Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

:D

E-penis verseny... Ahogy már sokan megjegyezték sok helyen... :)

(#2) Pug válasza atike (#1) üzenetére


Pug
veterán

Nem, kérlek ez marketing verseny. ;)

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#3) atti_2010 válasza atike (#1) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ez marketing és jól működik mert veszik a Bullt mint a cukrot, épp a tuning miatt.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Én akarok olyan "dámihedet", csak nagyobbat. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) kpal


kpal
veterán

Csak jó cuccokat gyárt !

(#6) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

A tuningos szempontjából meg presztízs. Én is extrém tuningolok, és nagyon jóleső érzés egy rekord megdöntése. Itt mondjuk mind az ASUS, mind a Kingston, mind az AMD keményen támogatja a srácokat.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7) Pug válasza 04ahgy (#6) üzenetére


Pug
veterán

:K
Mint bármilyen rekord megdöntése esetében, a személyes siker jóleső érzése páratlan :D

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#8) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Ha van pénz akkor eredmények is vannak....már megfelelő kézbe adva az összeget :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#9) csevede


csevede
tag

Ez csak a két vállalat közötti marketingről szól, túl sok hasznát ennek a bohóckodásnak average user nem veszi.

[ Szerkesztve ]

csevede felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#10) joi29


joi29
őstag

Nem vagyok nagy szakértő, de egy Gf GT430-at minek vizel hűteni?

(#11) lujó55


lujó55
őstag

Azért az eredményhez mindenképpen gratulálhatunk. :R

(#12) Abu85 válasza joi29 (#10) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert megérdemli. ;]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) Findzs


Findzs
addikt

"HyperX 1T DDR3"
ez nem T1 akar lenni ? [link]

lehet 1T mellett is hozza ezeket az értékeket és akkor jó lehet a kiírás úgy is :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#14) BluEyes


BluEyes
őstag

Én azt nem értem, hogy egy ilyen csúcsdöntés alkalmával miért kerülnek elő azonnal az e-péniszező okostojások. Ilyen alapon azok a sportolók a leghülyébbek, akik világcsúcsokat döntenek meg, a Mount Everest megmászói pedig csak a Mount-péniszüket lóbálják. Az ő teljesítményükből vajon mijalófaszt profitál bárki is, oszt mégis hajlandók akár meghalni is a dicsőségért.
Ez egy számítástechnikával foglalkozó oldal, és aki szerint egy technológiai/technikai csúcseredmény csak e-pénisz, az nyilván nem a neki megfelelő téma fórumán van éppen, hanem eltévesztette a házszámot. Inkább próbálja a Pelenka Magazint, vagy a Süteményreceptek.hu-t olvasgatni.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#15) 04ahgy válasza BluEyes (#14) üzenetére


04ahgy
nagyúr

+1 Like! :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#16) atti_2010 válasza BluEyes (#14) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Vagy az F1 is hülyeség ilyen alapon és ráadásul milliárdokat ölnek bele.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#17) NixonHUN válasza BluEyes (#14) üzenetére


NixonHUN
tag

:C Szívemből szóltál.

(#18) atike válasza BluEyes (#14) üzenetére


atike
nagyúr

Mivel én voltam az a bátor aki le mertem írni ezt az ezek szerint csúnya szót, így reagálok. Nem csak negatív felhanggal lehet használi ezt a kifejezést - én sem úgy tettem.

"A term used to describe the technological prowess of an individual, usually in an internet community. Factors that engorge the e-penis include bandwidth, computer speed, hard drive size, size of DVD collection, and an impressive frag count in any number of popular first person shooters."

Nagyon is elismerendő az ilyen teljesítmény, sőt!

