Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) macika69


macika69
tag

(#52) joey04 válasza macika69 (#51) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) 7Heads Drago válasza Essentials (#28) üzenetére


7Heads Drago
veterán

hogy minden mindegy neki, csak Huawei készüléket használhasson a mobilkamera miatt
Nézett kérdése csak. Neked meg az mindegy hogy mennyi infot lop el tőled a google.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#54) Hoes válasza janeszgol (#49) üzenetére


Hoes
aktív tag

Pofon egyszerű a válasz...nézd meg egy adott évben hány telefon új szériás telefont ad ki egy adott androidos gyártó ( pl. Xiaomi ) és mennyit az Apple.
Utóbbi minden évben kiad max 3-4db új verziót, míg a többi gyártó ennek a többszörösét.
Így könnyebb az Applenek jobb és naprakészebb rendszert kiadnia.

Nekem a P40 Próra nemrég jött frissítés és fog is rendszeresen, semmi gond a rendszerrel, jól optimalizált, átgondolt, gördülékeny!

[ Szerkesztve ]

(#55) Mezcal


Mezcal
addikt

Sovány ez így, nagyon sovány. FHD+ vicc. Akksi vicc. Ár vicc. Harmony OS vicc. Huawei vicc.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#56) Mezcal válasza Hieronymus (#24) üzenetére


Mezcal
addikt

A Honornak van GMS és 5G joga.

Nincsen! Biden kormány annak sem engedi.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#57) Mezcal válasza Aryon87 (#32) üzenetére


Mezcal
addikt

Aki meg 180k áron hozzájut, jól jár, mert ígyis egy remek telefont kap hiába nincs rajta Google.

Fenét kap jó telefont, pláne ennyiért. Kiherélt telót kap, 180-ért már sokkal jobb vételek vannak android fronton. Ne tévessz meg senkit ezzel a hülye dumával.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#58) Mezcal válasza Hoes (#42) üzenetére


Mezcal
addikt

A Xiaomi csúcsok is ugyabban az árban mozognak és a rendszer közel sem olyan jó.

Mondjuk ez egy ordas nagy hazugság. Nekem 2 éve van Xiaomim, semmi gondom nem volt vele ez idő alatt szoftveresen sem! :) Oszt van rajta minden, ami a Huaweien nincs! Sok sikert a szemét nélküli GMS-hez. :O

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#59) #95462144 válasza Mezcal (#56) üzenetére


#95462144
törölt tag

Erről valami infód van? Mert elvileg júni közepén megkaptak minden engedélyt és hivatalosan be is jelentették.

[ Szerkesztve ]

(#60) Aryon87 válasza Mezcal (#56) üzenetére


Aryon87
félisten

Honor Googleval jon, kicsit le vagy maradva.

Senkit nem tevesztek meg, az hogy te nem tudod mi van, az a te bajod.
Es a FHD pedig nagyon is jo. Legalabb nem eszi az akksit.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61) Hoes válasza Mezcal (#57) üzenetére


Hoes
aktív tag

Inkább a te érvelésed megtévesztő és alaptalan, a legújabb Honor flagship is GMS-sel debütál. Az USA feketelistáján csak a Huawei szerepel, a Honor már teljesen különálló brand, ugyanúgy megkap minden jogot mint a Xiaomi vagy az Oppo.
Kiherélt? Mármint arra érted, hogy nincs tele szeméttel? :)
Hidd el, venni fogják a P50 sorozatot! Azok mindenképp akiknek fontosak a kiváló kamerás képességek, akik élvezik a GMS nélküli életet és minőségi készüléket akarnak.
Ha ilyen képességű telefont akar venni akkor nem sok alternatívát talál, talán a Mi 11 Ultrát!

[ Szerkesztve ]

(#62) Hoes válasza Mezcal (#58) üzenetére


Hoes
aktív tag

Volt pár Xiaomim, egyikkel sem bírtam túl sokáig, bosszantó hibák vannak benne! Az erőszakos reklámkezelésről nem is beszélve, mégha ki is kapcsolható, ne azzal kelljen már szórakozni, hogy a rendszer több eldugott pontján kapcsolgatja ki a user a reklámokat! Ez csak egy példa de tudnék még sorolni...
Kicsit magas lóról beszélsz és nem épp megfelelő stílusban, nem gondolod?

