Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TTomax


TTomax
nagyúr

Hogy mit lát a JVC?Erőt a külső tv hangsugárzókban?Nem talán üzletet? :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2) ALBY


ALBY
senior tag

Gyermekmosógép szimulátor!
:DD
Pont olyanok a kezelőszervek mint egy mosógépen, és szerintem a hangja is lehet hogy pont annak való.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#3) VIPowER


VIPowER
senior tag

(#4) pilóta


pilóta
nagyúr

Ezthogygondoltákésmiért? :O

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) putti


putti
aktív tag

Most jutott el odáig a JVC, hogy cégen belül sikerült elérni azt a midiklorián szintet, ami felett már érezni és használni tudják az erőt. ( Qui-Gon Jinn mester biztos vállalná a kitanításotokat )

JVC, az erő veled van!

[ Szerkesztve ]

(#6) XtremLor


XtremLor
őstag

Ahhh ezek nem normalisak, ott mindenki izles ficamos, vagy mi a szosz?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7) shteer


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#8) elefant válasza XtremLor (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szerintem az időseket célozzák meg vele, de tényleg jó ronda lett.

(#9) MZperX75


MZperX75
addikt

2 db rendel,ja nem :DDD

idősöknek,minek.
Ha valami jó xar,akkor az idősöknek jó lesz duma,már fáraszt.
Az idős akkor izlésficamos is,ja meg hülye.
agyon vágnám vele aki ezt tervezte. :W

[ Szerkesztve ]

(#10) XtremLor válasza elefant (#8) üzenetére


XtremLor
őstag

Hasonlo kinezettel, en max gyerekszobaba tudnam elkepzelni ott megalna a helyet, az mar mas kerdes hogy ott mennyire van letjogosultsaga :K

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Az egy dolog hogy látja, de mostmár illene bele is tenni. ;]

(#12) Möhe


Möhe
addikt

(#13) Pacák


Pacák
senior tag

^ ^
O,o

Elsőre sikerült elküldenem érdemi hozzászólás nélkül, de jobb, hogy nem írtam semmit... :DDD

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#14) #16939776


#16939776
törölt tag

Mint egy gyerek őr, szerinte ők sem gondolták komolyan.

Amúgy az hogy a tv-nek alapból szar hangjának kell lennie, erre vásárlás előtt kötelezően figyelmeztetni kellene a vásárlót.
Még jó hogy volt a hang menübe 5 sávnyi eq. amivel legalább érthető beszédhangot lehetett kihozni.
Értsd: doboz és a hangszóró rezonanciáit ki lehetett húzni nagyjából...

(#15) ALBY


ALBY
senior tag

Szerintem ez fejlettebb űrlények egy tesztje, hogy készen állunk-e már az apokalipszisre.
Ahányat eladnak, annyi pontot gyűjtünk... :B

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#16) csib41


csib41
aktív tag

A címet olvasva feltételeztem, hogy ez is egy felsőházi 5.1-es rendszert kiváltó csoda lesz, erre megláttam a képet és. . . :DDD :C

(#17) Steve1207


Steve1207
veterán

Pl nagypapámnak menő lett volna egy, hogy ne az egész házban dübögjön a tévé, hanem csak mellette egy ilyen a közép/magas miatt, hogy értse, amit a híradó ordít :)

De szerintem ez nagyon tévút, mert pont akinek ilyen kell máshol keresi a bajt, nem a tévében. Mellesleg nem valami szép.

.

(#18) Duree


Duree
veterán

Mikor megláttam kicsit megijedtem,észvesztöen ronda.Olyan mint egy 30 éves rádiósmagnó.No és elég drága is.

duree54

(#19) pigster


pigster
senior tag

Hahahaha :))

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#20) djculture


djculture
félisten

Made in lengyel piac..ott lehetett kapni több tíz évvel ezelőtt ilyen osaka full műanyag kinézetű rondaságokat... Már csak a hangra villogó ledek hiányoznak belőle meg a 1200w pmpo matrica..