[ Szerkesztve ]

(#19) pusszycat válasza BluEyes (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy kb 80 %-ban 1 –et kell h értsek veled de annak már nem sok értelmét látom mikor folyékony nitrogénbe mártogatva hozzák a 8-10 Ghz eket mert annak én mi hasznát veszem, vagy építsek egy labort a gépembe? :F :D

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) atti_2010 válasza pusszycat (#19) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ez egy verseny, amit úgy lehet elkövetni hogy Nitrogénbe mártogatják a cuccot, de mivel minden gyártóét így tesztelik kiderül hogy kié a jobb, ez nem olyan bonyolult.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#21) Runner_fxr válasza BluEyes (#14) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem az embereknek egyből egy nyáron is hófehér, 45 kilós, szemüveges, számtech őrült ugrik be elsőre, amikor pc extreme tuningról van szó. Persze ez nyilván nincs mindig így, de nem a túlzott testedzésről híresek a pc tuning művészek. És talán ezért jönnek ezzel az e-penis dologgal. Az én véleményem az, hogy tiszteletben kell tartani más ember hobbiját, amennyiben az nem valami aberrált, baromság. De akkor van gond, ha egy hobbi az élet egyéb teendőinek a rovására megy.

[ Szerkesztve ]

(#22) pusszycat válasza atti_2010 (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen alapon azt is tesztelhetnék h hűtés nélkül melyik bírja tovább… :B :D

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) mokus1 válasza atti_2010 (#16) üzenetére


mokus1
addikt

Azért szerintem ez egészen más.
A fizikai sportokat ne keverjük ide :N
Nem ugyanaz sőt egy-egy bármilyen verseny előtt komolyabb hosszú felkészülés zajlik és igazából itt elég sok múlik a szerencsén is.
Nem mondom hogy nincs értelme, mert a gyártók hasznot húznak ebből.Csak én nem tartom akkora teljesítménynek mint ha Vettel F1-es futamot nyer vagy Madár KO-val nyer...

(#24) Z10N


Z10N
veterán

Egy ilyen kis maoi kingston szobor jol jonne papirnehezeknek :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#25) abridabri


abridabri
veterán

Amugy miert kell a procit is folyekony nitrogennel huteni ? ha jol latom az csak 3ghzn megy.
Mert abban van a memoriavezerlo ?

(#26) Jim Tonic válasza BluEyes (#14) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Azért, mert az egyikre éveket kell készülni, és a pénz másodlagos dolog.

Annak, hogy Te hány MHz-et tudsz kicsalni egy nitrogénezett hardverből, gyakorlatilag 0 köze van a tudáshoz, felkészüléshez, hozzáértéshez, stb. Inkább Miss Mázliról szól, hogy az adott szilícium a wafer melyik részéből jött ki, milyen volt a gyártósor, stb. Ergo nem valódi verseny. Kb. akkora szakértelem kell hozzá, mint az UNO/SOLO nevű kártyajátékhoz.

Ez egy számítástechnikával foglalkozó oldal, és aki szerint egy technológiai/technikai csúcseredmény csak e-pénisz, az nyilván nem a neki megfelelő téma fórumán van éppen, hanem eltévesztette a házszámot. Inkább próbálja a Pelenka Magazint, vagy a Süteményreceptek.hu-t olvasgatni. Ez nem technológiai/technikai csúcseredmény. Ez e-pénisz. A szöveged meg gyatra.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#27) banhammer


banhammer
veterán

Még szerencse, hogy a versenyzők nem raktak a fejükre is egy, egy Kingston fejet...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) NixonHUN válasza Jim Tonic (#26) üzenetére


NixonHUN
tag

Azért örömmel megkérnék egy UNO/SOLO kártyajátékost, aki számítógépet belülről csak fotókon látott, hogy ugyan dobjon már össze egy hasonló cuccot, lőjje be az időzítéseket / feszeket st úgy, hogy hasonló eredményeket kapjon.. :U

[ Szerkesztve ]

(#29) 04ahgy válasza Runner_fxr (#21) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A pénisz méret meg a testedzés mennyiség nem függ össze. :D

(#26) Jim Tonic: Itt van a kezemben ez a CPU, kölcsön adom, és megnézzük mennyire közelíted meg az eredményeinket, mondjuk hány százalékra... Az előnyöd biztosítása érdekében használhatsz folyékony héliumot is, elnézzük. Ha az 5% hibahatáron belül leszel, újra beszélhetünk a dologról.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#30) mokus1 válasza 04ahgy (#29) üzenetére


mokus1
addikt

Akkor ilyen összehasonlításra szerintem ha rááldoz az ember 1 komolyabb napot esetleg egy hetet (és pénze is van hajtani erre szóval nincsenek ilyen korlátok) akkor hozza azt amit Te...
Te eddzél keményen 1 hetet sőt egy hónapot is hol leszel Te mondjuk Usain Bolthoz képest? Százalékosan, se semmiben fel sem érsz hozzá... Ezért hívják azt sportnak, azért vannak világrekordok mert az EMBERI test képességének határai vannak benne meghatározva nem pedig az elektronikáé.

