Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drughi


Drughi
addikt

GMS nélkül halott ügy.

:(

(#2) Segal


Segal
veterán

Szegények kiherélve próbálnak hódítani :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Durva az a hátlap, de nem mondom hogy nem tudnám megszokni :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hm... Érdekes, hogy a Kirin 9000-rel szerelt drágább. Ennyivel jobb lenne a SD888-nál vagy mert már annyira ritka holló a Kirin, hogy gyűjtői példánynak minősül?

Motorola G51

(#5) - = Zk = - válasza Drughi (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemlényeg, Honor-ra értettem : :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) fateless


fateless
veterán

Honorban picivel drágábban ennél nagy tarolást művelhetne

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#8) hunhool1979 válasza joelke HU (#4) üzenetére


hunhool1979
tag

Szerintem a kirin agyonveri az sd-t üzemidőben.
Gyönyörűen ráépítettek mindent az évek alatt.
De mi az oka az 5G hiányának?

(#9) joelke HU válasza hunhool1979 (#8) üzenetére


joelke HU
senior tag

Meglehet.
Az 5G használatától eltiltották őket. Ezért is van megcsonkítva mind a kettő proci.

Motorola G51

(#10) Aryon87


Aryon87
félisten

Jónak ígérkezik, hardveresen megint toppon van. De.. Kamerában a 3.5x zoomos periszkópos kamera számszerint visszalépés a P40Pro 5x zoomjától, bár sok helyzetben jobb is lesz, nekem pl nem egy olyan téma van ahol az 5x sok. Snapdragon az jó dolog, nagyon kíváncsi vagyok egy Gcam mit tudna itt produkálni. Sőt, ki is tudnám használni, és összehasonlítani a gyárival, ami azért még mindig a legjobb felszereltségü szoftverileg.

Nincs rajta Google. Nabumm, akinek létfontosságú, nem ezt veszi, remélem ezt a felesleges kört nem futjuk itt is újra, 2 év alatt már betüre fújni a sablont.
Nekem tetszik, venném is, de mégse ez lesz az utód jövőre.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12) hunhool1979 válasza #72445440 (#11) üzenetére


hunhool1979
tag

Hát nem tudom.... Az itthoni 5G finoman fogalmazva is röhej. Már ahol van.
A te döntésed, megértem... (bár nem hiszem hogy ettől lennének álmatlan éjszakáid :DD)

(#13) hunhool1979 válasza joelke HU (#9) üzenetére


hunhool1979
tag

Tehát semmi köze a nemzetbiztonsági blablához...

(#14) Aryon87 válasza hunhool1979 (#12) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem is ugye P40Pro van. Telenor is kezdi adni az 5G-t itt-ott. Kártyát vissza is tettem a másik telóból, hogy lássam mit is tud a NAGY 5G.. tegnap belvárosban voltam nyugati környékén, hát ott még hírből se volt... Ki is kapcsoltam, feleslegesen ne húzza az akksit...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#15) hunhool1979 válasza Aryon87 (#14) üzenetére


hunhool1979
tag

Vodafone-nak egész sok helyen elérhető az 5G,eddig egyedül valahol a belvárosban mértem kiugróan magas sebességet, de hogy őszinte legyek átlagos használat mellett semmi extra gyorsaságot nem veszek észre. Bár a VoLTE dolgot erőltetnék inkább.....

(#16) Aryon87 válasza hunhool1979 (#15) üzenetére


Aryon87
félisten

Semmi előnyég nem látom perpillanat az 5G-nek? Most az hogy hamarabb lejöjjön a film torrenten felesleges. YT 4K-ban megint felesleges, kivéve ha korlátlan a net (ami nem olcsó). Arról nem beszélve hogy az akksit is szívja mint állat... Jó döntés volt a 4G-s kiadás itt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) Fred23


Fred23
nagyúr

Hátulról egészen szépek. Elöl meg kameralyuk, de sajna az majd' minden gyártónál befigyel. :(

(#18) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen árat kérnek 5G nélkül, arrafele jobban álnak, még Kínában se fogják tudni eladni. Ez ilyen limited edition lesz az már tuti.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) joey04


joey04
titán

Nincs GMS, emiatt itt kuka, nincs 5g, emiatt megint sokan skippelik. kamerában megint csak az egyikben van valódi uw. nem véletlen estek vissza már a belpiacos eládásaik is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Essentials