(#63) Aryon87 válasza Mezcal (#55) üzenetére


Aryon87
félisten

Te magad vagy egy nagy vicc. Helloviszlat

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#64) Ricardo válasza Mezcal (#56) üzenetére


Ricardo
félisten

(#65) Mezcal válasza Aryon87 (#60) üzenetére


Mezcal
addikt

Nézz után Biden legújabb feketelistájának, a Huawei és a hozzátartozó brandeknek lőttek, végleg, aztán ne lepődj meg annyira.

Hoes: Nézd, még ma is vannak, akik Nokia 3410-et használnak és ugyanazzal a hittel védik, mint te a Huaweit. :)
Halott telefon túlárazva, csak fényképezőgének kicsit drága, mert 100 alatt komolyabb fényképezők vannak, mint ez. :DDD
Felőle vedd meg félmilláért, a te bajod, de más ne nézzetek hülyének. Ne mi megyünk a fogalommal szemben. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#66) Aryon87 válasza Mezcal (#65) üzenetére


Aryon87
félisten

Ricardo be is linkelte neked a megfelelo valaszt. Meg mindig le vagy maradva..

Szerintem csak savanyu a szőlő...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67) Hoes válasza Mezcal (#65) üzenetére


Hoes
aktív tag

Na erről a fellengzős stílusról beszéltem! Úgy beszélsz mint aki feltalálta a spanyol viaszt!
Maradjunk annyiban ( és próbálok óvatosan fogalmazni ), hogy minden embernek más az igénye és mint láthatod, nem biztos, hogy a miénkkel van a gond de hogy mások nevében ne beszéljek, maradjunk az én igényeimről, amik elég magasak, viszont mások mint a tieid!

(#68) Mezcal válasza Aryon87 (#66) üzenetére


Mezcal
addikt

Akkor jó, már a Honornak semmi köze a Huaweihez, így meg nem értem a nagy örömöt. :)

Igen, nagyon savanyú a szőlő, már irigykedem a harmony os-re és az 5 g hiányára, meg a félmillás árra, mert olyan szar nekem a Google. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#69) GreenGoblin válasza Mezcal (#68) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nem értem mit parázol ezeken.
5G egy kalap sz@r ezt már többen megmondták és igazuk van. Nálam is. iPhone 12 5G-s simmel alig gyorsabb mint a 4G-s 11, cserébe jobban merült, ezért ki is kapcsoltam a fenébe az 5G-t.
Az ár meg szerintem a korábbi Huawei modellekhez képest nem vészes, ráadásul pár hónap és beesik az ára. Nézd meg mennyit akciózzák a korábbi modelleket.
GMS valakinek hiány, azzal nem tudok vitába kelni bár sokan elvannak nélküle. Nem a világ vége.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#70) philoxenia válasza Mezcal (#68) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ennyi elég volt itt ebből! Elmondtad, amit akartál, de kezd flémbe átmenni amit csinálsz!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#71) kalimist válasza macika69 (#51) üzenetére


kalimist
aktív tag

A képekből ismét kiszedték az EXIF adatokat, ami azt jelenti, hogy nem publikus firmware-rel futott a telefon. A teszt képek pedig 7(!) héttel ezelőtt készültek. Tehát az egész megint nem ér lóf.szt sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#72) Plazmacucci válasza kalimist (#71) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Arra jó a teszt, hogy meggyőzze az embereket, még mindig Xiaomi Mi 11 Ultra a befutó :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#73) doooo válasza kalimist (#71) üzenetére


doooo
veterán

Tehát ismét túlmentek minden határon... Megtiltanám, hogy ilyen pártközpontos kamuoldalakról hírt hozzanak le a különböző portálok (bár azoknál is mostanra rendszeresen kiemelésre kerül ha írnak róluk, hogy bizony sehol máshol nem kapnak ilyen eredményeket, mint ezek szoktak; a DxO közösségi-médiás oldalain meg éjjel-nappal megy a cenzúra, hogy elhallgattassák a felháborodott tömegeket (igen, tömegek, nem pár emberről van szó); ami mondjuk ismét jó indikátora, hogy egész pontosan honnan fúj a szél).

[ Szerkesztve ]

(#74) mjani1172 válasza doooo (#73) üzenetére


mjani1172
addikt

"Megtiltanám, hogy ilyen pártközpontos kamuoldalakról"

Naná és mindezt természetesen a demokrácia és a szólásszabadság nevében, mint minden jó liberális.
Mindent szabad amit te akarsz,a többinek kuss.