(#31) Jim Tonic válasza NixonHUN (#28) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Aha. A frekihez minek az időzítés kihegyezése? De meséld még tovább, mi olyan bonyolult ezen...

#29: Add ide a többi eszközöd is, és meglátjuk. Kérdés, hogy Te vagy-e jó, vagy az eszközök. Jobb vagy-e nálam, ha ugyanazon a hardveren dolgozunk...

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#32) NixonHUN válasza Jim Tonic (#31) üzenetére


NixonHUN
tag

Nem nekem bonyolult, hanem a példádban szereplő kártyajátékosnak, akinek arról sem lenne fogalma, hogy a seggén kívül hová dugja a mem.modult..

[ Szerkesztve ]

(#33) Jim Tonic válasza NixonHUN (#32) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Uhh, látom megértetted. :P

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#34) 04ahgy válasza Jim Tonic (#31) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem nyert. Válaszd meg a megfelelő komponenseket hozzá. Az is feladat. Én sem próbáltam végig a kapható alaplappalettát és RAM palettát... Max. a potot még megkapod, hogy a hűtés legyen ugyanaz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#35) havasa válasza mokus1 (#30) üzenetére


havasa
aktív tag

Akkor ilyen összehasonlításra szerintem ha rááldoz az ember 1 komolyabb napot esetleg egy hetet (és pénze is van hajtani erre szóval nincsenek ilyen korlátok) akkor hozza azt amit Te...

Nem akarom megvédeni HGYU-t, de akkor szóljál már a 8 éves "HUN<Pisti>" -nek vagy a 60 éves péknek, hogy van egy hete és csinálja utána. Ugye érzed, mekkora baromságot írtál? :DDD

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#36) Jim Tonic válasza 04ahgy (#34) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Valahogy éreztem, hogy ez lesz a válasz. Erre biztosan születni kell. Látod, ez az e-pénisz. ;)
A cikkben szereplő alighanem kapta a deszkát, vehetem azt is alapul, esetleg még 5 percet keresgélek a neten.
Hagyjuk, mert a végén elhiszem, hogy ehhez valódi informatikusnak/programozónak kell lenni, aki esetleg tényleg tudja, mire jó a számítógép a MHz-en kívül...

#35: Ugye érzed, mekkora baromságot írtál? És Te érzed? Mi leszel könnyebben, csúcssportoló vagy csúcstunigos?

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#37) mokus1 válasza havasa (#35) üzenetére


mokus1
addikt

Ne kapaszkodj már a szélsőségekbe...
Ha mondjuk PH-ról behívsz egy embert aki nem tök analfabéta... Nem a 8 éves Pistikéről van szó.

(#38) havasa válasza mokus1 (#37) üzenetére


havasa
aktív tag

De Te nem ezt írtad. :DDD Hogy jött egyáltalán ide Usain Bolt? :DDD

[ Módosította: stevve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#39) 04ahgy válasza Jim Tonic (#36) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Senki nem állította, hogy születni kell rá, ezt csak te próbálod az egész vitára kliséként ráerőlteti.

Rengeteget kell tesztelni hozzá, tweakelni, ismerni a cuccod minden apró moccanását. Milyen körülmények közt hogy viselkedik. Van olyan CPU, ahol 10°C a hasznos tartomány, alatta coldslow, felette nem elég hideg. Folyamatos naprakészséget kíván ez a sport is.

HGyu

[ Módosította: stevve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#40) Jim Tonic válasza havasa (#38) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ő az, akinem az eredményéhez munka és teljesítmény tartozik. És akit esetleg a világ is ismer...

