Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeryFlash


GeryFlash
veterán

App-ek tömkelege

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2) pit stop


pit stop
addikt

Miért lett rögtön Z3, és miért ilyen gyenge a specifikáció... nem is értem...
i sorozat mikor jön ez alapján? :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#3) Sunyista válasza pit stop (#2) üzenetére


Sunyista
tag

Először felfigyel rá az ember, mert azt hiszi Sony Xperia Z3... Hát ezért... :) Én be is dőltem. :D

[ Szerkesztve ]

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#4) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem értem még mindig ennek az erőltetését... Ez egy Ace 4 más oprendszerrel.. + nagyobb kijelző.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#6) Penguin95


Penguin95
senior tag

Akkor már lehetett volna Z3+.

;]

(#7) babkukta


babkukta
senior tag

Van vmi előnye ennek a rendszernek? Vagy mégis h akarja ezt a Samsung rásózni az emberekre? A snapi 410el? :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#8) Csapoati válasza babkukta (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az a legnagyobb elonye, hogy van. :D Amugy tessek, a Samsung mar a tipusneveket is masolja!!4!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) vicze válasza pit stop (#2) üzenetére


vicze
félisten

Hát ha annyira jelenik meg mint a Z2 akkor majd jöhet Z4-5 is ennyi erővel.

(#10) pit stop válasza vicze (#9) üzenetére


pit stop
addikt

Ha z4-5 sikeres lenne akkor hirtelen mindenhol kapható lenne, és ez lenne a hivatkozási alap.
Ahol pedig most is sikeres Sony lehet jobban elérhető ez és elődei...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11) jFox


jFox
őstag

"a Z2 úgy tűnik kimarad"
Amennyit tologatták a bemutását lehet, hogy a Z1 maradt ki, csak hülyén nézett volna ki, ha kapásból a Z2-vel nyitnak. :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#12) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Pedig jó lenne a Tizen, de így? :(

Se a készülék, se a UI nem üti meg az ingerküszöböt.

Fiery:

Én egy bq tesztnek jobban örülnék mondjuk, ha már alternatív OS-ekről van szó.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13) Fiery válasza jFox (#11) üzenetére


Fiery
veterán

A Z1 mar megjelent az ev elejen, es a boltokban is kaphato mar, mint az elso kereskedelmi forgalomba kerult Tizen alapu telefon.

Apropo, Z1-rol mikor lesz teszt? Ha jol tudom, a magyar mediaban me'g senki sem tesztelte :)

(#14) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

És a Sony ehhez mit szól? ;]

(#15) Fiery válasza sz.balazs.95 (#12) üzenetére


Fiery
veterán

"Én egy bq tesztnek jobban örülnék mondjuk, ha már alternatív OS-ekről van szó."

Nem mondtam, hogy arra nem lennék kivancsi ;) A Firefox OS-rol mar volt tobb teszt/cikk is, ideje raszallni a tobbi alternativ oprendszerre is :)

(#16) sz.balazs.95 válasza Fiery (#15) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Úgy értettem, hogy annak több értelme lenne.

A Tizenes teszt kb. 2 mondatban térne el mondjuk az Ace2 tesztjétől. (ár és elérhetőség) ;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17) Fiery válasza sz.balazs.95 (#16) üzenetére


Fiery
veterán

"A Tizenes teszt kb. 2 mondatban térne el mondjuk az Ace2 tesztjétől. (ár és elérhetőség)"

Nem ertek egyet, ugyanis a (mobiltelefonos) Tizenrol mint oprendszerrol nem volt me'g cikk a Mobilarenan. Ha azt kipipaltuk, onnantol valoban par sor lenne a Z1 teszt :)

[ Szerkesztve ]

(#18) sz.balazs.95 válasza Fiery (#17) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ja, az lehet.