Essentials
aktív tag

Sejthető volt h az árakkal nem lesznek szégyenlősek már csak presztízsből sem. Ha a kisebb modell legalapabb verziója a kínai belpiacon 210.000Ft, akkor az mire Európába, és magyar földre ér, lesz 310-330k is. És ez a belépő modell. A Pro verzió 350-400 ezres kínai árait inkább ne kommentáljuk átfordítva a kontinensünkön várhatóra, mert a félmillás magasság is belőhető... Erre a chipválasztási opcióra pedig nem tennék fel sokat, szerintem már nem lehet annyi Kirin csúcsprocijuk, h értelmezhető mennyiséget juttatnának belőle külföldre. Kicsit lapos lett ez az egész, és nagyon távolinak tűnik ennek a sorozatnak az európai karrierje. A várható árak, a Google szolgáltatások hiánya, és a hardver ( 4G SD888 ) miatt is ezek inkább valamiféle Fan Editionnek értelmezhetőek nálunk, még megmaradt hardcore Huawei rajongók számára.

(#21) janeszgol válasza Aryon87 (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

De ezek Kinan kivul is megjelennek? Fog ezzel foglalkozni a Huawei?
Vagy inkabb ide Honorkent hozza?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) vacs válasza Aryon87 (#16) üzenetére


vacs
veterán

"Jó döntés volt a 4G-s kiadás itt."

Nem ők döntöttek így ... nem volt más választásuk! 😉

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#23) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Már Kínában se férnek bele a top5be. Kíváncsi vagyok, meddig lesz még hírértékük. $$$

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#24) Hieronymus válasza janeszgol (#21) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A Honor már Huawei tulajdon.
A Honornak van GMS és 5G joga.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#25) Aryon87 válasza janeszgol (#21) üzenetére


Aryon87
félisten

Szolgáltatók már levették a Huawei pultokat, azok szerintem nem fogják forgalmazni. Ha mégis, lesz pár "kcsg" eladó, aki amennyire teheti, lebeszéli a vevőt róla, ahogy tették a P40Pro esetében is, nem véletlen nem fogyott.
Itthon a Honorra érdemes már figyelni.

vacs igaz igaz :K De nem is baj.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#26) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

lehet nagyon lemaradtam, annyira nem követtem az elmúlt hetekben, de legutóbb mintha még (majdnem?) 1"-es főszenzorról írtak volna több helyen is.. :F így most csalódtam kicsit.
ja, most visszaolvastam. Sony IMX800. hülye pletyka, jó sok oldal lehozta pedig
a monokróm szenzor jópofaság viszont, sokkal inkább nyomathatnák a kis hülye mélységérzékelők meg makrók helyett
asszem nem is követem többé inkább a piacot, így élőhalott huawei-jel már érdektelen számomra, egyszerűbb 3 évente venni egy iPhone alapmodellt

[ Szerkesztve ]

Sony A6000 | iPhone 12

(#27) Aryon87 válasza gyonyoruwok (#26) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem még jön egy Pro+ is, abban benne lehet az 1col szenzor. Legalábbis ez lenne logikus.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28) Essentials válasza Aryon87 (#25) üzenetére


Essentials
aktív tag

"Ha mégis, lesz pár "kcsg" eladó, aki amennyire teheti, lebeszéli a vevőt róla, ahogy tették a P40Pro esetében is, nem véletlen nem fogyott."

Amennyiben a vásárlók szakszerű tájékoztatását "kcsgsgnek" nevezi valaki...

És milyen jót tettek azokkal, akiket sikerült lebeszélni róla. A GMS nélküli app-c*gánykodásokat rengetegen megúszták a tájékoztatásnak köszönhetően, ( mert valljuk be hogy a vásárlók zöme nem olyan mint pld te, hogy minden mindegy neki, csak Huawei készüléket használhasson a mobilkamera miatt ) illetve azt is, hogy az akkor közel 400e Ft-ért kínált P40Pro készülékeken 2 éves részletvállalás mellett már egy év leforgása után százezreket bukjanak. Néhány hete akciózták őket hivatalos csatornákon, a Média Marktban 179.000Ft-ért, kizárólag bolti átvétellel lehetett elvinni a bent ragadt készleteket. Az már egy sokkal korrektebb árazás, viszont újabb pofon a tavalyi debütálás utáni vásárlóknak, hiszen tovább nyomja majd lefele a használt árakat is.