#39: Nézd, biztosan vannak sleppje a tuningosoknak is. De az is biztos, hogy semmi maradandót nem raknak hozzá a világhoz, és a saját berkükön kívül senkit nem érdekel ez az eredmény. A srác ettől nem lesz sem a Google, sem az Intel, sem az Asus, de még a Kingston fejlesztőbrigádjának sem a tagja. Tippem szerint az sem tudná megírni C-ben, hogy "Hello World!". Úgy, hogy számítógépekkel foglakozik.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#43) matteo_szg válasza Jim Tonic (#36) üzenetére


matteo_szg
őstag

Az élsportolós példa szerintem is rossz, teljesen felesleges idekeverni, ellenben javaslom, szállj le a magas lóról...ez csak tanács persze

Egyáltalán nem 5 perc utánajárás az egész, és bár igen, szerencse kérdése is a dolog, de nem árt némi tapasztalat is mellé...láttam már olyat, aki nagy arccal beállított nemzetközi tuningversenyre, majd csak kamillázott, amikor azt se tudta, épp mit csinál az előtte lévő platform.

Tény, hogy ezek a rekordok a gyártói szponzoráción alapulnak, és van némi könnyebbség emiatt. De mint ahogy a központi ASUS sem ad akárkinek alaplapot, én sem fogok neked Rampage IV Extreme-t adni, hogy na, úgyis utánaolvasol, aztán hadd szóljon.
A gyártók számára ennek csak marketing értéke van, nem holmi utólagos minőségellenőrzés, hogy egyáltalán működik-e a széria. Ezt tekintve viszont pont a tapasztalat, a hozzáértés és a korábbi eredmények a döntők, ki kapja a hardvert, és nem a nagy arc.

És igen, valszeg sehova sem jutnál még a legjobb cuccokkal sem. Semmi gond, én sem, magam is tapasztaltam. Ellenben fogd ezt fel úgy, mint azt a gamert, aki önti a pénzt a PC-be, hogy mindig a legújabb játékokkal szórakozhasson. Same shit here, csak itt némi publikálandó eredmény is van, amire adott esetben büszke is lehet az ember.

#40: ehh...tévedés, pont van rá példa, hogy extrém tuningost alkalmaz a mérnöki csapat...

[ Szerkesztve ]

jupiiii

(#44) 04ahgy válasza Jim Tonic (#40) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Matose konkrétan épp meg tudná írni a hő áhított C programot neked, nagy koponya az az ember!

Mit mond az a név, hogy HiCookie vagy Peter "Shamino" Tan?

HiCookie: extrém tuningos, olyannyira sikeres, hogy a Gigabyte alaplaptervezői brigádjában van azóta.

Shamino: Extrém tuningosként kezdte, majd az EVGA tuninglapjait fejlesztette, jelenleg ASUS fejlesztőbrigád tag (Rampage III Extreme már tartalmazza keze nyomát), azóta az ASUS-t gazdagítja.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#45) mokus1 válasza 04ahgy (#44) üzenetére


mokus1
addikt

Elmentünk a témától az hogy bejött neki és jó munkát kapott attól függetlenül még nem egy emberi teljesítmény.
Na de Ti is kimondtátok hogy szerencse is kell hozzá.Na de mennyi? 80%?Az elég sok.
Egy valódi sportolónál nem beszélünk ilyesmiről.

(#46) DeSanto


DeSanto
őstag

Mig pc lesz addig tuning is van.
El kell fogadni hogy vannak emberek akik ebben elik ki a szorakozasukat es ennek elnek nap mint nap.
Az hogy ebbol joforman semmi haszna nem lesz az mas kerdes.
Ha mar F1. Nekem is van jogsim megsem engednenek meg csak tesztelni sem egy F1-t.

En most nem vedek senki csak fogadjatok el hogy ennek is lennie kell a vilagban.

[ Módosította: stevve ]

(#47) mokus1 válasza DeSanto (#46) üzenetére


mokus1
addikt

Mindenki elfogadja csak ne hasonlítsuk a valódi sporthoz. Ez egész más.

(#49) DeSanto válasza mokus1 (#47) üzenetére


DeSanto
őstag

A sport szvsz a versenyrol az elsosegrol es a gyozelemrol szol.
Ez is valamelyik formaja a sportnak.
A sakkban sem kell egetvero kondi.Viszont jopar meccset kell lejatszani hogy jo legyel.
Itt is sokmindent at kell nyalazni hogy legalabb azt tudd mihez kell nyulni sok cuccnak kell a kezeid kozt athaladni ahhoz hogy kepben legyel.

Szerintem ez is egy sport.
Szerencse es penz ide vagy oda.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.