolgáltatás ehhez a készülékhez, a Samsung ügyfelese azt javasolta, hogy vagy álljak el a vásárlástól és adjam le a készüléket, vagy várjam ki a csereprogramot, de ne küldjem be, mert nem tudják befogadni.

[ Szerkesztve ]

(#117) Wesder válasza Parallaxis (#116) üzenetére


Wesder
félisten

Ez így eléggé kellemetlen. Nem szimpatikus a Samu számomra, de így pofára esni egy Flagshippel :(

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118) t72killer válasza Wesder (#117) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lesújtott a kollégára a droid-átok, kellett annyi applefan HSZ-t írni :DDD...

Személyszerint zéró probléma az s7e-vel, nagyon jó telefon.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#120) Burt1793 válasza #45553408 (#119) üzenetére


Burt1793
veterán

Egyrészt a repülőüzemmód ON-OFF ezt megoldja, másrészt, S7-en már jóideje nincs ilyen (kezdetekben volt sajnos).

(#121) joey04 válasza tomboy0013 (#111) üzenetére


joey04
titán

kapufa.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#122) t72killer válasza #45553408 (#119) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Velem még nem fordult elő, de ismert probléma, a 4g hálózatról 3/2g-re lépéssel van gond, ami a hálózatfejlesztők és a teló együttes sara. Ritkábban (?) az lte-képes szifonok is produkálják, megoldás: hanghívásokra a VoLTE bekapcsolása vagy az lte kikapcsolása. Utóbbi esetben a szolgáltatónál lehet kártérítésért vagy ingyen repeaterért prüntyögni (az s7e topicban volt már erről szó).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#123) jacis


jacis
nagyúr

Egy bolti garis telóval mi lenne ilyen esetben?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#124) ollie válasza w333 (#100) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Új telefonokat.

***

(#125) psg5


psg5
veterán

Már hatósági szinten is megy a kommunikáció (ha még nem volt itt a topikban).

F.K.T.

(#126) anadroid


anadroid
senior tag

Itt ellenőrizheted, hogy a telefonod a cserélendők között van-e.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#127) Vesztern válasza anadroid (#126) üzenetére


Vesztern
csendes tag

Ez a link nem működik

és ezért nem: [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Veszter

(#128) potrohosjoco


potrohosjoco
csendes tag

(#129) ATEE77 válasza Dealer95 (#1) üzenetére


ATEE77
tag

Ja persze.Ha egy félév múlva gyulladnának ki a telefonok,akkor mosnák a kezeiket és azt mondanák hogy user error.Sz@rházi ez a cég is mint az összes többi.Nem jófej,csak az anyját is 2forintért....

www.Phmegbizhatosag.atw.hu Itt ellenőrizheted az értékeléseimet.

(#130) guminyúl válasza ATEE77 (#129) üzenetére


guminyúl
tag

Még jó, hogy te meg jövőbe látsz. Ha a Samsungnál dolgoznál, most nem lenne ilyen égető problémájuk. :P

(#131) potrohosjoco


potrohosjoco
csendes tag

Kapott mar valaki csere keszuleket? Kivancsi lennek hogy M.O hanyat cserelnek ki.

LeTv X600

(#133) Vesztern


Vesztern
csendes tag

Friss: [link]

Nekem 26-án hozzák a cserekészüléket.

Üdv: Veszter

(#135) Vesztern válasza #45553408 (#134) üzenetére


Vesztern
csendes tag

Kikapcsoltam, DE! hordom magammal. Elfér a táskában és felügyelet alatt tartom. Nem hagyom itthon. Szeretem a gyereket, a feleségem, a házam, a kutyákat, a kocsit szóval mindent :) :) Telenornál (Pannon) vagyok asszem húsz éve.....
Már nagyon várom a futár hívását... :K

Üdv: Veszter

(#136) NeRo28 válasza Parallaxis (#116) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Nekem is újraindult már indok nélkül jópárszor!Egyszer fél óra alatt tudtam csak újraindítani!Lehet nekem is ez a probléma?

(#137) CsabaZz válasza #45553408 (#119) üzenetére


CsabaZz
tag

Nekem ezt egy air plane mode on és off megoldja, eddig 2x volt ilyenem az elmúlt közel 3 hét alatt.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#138) Parallaxis válasza NeRo28 (#136) üzenetére


Parallaxis
addikt

Valószínű, hogy ugyanez a te gondod is.
Nálam már be sem kapcsol, úgyhogy nem kell paráznom, hogy kigyullad :)

(#140) Potrien válasza #45553408 (#119) üzenetére


Potrien
senior tag

Kellett neked az op3-at eladni :U

(#142) potrohosjoco


potrohosjoco
csendes tag

Jó ez a csereprogram, 1 hét alatt semmit nem csináltak.

LeTv X600

(#143) Parallaxis válasza potrohosjoco (#142) üzenetére


Parallaxis
addikt

Dehogynem, az csereprogram oldalát rendszeresen frissítik :)

(#144) potrohosjoco válasza Parallaxis (#143) üzenetére


potrohosjoco
csendes tag

Ja.
Meg zöld lett az akku ikon.

LeTv X600

(#145) anadroid válasza potrohosjoco (#142) üzenetére


anadroid
senior tag

Érdekes. Akkor hogy lehet az, hogy a csere folyamatosan zajlik. Felhívnak a Samsungtól, megkérdik, hogy másnap alkalmas lenne-e, és hol szeretnéd átvenni. Érdekes módon akkor és ott van a készülék, amikorra és ahova megbeszélted velük. Voltak, akiket pénteken hívtak és szombaton megkapták a készüléket, engem szombaton hívtak, és vasárnap délelőtt vettem át egy SES-ben a telefont, ahol természetesen a teljes adat- és alkalmazásáttöltést is megcsinálták (4,25 GB volt), valamint az orrom előtt üresre törölték a régi telefont. Csak abban a két SES-ben, ahol vasárnap jártam, aznap 13 készüléket cseréltek.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.