(#75) doooo válasza mjani1172 (#74) üzenetére


doooo
veterán

Persze, a vásárlók szándékos megtévesztése, félretájékoztatása (és ezáltal a piaci verseny megcsorbítása) teljesen jogos dolog. Meg a korrupció.
Mindennek vannak határai (a demokráciának, meg a szólásszabadságnak is; hiába jössz ilyen elcsépelt, szélsőjobbosok által rongyosra használt, eleve ócska közhelyekkel), ezek pedig immár sokadjára lépnek át azokon. Védhetetlen amit csinálnak.

(#76) Ricardo válasza doooo (#75) üzenetére


Ricardo
félisten

Gondolod csak ők csinálják? Ettől még nem helyes, de pártközpontozni finoman szólva is kapufa :U

(#77) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Maradjatok a témánál!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#78) vanye


vanye
senior tag

"Google és Android helyett pedig a HarmonyOS szolgáltatásai és rendszere állnak rendelkezésre"
Értem, hogy ez a Harmony akármicsoda nem egy az egyben egy sima Android, de ha már a Xiaomi-féle
(szteroidon nevelkedett) OS lehet Android, akkor a Huawei OS-e sem egy új Windows Phone/Mobile, már nem azért. :U

Stern des Südens!

(#79) Hieronymus válasza vanye (#78) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Olyan mint a Linux esetében. Hiába Linux minden Linux, nem feltétlenül lehet programokat és szolgáltatásokat "keresztben" felhasználni.
A Huawei telefonok számára nem elérhető a GMS. A Google piactere és a Google appjai valamint az ehhez kapcsolódó szolgáltatások elérhetetlenek a Huawei telefonok számára. Van akinek ez nem gond, de sokaknak az.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#80) Hoes válasza Hieronymus (#79) üzenetére


Hoes
aktív tag

Mégis használom a Google térképet és pl. a Youtubeot GMS nélküli telefonon. Nem érzem, hogy bármi is hiányozna.

(#81) Aryon87 válasza Hieronymus (#79) üzenetére


Aryon87
félisten

Minden alkalmazasom fut a telon, pedig a legtobbje Google-ra epul, fuggetlenul attol hogy be lehet jelentkezni vagy sem. 1 app nem megy, de a fejleszto tojik is ra nagy ivben.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#82) Hieronymus válasza Hoes (#80) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

És Google Play is van?
Illetve online forgalomiadat támogatása a térképnek?

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#83) Aryon87 válasza Hieronymus (#82) üzenetére


Aryon87
félisten

Play nincs (minek ha van helyette más áruház?). Forgalomadatnak mit értesz? A piros sárga csíkok hogy mennyire van bedugulva a város?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#84) Aryon87 válasza Aryon87 (#83) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerkesztés lejárt.
Más áruház alatt értem: Aurora store (térkép innen van magyarul), APKPure, Aptoide. Elég sok GMS tulaj ismeri és használja is ezeket az áruházakat (én pl S9+ óta ismerem az Aptoide-t és használom is). Mi több, ezeknél jóval frissebb verziók vannak fent, mint a Playen (tapasztalat)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#85) Hoes válasza Hieronymus (#82) üzenetére


Hoes
aktív tag

Aryon87 válaszolt a kérdéseidre közben!

(#86) 7Heads Drago válasza doooo (#75) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Még szerencse hogy te ezt objektíven megtudod ítélni és szóltál nekünk. :W
Egyik oldal se elfogulatlan. Az emberek már csak ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#87) hunhool1979 válasza Aryon87 (#84) üzenetére


hunhool1979
tag

Jó olvasni a kommenteidet.... Erősen gondolkodom hogy P30Pro után újra lesz Huawei készülékem. Ahogy látom, szinte minden működik gms nélkül (talán csak az OTP banki alkalmazás lehet a kivétel?)
Ezekről tudsz valamit?

