Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

UK-ből én nem látok semmit. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) kpal válasza lofagi (#1) üzenetére


kpal
veterán

Itt Mo.-n működik.

(#4) szupermacs válasza twollah1976 (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Eddig is legtöbben csak játékvideókat néztek a youtube-on, akiknek a legtöbb pénz folyik be és a legtöbb feliratkozója van az oldalon, mind játszik. Kell ennél több a 21. században?

(#5) Spancho


Spancho
őstag

Nagyon király.
Már csak ki kéne találnom ,hogy májnkraftot nézzek vagy cségót.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#6) szupermacs válasza Spancho (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

MC videókat, de csak olyat, amiben 10 perces pörgő-forgó intrók vannak. :DDD

(#7) oriic válasza kpal (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy, nekem nem megy.

Live-Die-Respawn

(#8) james001 válasza Spancho (#5) üzenetére


james001
veterán

Vagy lígofledzsendzet ;]
Amúgy mostanában nekem a Twitch eléggé fos,valami új lejátszó is került alá,ki tudja lehet ez a YT Gaming átveszi a "hatalmat".

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9) macman507


macman507
aktív tag

Nálam még káming szún-t ír.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10) macman507 válasza james001 (#8) üzenetére


macman507
aktív tag

Az a fura új lejátszó html5 :D

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#11) Drutal


Drutal
csendes tag

Ez nyert ügy...

"Ha király akarsz lenni, uralkodj magadon."

(#12) james001 válasza macman507 (#10) üzenetére


james001
veterán

Ja hogy ja :D Valamiért nekem szarul megy néha,pedig youtube-al semmi baj (mármint olyan sok baj,van azért ott is javítani még...),és az előző "szürkés lilás" lejátszó gond nélkül mutatta a videót.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13) ricinus13


ricinus13
senior tag

Nem hiszem hogy a twitch-nek nagy félnivalója lenne. A feliratkozós téma ott nagyon jól működik, végre innen is fel lehet iratkozni. A nézőnek nem nagy pénz viszont a broadcasternek sokkal nagyobb bevétel mint a reklámok. Ezt csak úgy hipp-hopp nem fogja értelmes ember otthagyni.

(#14) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Azért arra kíváncsi leszek, hogy teljes képernyőn 60fps-el akadni fog-e mint a twitch.

(#15) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Kíváncsi vagyok, mennyire lesz felkapott :K

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#16) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Nekem még nem megy, de az oldalon nagyon kiráj az easter egg. :D

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#17) james001 válasza MrPetya19 (#16) üzenetére


james001
veterán

Király.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18) kengyel


kengyel
nagyúr

Nálam sem működik !

kengyel

(#19) k-adi


k-adi
nagyúr

Gondolom senki nem figyelte a cikkben, de kiemelném azért, hátha valaki elgondolkozik rajta:

a Twitch.tv felvásárlására vonatkozóan (és utóbbi 970 millió dollárért szerezte meg azt) :Y

10 éve még kiröhögtek volna bárkit is aki ilyen irányba terelte volna a "bizniszét"...

(#20) Solten


Solten
addikt

Remek. Vegre.

Saor Alba

(#21) Matexx99 válasza ricinus13 (#13) üzenetére


Matexx99
tag

+1. A közösség nem hagy majd ott csapot-papot, kivéve ha valami sokkal jobb ajánlatot ad a YT a broadcastereknek. Mert akkor majd viszi magával a fanjait.

(#22) cskamacska válasza Spancho (#5) üzenetére


cskamacska
addikt

Lehet nézni Men of War Assault Squad 2, vagy Graviteam Tactics videókat is ám. :DDD

Matexx99: Aham, csak ez nem így megy, hogy majd őkegyelmessége a Tvics Sztár Úr majd ha méltóztatik megjelenni a Youtube szerény hajlékában, akkor majd beindul a biznic, egyébként meg lehúzhatják a rolót. Wannabe netcelebből ugyanis nincs hiány, ugrik helyére 30 másik, ha neki nem akaródzik, és végül a _felhasználók_ mégis a Tubinak szavaznak bizalmat ilyen-vagy olyan ok miatt, akkor a Tvics Sztár Úrnak és platformjának egyszerre kopik fel az álla. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#23) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Hát nekem ez az egész nagyon akad. 10 sec-ekre lefagy meg ilyenek.
Ez lenne a html5? Chrome-ban ráadásul, ami elvileg ugyanúgy a google tulajdona.

(#24) TTTotya válasza lofagi (#1) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nálam megy UK-ból.. bár eléggé szaggat némelyik...

(#25) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nálam magyarból is jó, bár lehet azért mert én eleve US English-en használom az interfészt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26) HuMarc


HuMarc
addikt

Nekem megy rendesen Mo.-ról. Nézhetem, hogy super marioznak. De a Kappa nem működik, így nem ér semmit az egész...

[ Szerkesztve ]

(#27) ricinus13 válasza HuMarc (#26) üzenetére


ricinus13
senior tag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom mi lehet a Google nyerő stratégiája a YouTube Gaming beindítására, hogy népszerűvé tegye. Gondoltam arra, hogy exkluzív versenyközvetítéseket kellene elérni. LoL - World Championship, Dota 2 - The International, CS:GO Major, vagy valami ilyesmi. Akkor egyszerre több ember megismerné. A YT-nak van elég szervere nagy tömegek kihasználására is, az nem lenne gond. De még talán ez is kevés lenne. Mert a twitch sem az esport miatt népszerű, de nagyon jó az esportnak. Fene tudja, aztán lehet besül ezzel is a google. Benne van a pakliban az is. Az a baj jelenleg, hogy a twitch-el sincs baj, így a Google nem tud mire építeni. Nem tud olyat mutatni amiért váltana az ember. Persze itt a streamelőkre gondolok. Nézőként nekem mindegy melyiket nézem ha jó a kép, és nem akad.

