Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) hucsikoi válasza Bordoi (#12) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Jó volt olvasni az írásod,mert ismerlek és tudom minden szavad mögött " A KUTYA "iránti alázatod húzódik meg.Ez mindenképp tiszteletreméltó. :R

"Úgyhogy a barátodnak mindenképpen el kell érnie azt, hogy az ő jelenlétében te is szbadon és félelem nélkül mozoghass ."

Erről az jut eszembe,hogy a szenzációhajhász médiának köszönhetően valahol én is elhittem,hogy vannak vérszomjas harci kutyák.Többször megfordúltam Bordoi barátomnál és gyönyörködtem (távolról) négy kutyájában.Egyszer megemlítettem,hogy szívesen bemennék hozzájuk,de Ő rögtön mondta,hogy meg ne próbáljam! Majd Ő kiengedi őket! Rögtön megrémültem,de átvillant az agyamon,ha ki meri engedni megbízik a kutyáiban és bennem is.Visszaemlékezve felejthetetlen élmény volt amikor a jól kifejlett Brúnó névre hallgató kan a mellembe lépett,fejét a vállamra hajtva várta,hogy simogassam.Pár héttel később 7 éves lányom társaságában mentünk ki és vele sem történt semmi gond.Azóta már nekünk is van egy nagytestű kutyánk és ezt annak köszönhetem,hogy Bordoi megértette velem,hogy minden kutya olyan amilyennek az emberek nevelik.
Köszönet az írásért :C

Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.