Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) matteo_szg válasza Jim Tonic (#36) üzenetére


matteo_szg
őstag

Az élsportolós példa szerintem is rossz, teljesen felesleges idekeverni, ellenben javaslom, szállj le a magas lóról...ez csak tanács persze

Egyáltalán nem 5 perc utánajárás az egész, és bár igen, szerencse kérdése is a dolog, de nem árt némi tapasztalat is mellé...láttam már olyat, aki nagy arccal beállított nemzetközi tuningversenyre, majd csak kamillázott, amikor azt se tudta, épp mit csinál az előtte lévő platform.

Tény, hogy ezek a rekordok a gyártói szponzoráción alapulnak, és van némi könnyebbség emiatt. De mint ahogy a központi ASUS sem ad akárkinek alaplapot, én sem fogok neked Rampage IV Extreme-t adni, hogy na, úgyis utánaolvasol, aztán hadd szóljon.
A gyártók számára ennek csak marketing értéke van, nem holmi utólagos minőségellenőrzés, hogy egyáltalán működik-e a széria. Ezt tekintve viszont pont a tapasztalat, a hozzáértés és a korábbi eredmények a döntők, ki kapja a hardvert, és nem a nagy arc.

És igen, valszeg sehova sem jutnál még a legjobb cuccokkal sem. Semmi gond, én sem, magam is tapasztaltam. Ellenben fogd ezt fel úgy, mint azt a gamert, aki önti a pénzt a PC-be, hogy mindig a legújabb játékokkal szórakozhasson. Same shit here, csak itt némi publikálandó eredmény is van, amire adott esetben büszke is lehet az ember.

#40: ehh...tévedés, pont van rá példa, hogy extrém tuningost alkalmaz a mérnöki csapat...

[ Szerkesztve ]

jupiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.