Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szép is lenne a felhasználókat egyenként perelni. Szerintem az már túlmutatna az elmebetegségen.

<< Heimdal >>

(#2) Arena87 válasza Retekegér (#1) üzenetére


Arena87
aktív tag

Én simán kinézném ezekből... nem is tudom hogyan kéne őket jellemeznem?! :W

Én már csak abban reménykedem, hogy bíró(k) nem fognak rábólintani erre a keresletre.... :((( , de erre úgy sincs esély. :O

[ Szerkesztve ]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#3) Namelesske


Namelesske
addikt

Bennem csak az kérdés fogalmazódott meg, hogy ha ki-asztak az ártatlan emberekkel is, akkor most azok is megszívják ha fennakadnak a rostán? Vagy szépen megnézik az adatbázist hogy ki mit követett el?

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Persze egyenként.

Erre van pénz.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) NLZ


NLZ
tag

Nem egyenként, csak random úgy minden ezredik letöltőnek küldenek birságot. :D

(#6) jerry311 válasza Namelesske (#3) üzenetére


jerry311
nagyúr

En csak azt szeretnem, ha a legalis adatokat tarolo felhasznalok, az adatvesztes miatt, akkor pert akasztananak a kiadoi maffia nyakaba, hogy egy fillert sem nyernek a MegaUpload leallitasabol.

(#7) anulu


anulu
félisten

a jó édes ****. azt. egyenként. örülök, hogy a xarban levő kiadóknak erre van pénzük. jó lenne már, ha valaki komolyan orrbavágná őket! :W

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) riki válasza NLZ (#5) üzenetére


riki
senior tag

Nálunk a letöltőknek nincs félni valója, még. A feltöltők és a megosztók, az már más tészta. :U

(#9) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Erre van pénz, de egyébként meg megy a siránkozás a részükről:W

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#10) MacCaine


MacCaine
őstag

25 PETAByte??? Aztaku... :Y

Remélem jó hosszú per lesz, és a kiadók nyakába varrják a Carpathia költségeit. :) Bár ez nem biztos, hogy jó, mert ez aztán megjelenik a kiadványok árában. :(

Carpathia: lehet, hogy van magyar kapcsolata a cégnek? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.