Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Apollyon válasza Barthezz2 (#35) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Nem az a baj, ha valaki használja, hanem az, ahogy valaki(k) használja(k)."

Arra nem taníthatod / veheted rá az embereket hogy egy adott platformon hogy működjenek pláne ha teljesen szabad kezük van.
Viszont ha XY azt mondja hogy fb-on nem vagyok elérhető, hanem csak itt és itt, akkor már ennyivel kevesebb fb csippenés fog lezajlani. Vagyis Pisti rá lesz kényszerítve úgymond, hogy ha veled akar beszélni akkor használjon mást.
De ha téged is ott ér el, meg mindent, akkor teljesen esélytelen hogy ebből pozitív változás lesz. A legnagyobb probléma viszont az, hogy a többség mindenét ott bonyolítja, amit remélem nem kell hangsúlyozni mekkora gáz. Már két film is van (az egyik blockbuster) ami ezt figurázza ki.

Igazából nekem mindegy, de ha szerinted probléma hogy mindenki ugyanúgy csipog az utcán, ráadásul még te is, akkor nem értem min akadsz fenn. Ha ez nem tetszik, akkor menj szembe a tömeggel, és használj mást, így legalább van esély hogy mások is alternatívát fognak használni, és annyival kevesebbszer is nézik azt a fb vackot.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.