Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Tetszetős autó, majd pár év múlva használtan, féláron érdemes megvenni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) babosmiki


babosmiki
addikt

Így kell ezt csinálni kérem szépen! Sok nagy gyártó tanulhatna tőlük azt hiszem..Nem igen láttam még ennyire egyértelmű, gyorsan és jól működő fedélzeti rendszert! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3) symering


symering
tag

Gratulálok a cikkhez, nagyon jól sikerült.

(#4) Laca7601


Laca7601
tag

A Totalcar-on láttam egy jó Zenfone 3 tesztet.
Meg nekik vannak török, talpnélküli zoknijaik.
Esetleg cserélhetnétek.
😁

(#5) babosmiki válasza Laca7601 (#4) üzenetére


babosmiki
addikt

:O

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#6) Pityu89


Pityu89
senior tag

Remélem Alfa Giulia is lesz hamar. :-)

(#7) Sinisi


Sinisi
senior tag

Kia de niro :D

(#8) sirdenis


sirdenis
tag

D1:gyartmany D2:típus D3: kereskedelmi leírás. Nem az okmányiroda adja meg , hanem közlekedési hatóság.

(#9) Bog válasza Laca7601 (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Majd írj, ha látsz autós oldalon infotainment és okostelefonos connectivity tesztet ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) babosmiki válasza Bog (#9) üzenetére


babosmiki
addikt

Jó ez hasznos ez, csak csináljátok! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#11) QG


QG
tag

Pontméter?!? Hány pontot mértetek vele? :))

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#12) .Szaki. válasza Laca7601 (#4) üzenetére


.Szaki.
addikt

Lemaradtam valamiről? Kinek van Zenfone-ja a TC-nél? Esetleg priviben tudnál küldeni egy linket, hogy ne itt menjen a reklám? Köszi előre is!

Egyébként komolyan a fenekében lesz a KIA a Toyotának a Niroval, messze az egyik legértelmesebb, legpraktikusabb és legautószerűbb formával rendelkező hybrid.

Ami a kocsi elemzését illeti, ennek a kompakt SUV kategóriának pont ez a lényege, hogy nem eget rengetően nagy, kicsit emelt, széles, kifejezetten kényelmes és ezért nagyautós hatást kelt, de a hossza miatt könnyen lehet parkolni vele a belvárosban is.

A fedélzeti rendszere pedig ahogy nézem a hybrid funkciót kivéve egy teljesen sima KIA/Hyundai féle rendszer, ami egy kifejezetten jól használható rendszer.

Jöhetnek még ilyen cikkek! :K

(#13) alexandrakis


alexandrakis
újonc

ja , tetszik ha lenne pénz venném ;)

http://kerdesek.hu - Ahol bármit megkérdezhetsz

(#14) SymbolWeb


SymbolWeb
újonc

Tavaly kaptam a cégtől, ahol dolgozom egy Kia Sportage 2016-ot. Akkor jelent meg, kb. az első 3-ban benne van, ami rendszámot kapott. Féltem is tőle, de...

... annyira ki van találva minden ami a régi (12 éves) Opel Vectra-ban volt + újdonságok + kényelmi dolgok. Minden rendben van benne. Egyetlen hibája, hogy néha az USB-s tárat újra be kell dugni. (Hetente 1x). Ha ezt jó apám a Skoda S100-as után látná... :)

Szóval ezek a KIA-k elég jók, a feleségemnek is szemezek egy Kia Venga-val...

[ Szerkesztve ]

(#15) igori


igori
tag

Van aki 130-cal megy pályán?

(#16) Bog válasza igori (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát én kérek elnézést, de arra állítom a tempomatot. Óra szerint, nem GPS szerint. Looser vagyok?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) lexter00 válasza Bog (#16) üzenetére


lexter00
őstag

Autópályán én is 130-140el megyek ha a többiek sietnek hát siessenek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.