Amúgy ezen a szövegen nem is tudom hogy sírjak vagy nevessek:
"nagyméretű gombokkal felvérezett kezelőpanel pedig azok dolgát könnyíti meg, akik már nem látnak olyan jól, magyarul a jelek szerint a nyugdíjasokat tekintették az egyik fő célcsoportnak."

Lefordítva a marketing szöveget: Mivel nem látnak jól ugyse látják milyen ronda így jó pénzért el lehet adni a senki másnak nem kellő cuccunkat.....

[ Szerkesztve ]

(#21) pigster válasza djculture (#20) üzenetére


pigster
senior tag

De ha nem látnak jól, akkor miért néznének tv-t (lásd: külső tv hangsugárzó) rejtély ez a termék.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#22) #56573440


#56573440
törölt tag

remélem komolyan gondolták, mert viccnek erős...

(#23) djculture válasza pigster (#21) üzenetére


djculture
félisten

Kb mint a megint dűhbe jövünkben:
[link]
:DD

(#24) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Legalább akkor tényleg retró lenne, mert ez inkább csak wannabe. Az idősek meg inkább vegyenek egy wireless fejest, azzal jobban járnak és jó eséllyel töredék áron juthatnak hozzá egy hasonló, "minőségi" hangzást nyújtó példányhoz.

(#25) sb válasza pigster (#21) üzenetére


sb
veterán

Azt nem tudom, de jó ötletet adtál.
Valami hasonló dizájn és "tartalom" jó lesz TV-re is:
- 60"+, hogy jól lássák.
- HD Ready, mert elég nekik.
- Vastag keret, hogy neki ne menjenek.

(#26) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Ez valóban hiánypótló termék, mind esztétikájában, mind pedig műszaki paramétereiben! ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#27) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Csúnyácska? Nagyon finoman fogalmaztatok! :DDD

(#28) Steve1207 válasza sb (#25) üzenetére


Steve1207
veterán

A Simpsonék már megcsinálták: [link]

Szerk.: volt egy brutál fekete-fehér tévé nagyszülőknél, tuti magasabb volt a képernyő függőben, mint a mostani 42-46"-os tévéknek. Na amikor ment a Dallas, én megrémültem Jockey-tól, akkora volt a feje közeli plánban.

[ Szerkesztve ]

.

(#29) pigster válasza djculture (#23) üzenetére


pigster
senior tag

... és tényleg! :C

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#30) sb válasza Steve1207 (#28) üzenetére


sb
veterán

A csudi-mudiba! :)

(#31) Lacok


Lacok
őstag

Két érdekes dologra lettem figyelmes a cikk olvasása közben az első a készülék hatótávolsága ami 30 méter a második idézem " a nagyméretű gombokkal felvérezett kezelőpanel pedig azok dolgát könnyíti meg, akik már nem látnak olyan jól, magyarul a jelek szerint a nyugdíjasokat tekintették az egyik fő célcsoportnak". Minek ekkora hatótávolság, ha szerencsétlen nyugdíjas eleve nem lát jól úgysem fog 2 méternél távolabb ülni a tv-től illetve az 1W-os teljesítményt tudják a beépített hangszórók is. A kinézetére viszont nem fognak panaszkodni a nyugdíjasok mert "már nem lának olyan jól". Összegezve az olvasottakat valóban egy hiánypótló termék és ezekkel a tulajdonságokkal sikerre van itélve. :C

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#32) Lacok


Lacok
őstag

Komolyra fordítva a szót úgy gondolom, hogy a JVC-nek nem ilyen buta dolgokra kellene fordítania az erőforrásait mert ezzel csak saját nehezen megszerzett hírnevét járatja le. Az ilyen kaliberű dolgokat érdemesebb meghagyni a noname gyártoknak.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.