Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RobbyJr


RobbyJr
őstag

Nálam a Red Dead Redemption 2-be is dobott pár plusz fps-t. (RX580-as kártya)

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#2) putti


putti
aktív tag

Troll ON

Majd dobok egy emailt Égjáró Lukâcsnak is.

Troll OFF

[ Szerkesztve ]

(#3) Pokesz007 válasza putti (#2) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
Ki használ ezzel a driverrel Firefox böngészőt? Régebbi driverekkel,nekem állandóan beragad a gpu órajel,sapphire pulse vega56 kártyám van. Hardvergyorsítást kikapcsolom,de úgy meg mosódik a kép,böngészéskor néha.

Nem neked,akartam :( putti

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#4) putti válasza Pokesz007 (#3) üzenetére


putti
aktív tag

Esetleg próbálj a kártyádhoz Sapphire Trixx progit használni. Lehet segít, de nem biztos hogy gyógyír lesz a problémára.

(#5) Sub-ZeRo válasza Pokesz007 (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csak ennyi a baj?
Nekem 580-on 3 monitor van és az eyefinity normálisan csak 2017-es driverrel hajlandó működni...
Ennyit a driverről...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) ceia


ceia
őstag

Kétlem, hogy a Jedik kedvence lehetne a Radeon. Hiszen a piros szín a Sitheké! A zöld Nvidia és a kék Intel inkább bejönne nekik ;]

        it's more fun to compute

(#8) 5150 válasza #65912064 (#7) üzenetére


5150
aktív tag

Nem adott okot ilyen goromba reakcióra, jó lenne ha nem basztatnád.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#10) hallgi válasza #65912064 (#7) üzenetére


hallgi
csendes tag

Én sem értem, miért kell beszólni ceia-nak, szemmel láthatólag Star Wars rajongó, és csak humorizált kicsit, semmi trollkodás nem volt benne. Nem értem ezt a reakciót.

(#11) 5150 válasza #65912064 (#9) üzenetére


5150
aktív tag

Ismét jót röhögtünk.

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#13) 5150 válasza #65912064 (#12) üzenetére


5150
aktív tag

Szerintem ne erőltesd. Gyenge vagy.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.