Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ddekany


ddekany
veterán

Akkor majd az is elvárás lesz, hogy PC-ről lehessen tölteni mobilt? (Tudom, az lassabb, de viszont több helyen rendelkezésre áll...)

És ha ezt adatátvitelre pl. fényképezőgépeknél is bevezetnék, meg diktafonoknál, stb, akkor nem kellene mindegyikhez külön kábelt tárolni...

(#2) Kendek válasza ddekany (#1) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mivel micro USB port, és adatátvitelre is való, minden bizonnyal gépről is lehet tölteni. Ezt a kedvezményezést nagy örömmel fogadom én is. De utálom már ezeket a gagyi csatlakozókat.

<-ƘƘ->

(#3) fatal`


fatal`
titán

Végre! :) Ez egy nagyon jó kezdeményezés! :)

(#4) kételkedem


kételkedem
addikt

A mobilok megjelenésekor lehetett volna szabványt elfogadni a töltőkre és a csatlakozókra. Ez gondolom piaci okokból nem jött létre. Az iparágnak van ezzel egy kis lemaradása, de végülis most sem késő.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Éljen. Legalább ezeknek benőtt a fejelágya, nem mint az MSnek, aki tovabra sem hajlandó egy standardon megálapodni

Remélem majd az adaátvitelre is alakalmasak lesznek a mikroUSB portok

(#6) Zoz


Zoz
őstag

De azért csak sikerült a régóta elterjedt mini USB helyett mást kitalálni, nehogy túl egyszerű legyen a dolog...

(#7) gabi81


gabi81
tag

ezt SZVSZ mér meg lehetett volna tenni kb 2001-2002 körül is mikor már elegendő usb-s sz.gép volt a piacon, vagy tényleg mint az előttem szólók még előbb az egész mobil hisztéria hajnalán 90-es évek közepe vége. nem tudom minek kellett eddig várni.

just believe in yourself

(#8) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

végre nem kell külön doboz csak a töltőknek :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9) Lars válasza kisza25 (#8) üzenetére


Lars
őstag

Nálam egy fiók van kinevezve :U

(#10) sz0k3e_ válasza Zoz (#6) üzenetére


sz0k3e_
aktív tag

Degáz, tényleg. Eddig a mini USB-re hittem, hogy micro USB :B

Mind1, viszont legalább a Nokia rá lesz most már kényszerítve, hogy USB-n keresztül legyen tölthető a telefon, eddig valahogy sose sikerült ez nekik :U

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#11) Csakénvagyok válasza gabi81 (#7) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Policy. Hogy ne legyen interkompatibilis. Megérjük még mi az moduláris mobiltelefont is, abime majd beletesszük az Nvidia alaplapot, az Acer kijelzőt meg az Intel miniprocit

(#12) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ez dicséretes. Ma még 2 típus ugyanabból a márkából sem kompatibilis egymással...

(#13) kisza25 válasza WonderCSabo (#12) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tényleg főleg generációváltásnál csinálják :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14) ddekany válasza WonderCSabo (#12) üzenetére


ddekany
veterán

Ezt miért csinálják, hogy márkán belül sem kompatibilisek, ezt soha meg nem értem... Nem nekik lenne érdekük, hogy ha már egyszer X típust vettem, akkor következőnek is azt akarjak venni?

(#15) D1Rect


D1Rect
félisten

Erről már kb. egy éve is olvastam. Nagyon hasznos lenne.
Respect EU. :R (most éppen ;] )

(#16) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Pozitív. Ideje volt.

(#17) Depression


Depression
veterán

Nem furcsa, hogy eddig pont az európai mobilgyártók (SE, Nokia) voltak az egységes töltők legfőbb kerülői?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.