Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aucor


Aucor
senior tag

Kell ez, mobil gpu-k is fejlődnek, kell a sávszél.

(#2) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Azon gondolkodtam, hogy a mostani mobilokban/táblagépekben lévő tárolómemória az milyen memória? Gondolom olyan, mint egy pendrive (kb mint egy MMC), vagy már megoldható olyan chipek használata, mint amik most az SSD-kben vannak? (a nagyobb sebesség elérésének céljából)

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#3) Armagedown válasza =WiNTeR= (#2) üzenetére


Armagedown
őstag

nand flash memória van bennük tudtom szerint

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#4) Youri válasza Armagedown (#3) üzenetére


Youri
veterán

Mi más

RTX ON

(#5) .mf


.mf
veterán

LP-DDR3? Még csak most? Reméltem, hogy elírás, és már az LPDDR4, az is időszerű lenne... Ez így egy rossz vicc.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) Youri válasza .mf (#5) üzenetére


Youri
veterán

Kellett egy kis idő, míg eljutottak az LP szintig...ugye a 1.5V itt nem pálya, azt az LP-DDR2 is tudja. ARM mellé meg a v8 előtt kb felesleges a DDR3

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#7) #65675776 válasza .mf (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Még sima DDR4 is csak specifikáció és mintapéldányok szintjén létezik. Tömegtermelésbe várhatóan 2014-ben kerül. Miért lenne vicc az LPDDR3? Ami egyébként a DDR3 szabványnak kezdetektől fogva része.

A rossz vicc igazából az információk nélküli vagdalkozás.

(#8) .mf válasza Youri (#6) üzenetére


.mf
veterán

Ez egy szabvany, tehat ennek joval a termekek megjelenese elott el kene keszulnie, hogy szabvanyos termekek keszulhessenek. Ha mar a termekekkel a szabvanyt kell varni, az mar reg rossz. Ld a hasonlo mizeria wifi draft-n-nel.

Daaraa, az elo faba is.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) Youri válasza .mf (#8) üzenetére


Youri
veterán

És van LP-DDR3 a piacon? Nincs. Akkor nem értem

RTX ON

(#10) #65675776 válasza .mf (#8) üzenetére


#65675776
törölt tag

Eddig nem volt neki külön szabvány, mint írtam a legelső végleges DDR3 szabványban is szerepeltek az alacsony feszültségű megvalósítások (1,35V és 1,2xV). A most megjelent szabvány csak egy kiterjesztés, a fő szabványból való kiemelés. Szinte semmi sem változott.

LPDDR3 nagyon régóta van piacon, ezernyi desktop RAM van közöttük. Amelyik 1,35V feszültségű, az mind az. Szóval nincs lemaradva senki semmiről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.