Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

A Plextor név a Lite-On-é :( ?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#2) Busterftw válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Mar nem. :DDD

(#3) koby11h válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


koby11h
aktív tag

Aha, én is meglepődtem.
Ha belegondolok a régi asztali gépbe való optikai meghajtókba akkor a két véglet voltak. De hát sok lúd disznót győz...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#4) Depression


Depression
veterán

A 3. legnagyobb gyártó, és mindössze 165m dollárért felvásárolható volt szőröstől, bőröstől? Én inkább ezen lepődtem meg.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) Sub-S válasza Depression (#4) üzenetére


Sub-S
senior tag

Szerintem olvasd át újra mi is lett felvásárolva annyiért. ;)

(#6) Synthwave válasza Depression (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak az SSD üzletága lett felvásárolva, a többi nem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) tibaimp válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezen én is meglepődtem!

A kisgépbe még most is ott "dübörög" egy-egy jó öreg PX-708A és PX-760A, még IDE-s mind a kettő. :)

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) Depression válasza Sub-S (#5) üzenetére


Depression
veterán

És Synthwave: tisztában vagyok vele, de tavaly eladtak kb. 10m ssd-t, az azt jelenti, hogy a tavalyi, csupán egy éves forgalomhoz képest ssd-nként 16$-ért a gyártót minden szabadalmával együtt meg lehetett venni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) xeon forever válasza Depression (#8) üzenetére


xeon forever
addikt

:((( ha lett volna annyi penzem...en veszem meg.
(igy akkor most hozzajuk kerultem garancia ugyben a plextor ssd-mel>?)

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10) hallador válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


hallador
addikt

Ha már a Plextor 20 éve nem gyártott optikai meghajtó mechanikát, de elektronikát sem 2003 óta. A firmware-t, és a driverek voltak Plextor gyártmány.
A Plextor a SCSi világban volt gyártó. Az IDE világban a először a SANYO, majd az NEC, utoljára a Lite-On gyártotta a belsejét. Ekkor még bőven Plextor volt a Plextor.

(#3) koby11h

Ez nem annyira igaz, a Lite-On amikor még nem volt ismert a legnagyobb OEM beszállítója volt a HP-nek, IBM-nek, vagy épp a Dell-nek.
A "gyári" Sony, Philips meghajtók is Lite-On belsővel jöttek, amik annyira nem voltak rosszak.
A Lite-On mindig olyan minőséget gyártott, amit kértek tőle. Tudott szemetet is gyártani, de kiváló minőséget is.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát ezzel jó kis OEM piacot is szerezték még pluszban a meglévő mellé.

Úgy néz ki a Kioxia szépen bővül a NAND piacon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.