Bár nagy difi ott sem lehet. a TW szögugyanaz itt is, mint droidon.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#19) szemy94 válasza Matada2.3 (#4) üzenetére


szemy94
senior tag

nem igaz, mert Grand Prime, azzal már a kijelző méret is egyezik :D
Ace 4, Core Prime, Grand Prime ugyanaz a hardver, Ace 4 Samoled, másik kettő mezei TFT kijelzővel

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#20) Tomi_Ohl válasza Fiery (#13) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

ITT van a Z1 teszt.

;]

Érdekes, hogy a Samsung még mindig lát benne fantáziát a jelenlegi formájában.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#21) Fiery válasza Tomi_Ohl (#20) üzenetére


Fiery
veterán

"Érdekes, hogy a Samsung még mindig lát benne fantáziát a jelenlegi formájában"

En a Mobilarena helyeben meginterjuvolnam a Samsungot, hogy magyarazzak el, pontosan hogyan kepzelik el a Tizen jovojet, milyen szerepet szannak neki a telefonok es tabletek vilagaban; es mikepp egyeztetheto ossze a Tizen a Samsung androidos strategiajaval. Mert jelen allas szerint a Tizen inkabb tunik techdemonak, mintsem egy valoban fokuszban levo oprendszernek. Mas lenne a helyzet, ha folyamatosak lennenek a Tizen fejlesztoi konferenciak, workshopok, ha legalabb 4-5 fele telefon lenne piacon (also, kozep, felsokategoria egyarant), es ha ugy altalaban azt lehetne erezni a Samsung reszerol, hogy szivugyuknek tekintik a platformok.

Megjegyzem, fejlesztoi szemmel eleg borzalmas oszver a jelenlegi, 2.3-as verzio, erre is ra lehetne menni egy cikk kereteben. Teljesen kulon van ugyanis valasztva a nativ (Bada orokseg) es a webes fejlesztes, es eleg nyakatekert modon lehet performance orientalt appot fejleszteni, aminek webes a felhasznaloi felulete -- lenyegeben ugyanez sokkal gordulekenyebben mukodik pl. Android vagy Windows Phone alatt.

Nem panaszkodnek egyebkent a Tizen kiforratlansaga es nyakatekert (oke, mondjuk ki, takolasos) megoldasai miatt, ha hasonloan kozossegi projekt lenne, mint a Firefox OS. De egy olyan bivaly ceg, mint a Samsung, ennel komolyabbat is le kellene hogy tudjon tenni az asztalra, amennyiben valoban komolyan gondolja a projektet.

[ Szerkesztve ]

(#22) Tomi_Ohl válasza Fiery (#21) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nagy +1, erre én is kíváncsi lennék.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#23) vicze válasza Fiery (#21) üzenetére


vicze
félisten

A Tizen továbbra is a Samsung számára elsősorban TV és egyéb elektronikus eszköz platform, ahogy WebOS LG-nek. (Csak a Tizen kicsit drágább volt. :P) A mobil már kb. melléktermék, csak hogy mondhassák, hogy van.

Ha megnézed hogy hogyan is jött létre a Tizen, akkor érthető miért tűnik tákoltnak. :) (Mert az.)

(#24) jFox válasza Fiery (#13) üzenetére


jFox
őstag

Tudom, hogy már megjelent. :K De ha visszaemlékszel nagyon sokat tologaták annó a bemutató napját. Mindössze ezzel próbáltam megvilágítani a hiányzó Z2 modell sorsát.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#25) Kékes525 válasza GeryFlash (#1) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen és micsoda informatív. Javaslom, hogy oldalanként elég lenne csak egy csodálatos, fantasztikus (semmitmondó-mint amilyenek szoktak lenni) képek, szöveg semmi, mert úgy nagyon könnyen lehetne eligazodni közöttük. :D Amúgy semmi esélye a Tizen-ek az androiddal szemben. :N

Az igaz, hogy a play-en sem lehet könnyen eligazodni az applikációk között, az egyszerű böngészés hatékonysága nullával egyenlő, de legalább sok van. ;]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.