Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Minecraft oktatási kiadás :DDD kész vagyok, ez jó vicc volt!
Oké az én gyerekeim is szeretik, de hogy a suliba is ezt nyomkodják az már túlzás.
Mentors helyett hasznosabb lenne ha egy felmerülő problémára maguknak keresnék meg a neten a megoldást.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) kymera


kymera
senior tag

"Apaaaaa , miért ilyen pixeles a kép Minecraft közben ... ?" :DDD

[ Szerkesztve ]

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#3) tom5598


tom5598
senior tag

Ekkora mar****got is rég hallottam. kb. már fáj. :(

(#4) wetsom


wetsom
tag

Modolt minecraft-ban tényleg rejtőznek oktatási lehetőségek:
[link]
Szóval én nem írnám le a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#5) Nekomajin


Nekomajin
aktív tag

Sok volt ma a hiányzó, ezért kipróbáltuk órán ezt a demót. A tizedikes(!) lányok(!) annyira rápörögtek, hogy alig akartak kimenni szünetre. Nem nevezném reprezentatív mintának, de nagyon jól lekötötte őket.

A Blockly amúgy is egy csomó projektben megjelenik. Az, hogy itt éppen a Minecraft alá van betolva, nem jelent semmit. Nincs minden iskolának pénze robotra, és azért ez mégis csak hatékonyabb, mint teknőcgrafikázni.

(#6) bepken


bepken
veterán

majd pont azzal fog foglalkozni az átlag tanár, hogy a minecraft köré építse az óra anyagát...szerintem előbb oda kéne eljutni, hogy az Office kezelése ne okozzon problémát (nem bántásból, de így van)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.