Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Szépen megfoghatják egymás kezét a metroUI-val, és mehetnek a süllyesztőbe!
Csuklósúllyal lehet a vállak edzésére alkalmas, de egyébként céltalan eszköz....

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#2) zetor2000 válasza IgnisFatuus (#1) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem nem értelmetlen, csak az van, hogy nem ilyen asztali lósz@rt kéne futtatni rajta, hanem vmi szebb-jobb rendszert. Egy jó nagy táblának szerintem minden tervező örül(het)ne, pláne ha értelmes ikonok / menüelemek vannak rajta elhelyezve.
Én szívesen kipróbálnék egy ilyet, persze nem játékok alatt, hanem pl Photoshop melónál. Szerintem jobb lehet retusálni "kézzel", mint kézbefogott egérrel. De lehet, tévedek.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#3) jedis


jedis
senior tag

Ezeknek az egybegépeknek akkor lenne értelmük, ha olcsóbbak lennének, mint asztali társaik, ugyan abban a konfigurációban . Ettől függetlenül ez a jövő, akár tetszik, akár nem ! Csak az áraknak kell lemenniük normális szintre .

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#4) IgnisFatuus válasza zetor2000 (#2) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Azért egy digitalizáló tábla szerintem jobban megéri... :) Főleg ha megnézzük ezeknek a gépeknek a bővíthetőségét, és a kijelzők színhűségét...

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#5) IgnisFatuus válasza jedis (#3) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Szerintem meg ez IT evolúciós zsákutca, és ahogy az AiO eladásokat nézem kishazánkban, a népek nem akarnak ilyen gépet használni.
Az egyedüli előnye a helytakarékosság, bár ennyi erővel vehetsz jó nagy notit is, ami nem kerül ennyibe.
Szerintem a jövő a még kényelmesebb és kevesebb energiát igénylő adatbevitel, amit talán egy ujjmozgást figyelő eszközben és szemvezérelt egérben tudok elképzelni.... még távolabbra tekintve pedig agyi csatlakozásban.

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#6) QwErTy42 válasza IgnisFatuus (#1) üzenetére


QwErTy42
addikt

Egyetértek. Ez a tapicskolós baromság a MS agyréme. Minden műszaki egyetemen oktatják az ergonómiát, mint tervezési szempont.
Nem tudom, hogy miért erőltetik ezt a hülyeséget.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7) Centre válasza jedis (#3) üzenetére


Centre
aktív tag

Érdekesség: Az Acer T232HL bmidz kijelző 110-120 ezer forint itthon.

(#8) IgnisFatuus válasza QwErTy42 (#6) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Beleöltek egy cssomó pénzt, és ha belátnák, hogy elszúrták, akkor el kellene könyvelniük, mint kidobott összeget. Inkább toldozzák foldozzák, plusz erőltetik a HW gyártókat és a véglényeket ebbe az irányba...

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#9) MASSlag válasza zetor2000 (#2) üzenetére


MASSlag
tag

Ezekkel nem nagyon tudnál retusálni, sem a kijelző színhűsége, sem a toll precizitása nem megfelelő.
Erre találták ki a Wacom Cintq-et LINK
Nézd meg a wacom álványát, aztán pedig ezt, nehezen tudom elképzelni, hogy ez két év mulva is stabilan fog állni. A Cintiq ára sajnos azért annyi, mert nincs verseny ebben a piaci szegmensben.
Ezért nem látom én sem értelmét. Ráadásul frankó teniszkönyököt lehet tőle kapni, mert ha van előtte billentyűzet nem tudsz lekönyökölni.

Az összes fejlesztőt és marketingest aki kitalálta az asztali win8-at kötelezném, hogy 24 órában egér nélkül használjanak egy ilyen gépet. Valamint beiratnám őket egy két éves ergonómia képzésre.

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#10) Reggie0


Reggie0
félisten

Es a zsirkretat konnyu lemosni rola? Mert a felhasznaloi tabornak ez egy fontos szempont lenne...

(#11) ZS3NI válasza Reggie0 (#10) üzenetére


ZS3NI
őstag

:DDDDD

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12) Teréz Atya válasza Reggie0 (#10) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

LOOOOOOOOOL :DD

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.