(#88) dhszabi


dhszabi
csendes tag

Nemis szép, nemis jó

(#89) csorbajeno válasza dhszabi (#88) üzenetére


csorbajeno
veterán

A szépség objektív dolog, de honnan tudod, hogy nem jó? :F Nem vagyok egy Huawei fan és nem is tetszik, de azt, hogy nem jó nem tudhatom, amíg legalább egy tesztet nem olvasok róla. Márpedig pár nap után még nemigen van róla komoly teszt :R

(#90) Fred23 válasza hunhool1979 (#87) üzenetére


Fred23
nagyúr

MagNet bank alkalmazásra én is kíváncsi lennék, mert ha nem is szimpatizálok kínai gyártókkal, nagyon jó ár-érték arány esetén azért megvehető lennék. Viszont abszolút nem biztos, hogy a MagNet appja fut GMS nélkül, bankot pedig semmiképp se váltanék, mert ez a pici felülmúlta minden elvárásom (pont az OTP-től jöttem át hozzájuk).

A legnagyobb gond mondjuk az, hogy a Huawei továbbra is erősen áraz, mintha semmi se változott volna. Ha meg akarja tartani magát az EU-ban, ezt már nem tehetné. Vagy nagyon beejti az árait, vagy őt fogják kiejteni a piacról.

(#91) dhszabi válasza csorbajeno (#89) üzenetére


dhszabi
csendes tag

Se 5G, se Google szolgáltatások.... 2021-ben ez egyenlő a nullával. Egy szűk fanatikus rétegnek talán még elmegy, bár ennyiért telefont is adnak. Be kell látni a Xiaomi teljesen átvette a huawei piacait. A Xiaomi az új Huawei. :)

(#92) mjani1172 válasza dhszabi (#91) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez így igaz.
Ma már Magyarországon 5G nélkül nincs élet.

(#93) #07614208 válasza hunhool1979 (#87) üzenetére


#07614208
törölt tag

Az OTP nek már van HMS kompatibilis alkalmazása a Appgalleryben én úgy tudom, de jobb leellnőrizni.

[ Szerkesztve ]

(#94) Fred23 válasza #07614208 (#93) üzenetére


Fred23
nagyúr

MagNet viszont nincs, úgy tűnik. Mondjuk még lehet, ha lesz nálunk Huawei jövőre is.

(#95) #07614208 válasza Fred23 (#94) üzenetére


#07614208
törölt tag

Viszont az összes többi nagyob bank alkalmazása fent van szerencsére ahogy néztem.
De tényleg az az igazi ha mindenki megnézi az az alkalmazás, amit használ és az fent van-e az Appgalleryben.

[ Szerkesztve ]

(#96) Hoes


Hoes
aktív tag

Valaki leírja még, hogy sem 5G, se GMS? :W ;]
Úgy érzem, sokan csak trollkodni jöttek és flamelni!

(#97) 7Heads Drago válasza dhszabi (#91) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezek szerint akkor én a 4G-s telo-mal halott vagyok. Kész csoda hogy még nem ástak el. ;]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#98) 7Heads Drago válasza Fred23 (#94) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Raiffieisen sincs.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#99) Aryon87 válasza hunhool1979 (#87) üzenetére


Aryon87
félisten

OTP Smartbank működik rendesen. Annyi hogy nem küld értesítést fizetési jóváhagyásnál, de ezt úgyis tudod, hogy fizetni kell, mert ugye az adott felületre átirányít. Mivel ígyisúgyis be kell lépni a Smartbankba, annyi az extra, hogy kézileg kell bemenned a tranzakció jóváhagyása menüre. 1 plusz kattintás :))
Utalás is megy, azt is próbáltam már.
Simple mobilfizetés ami nem megy sajnos. OTP xarik rá.

(#91) dhszabi mindmeghalunk ötgééésguglinélküljajmilesz

hoes 2 éve ez megy már...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#100) hunhool1979 válasza mjani1172 (#92) üzenetére


hunhool1979
tag

😂😂😂😂😂
Tegnap állítottam át a xiomit 4G-re....megyek és véget vetek 5G nélküli értelmetlen életemnek

(#101) vilmose33 válasza Aryon87 (#84) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm az infót :R Aurora store-t nem ismertem, mindjárt rá nézek.