Nem rossz egyébként a YouTube Gaming. A felület nekem tetszik, és a videók sem akadnak. Mint néző elégedett vagyok, streamelni meg úgy sem fogok sose.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) -szp- válasza .LnB (#28) üzenetére


-szp-
aktív tag

A DVR, az egyklikkes archiválás és a kommentrendszer tűnik elsőre ütőképes versenyelőnynek. Meglátjuk.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#30) .LnB válasza -szp- (#29) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi az a DVR jelen esetben?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) petymeg2033 válasza .LnB (#30) üzenetére


petymeg2033
tag

Ajánlott a cikket elolvasni kommentelés előtt ;)

"A YouTube Gaming HTML5 alapú, és lehetőséget ad a DVR módra, így a stream utolsó négy óráját a frissen csatlakozók is visszanézhetik."

(#32) .LnB válasza petymeg2033 (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvastam. Az más kérdés, hogy nem sikerült megértenem. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33) petymeg2033 válasza .LnB (#32) üzenetére


petymeg2033
tag

Az mondjuk érdekes, hogy miért van korlátozva az utolsó 4 órára, ha amúgy is rögzíti a rendszer a teljes stream-et.

(#34) szupermacs válasza .LnB (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Én annak is örülnék, ha a streaming szolgáltatásukkal digitálisan elérhető tévécsatornákat is lehetne nézni. Mindenki csak arra gondol, hogy majd nézheti élőben a játékokat amiket eddig is lehetett más oldalakon. Én inkább tévéznék jutyubon. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) szupermacs válasza petymeg2033 (#33) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezen is biztos dolgoznak, hogy ne csak az utolsó 4 órát lehessen, biztosan még nem tartanak ott a fejlesztésben de minél előbb lépni akarnak már a piacon.

(#36) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Inkább azt csinálnák már meg végre, hogy ne akadjon a 1080p60fps videójuk. Az nem megoldás, hogy kikapcsoljuk a hardware accelerationt (már akinél működik, mert nálam még jobban akad), hogy feleslegesen terheljük a procit.

(#37) k-adi válasza szupermacs (#34) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na végre valaki aki túl lát a gamelésen... Bár akkor nem YT gameing lenne a neve, de én nagyon bírnám ha lenne egy ilyen TV s csatorna a YTn

(#38) szupermacs válasza k-adi (#37) üzenetére


szupermacs
veterán

De a Youtube sem akar túllátni a gémereken, mert azoknak vannak a legnagyobb nézettsége. Zenét már fölösleges streamelnie, mivel vásárolni lehet náluk az áruházban zenét. De én nagyon sokat nézem a FIX-et és örülnék, ha meg tudnák oldani, hogy Youtube-on is mehessen élőben a műsor. Telefonról is nézhetném anélkül, hogy a weboldalra kelljen menni.
Sajnos ez is csak a púdájpájoknak lesz jó és a többi rokkantnak akik igénytelenebbnél igénytelenebb játékvideókat készítenek.

(#39) cskamacska válasza k-adi (#37) üzenetére


cskamacska
addikt

Normál esetben direkt azért menekül a netre az ember, hogy NE azt fogyassza amit elé raknak, hanem válogathasson mit néz meg(mármint on demand, és nem lesni az órát meg a műsorújságot, mint 30 évvel ezelőtt :D ). Nyilván ilyen helyzetben pont a rendes előszerkesztett műsorfolyam lesz a legkelendőbb, nem a saját magad által válogatott tartalom. :P

Lásd még netrádiók amelyek villámgyorsan elterjedtek a lehetőségekhez mérten, mégis mára kihalóban vannak, velük együtt a normál URH adók máig tartó online elérhetősége is inkább presztízsből és minimál költségekből fakad, mint kifogásoltátok a TV csatornák jelenléte nem is nagyon jellemző, annál inkább lehet böngészni a már elkészített és leadott műsoraik között, az amcsik TV mániája is csak úgy tudott a neten is fennmaradni, hogy pofátlanul egyszerűen kezelhető és praktikus streaming szolgáltatók vitték őket a hátukon, és mellettük választható műsorok garmadája is elérhető ugyanott.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#40) -szp- válasza .LnB (#30) üzenetére


-szp-
aktív tag

Bekapcsolódsz egy közvetítésbe, és az utolsó négy órába beletekerhetsz, megnézheted az előzményeket. Szemben a Twitch rendszerével, ha egy játék nem pont akkor indult, amikor te nézni kezdted, visszamehetsz egy korábbi időponthoz, kezdheted a múltból a megtekintést.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#41) Cooper911 válasza szupermacs (#4) üzenetére


Cooper911
senior tag

"akiknek a legtöbb pénz folyik be és a legtöbb feliratkozója van az oldalon, mind játszik."
Ez nem feltétlenül igaz.

A magyar top 10-ben pl csak a 6ik és a 10ik helyen van gamer:

http://ujnemzedek.hu/kozossegi_halo/ok_a_magyar_youtube-sztarok_%E2%80%93_top_10-4971

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.