Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84) carl18 válasza olymind1 (#68) üzenetére


carl18
addikt

Én azért már láttok hardverapron 6700XT garancia nélülit 135e-ért, ez a legolcsóbb de úgy látszik csak elindulnak az árak lefele.

Igen nálunk lassan ígazodik a piac az új árakhoz, de a túl kínálat biztos.
Szerintem minden szeptemberben dől el, mert a kérdés beindul-e majd megint a Cripto valutta szárnyalása.
Én úgy gondolom egyértelmű hogy az a sok kártya ami a bányászok kezében van rászabadul a használt piacra. És nyilván nyomott áron lehet majd kártyákat vásárolni, mivel mindenki eladni akar.
Arról ne is beszéljünk azok is eladni akarnak majd akik új generációra akarnak váltani.

( Én mondjuk nem rég vettem GTX 1660 Supert, így engem nem fog érdekelni egy darabíg hogy mi milyen áron megy)

Én úgy gondolom azért mikor elszáltak az árak, mindenki vastagon megszedte magát. Az a gond hozzá szoktak a vastag haszonhoz, most kíváncsi leszek mennyire fogják árazni az új generációt.

RTX 4080 lehet lesz 850-900 dollár is, attól függ mennyit RTX 3080 ragad majd raktáron.
Meg úgy ősszintén hiába lesz erősebb a 4080, lehet a 3080 mehet majd még 300 dollárért is használtan. :K

#83Cassi
Szerintem a RTX 4070 lesz 550-600 dollár is, ha 169 dollára árazták a harmat gyenge GTX 1630-at.... Szóval jó indulattal 600. :U

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.