A jövő most van

(#102) mekker


mekker
őstag

Van microG vagy Open GApps, ezek nem pótolják teljesértékűen a GMS-t? Kérdezem, nem állítom.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#103) Aryon87 válasza mekker (#102) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem helyettesítik. MicroG a Vanced Youtube-nak kell.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#104) Zly


Zly
újonc

Arról hallotam hogy a GMS csak nincs előre betelepítve a mobilon, de ha valaki megvesz a készülék, utána azt csinálhat amit akar.
A GMS telepítése lehetséges, de a folyamat bonyolult, mivel a GMS-nek szüksége van a telefon alapjául szolgáló engedélyekre.
Nem vagyok biztos benne, hogy ez a módszer működik az újabb modelleken :)

(#105) juuzer válasza Hoes (#42) üzenetére


juuzer
addikt

+1

Egyik jó barátom is P40 Lite-ot használ és mindent tud rajta használni. Rárakta a Messengert is, pedig nem egy kimondott tech-person. De azt mondta, hogy úgy nagyon semmi hátránya nem származott eddig abból, hogy nincsen Google-féle adatbánya.

És továbbra is tartom azt, hogy a Google szolgáltatások kukázása a legjobb dolog, ami az utóbbi időben történt az androiddal. (A Huawei kontextusából kiindulva ofc.)

Vamos a la playa.

(#106) Aryon87 válasza juuzer (#105) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem is olyan régen volt valami gubanc a Google szolgáltatások körül. Jót mosolyogtam rajta, hogy nekem ilyen problémám nincs. link -> Talán ez volt, és nem csak a cikkben szereplő 2 márkát érintette, hanem az összes GMS-ses mobilt.
[link] -> sőt, 2 éve is volt ilyen gond..
Csinálhattál bármit, az az istennek nem akart megszünni. Végül egy frissítés oldotta meg a hibát. na ha az ismétlődne, kb röhögnék a markomba.. ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#107) juuzer válasza Aryon87 (#106) üzenetére


juuzer
addikt

Hát a bánya szívja az akksit. Ez már csak ilyen. :DD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#110) wwhy válasza 7Heads Drago (#98) üzenetére


wwhy
veterán

és K&H sincs, és nem is lesz :(

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#111) #07614208 válasza 7Heads Drago (#98) üzenetére


#07614208
törölt tag

A myRaiffeisein mobilaplikáció az nem jó?
Ha van itt valakinek HMS-s mobilja megnezne fentvan e az Appgalleryben?

[ Szerkesztve ]

(#112) Hoes válasza #07614208 (#111) üzenetére


Hoes
aktív tag

Fent van úgy látom.

(#113) 7Heads Drago válasza #07614208 (#111) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nincs fent. Oroszul viszont fent van....
Sok alkalmazásnak csak ki van alakítva a hely, de nincs letöltési lehetőség. Kicsit beetetés szagú.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#115) #07614208 válasza 7Heads Drago (#113) üzenetére


#07614208
törölt tag

Elötted írták hogy fenntvan.

(#116) 7Heads Drago válasza #07614208 (#115) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Kaki:))

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#117) 7Heads Drago válasza #07614208 (#115) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jéé és tényleg. De nem régóta lehet, mert legutóbb még nem volt amikor frissítettem. Ellenben sok a negatív komment róla. Nem is sok a letöltés se.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#118) k-adi válasza Fred23 (#90) üzenetére


k-adi
nagyúr

"A legnagyobb gond mondjuk az, hogy a Huawei továbbra is erősen áraz, mintha semmi se változott volna. Ha meg akarja tartani magát az EU-ban, ezt már nem tehetné."


Hát pedig mégis teszi, feltételezhetően presztízs okokból.. pedig valóban előnyösebb lenne aláárazni, dehát...

(#119) k-adi válasza Hoes (#96) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Valaki leírja még, hogy sem 5G, se GMS?
Úgy érzem, sokan csak trollkodni jöttek és flamelni!"

A készülék 2 szinte legfőbb hiányossága és ár-esési (vagy ha úgy tetszik ár-meg-nem-tartási) tényezőjének kiemelése miért lenne trollkodás?
Mindkettő olyan értékálló képességet adna a terméknek, ami egy ÚJ flagship esetén (amihez ugye flagship ár társul) ha nem is "kötelező", de "igazán elvárható" lenne.
Mivel az 5G még "nincs annyira kiépítve", ezért most még kevésbé fáj, de a jövőt nézve erős hiányosság lesz (persze nem azoknak akik évente cserélik a mobiljukat), a gms-mentesség szintén erős herélésnek tekinthető, mégha vannak egyéb megkerülő megoldások ehhez-ahhoz az apphoz, stb.

A honornak idén nem sikerült a belépés, talán a magic3, abba van minden remény most.
A legjobb az lett volna, ha ez a teló jön honorként, 5g+gms támogatással a V50 helyett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.