De ha jól emlékszem te is ebben a cipőben jársz most, szembesülnöd kellett vele hogy 2022-ig pörögnek a magas vételáron mért törlesztőid, miközben a telefonod értéke már most a béka feneke alá került a tavalyi vételárhoz képest. :(

A jelenlegi kínai árakból már ki lehet következtetni, hogy ha olcsóbb nem is, legalább drágább lesz a P50Pro mire ideér, és indul előlről ez az értékvesztő mókuskerék annak a maroknyi megmaradt márkapreferensnek, akik minden áron be akarják majd szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#29) GreenGoblin válasza Aryon87 (#10) üzenetére


GreenGoblin
tag

Gcam támogatná egyáltalán ezeket a lencséket?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#30) Aryon87 válasza GreenGoblin (#29) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem lencsefüggő a Gcam. Mivel Snapdragonnal lesz, így sima ügy a portolás, a lencsék közti váltást kell megírni rendesen hozzá.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31) gyonyoruwok válasza Aryon87 (#27) üzenetére


gyonyoruwok
tag

valóban erről lehet szó, egy mai hírben is ez áll. várom a camera comparison vidiket

Sony A6000 | iPhone 12

(#32) Aryon87 válasza Essentials (#28) üzenetére


Aryon87
félisten

De ha jól emlékszem te is ebben a cipőben jársz most, szembesülnöd kellett vele hogy 2022-ig pörögnek a magas vételáron mért törlesztőid, miközben a telefonod értéke már most a béka feneke alá került a tavalyi vételárhoz képest. :(

Ez tény és való, de mivel nem szándékozom eladni, így nem foglalkozom ezzel. Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá.
Aki meg 180k áron hozzájut, jól jár, mert ígyis egy remek telefont kap hiába nincs rajta Google. A többi baromságot ismerjük.

És milyen jót tettek azokkal, akiket sikerült lebeszélni róla. A GMS nélküli app-c*gánykodásokat rengetegen megúszták a tájékoztatásnak köszönhetően..

Épp hogy semmi tájékoztatást nem nyújtottak. Nincs Google és hasonló 1bites válaszokat tudok elképzelni, és már ment is a terelés a Samura vagy a másikra ezzel letudva a plusz köröket értelmes segítség és magyarázat helyett.
Tapasztaltam személyesen is valamint a facebook Huawei csoportokban, és egyik fő "segítője" pont te vagy/voltál. Miattatok ki is léptem onnan.

Téged ez a topik úgyse érint, maradj az alma topikoknál szerintem.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33) Kevin8997


Kevin8997
tag

Remélem a Huaweinek van elég pènze, hogy fennmaradjon amíg kihoznak valamit a harmonyból (ha valaha bárki is fog rá fejleszteni). Egyébként most kellene újra alacsony dömping árakon hozni a telóikat, hogy legyen kint annyi, hogy legyen még értelme a harmonynak, mert ha így erodálódnak az eladások lassan nem lesz akinek fejlesztik a rendszert.

(#34) janeszgol válasza Aryon87 (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Errol jut eszembe. Hianyzik egy forumtars, SSJ Gogeta volt az ikonja. O is nagy Huawei fan volt, mint mi. Kivancsi vagyok a velemenyere a helyzetrol. (Az Edigitalban dolgozik/dolgozott, es a P40 tajekoztatorol jutott az eszembe.)

En egy picit csalodott vagyok. Ugy gondoltam, hogy nyaron lesz par uj Honor minden kategoriaban, erre meg semmi.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Vig Zsolt


Vig Zsolt
tag

Jó kis telefon lesz.
Viszont a GMS--t én hiányolom :(
És ennyi pénzért már nem ártott volna az 5G...

(#36) Aryon87 válasza janeszgol (#34) üzenetére


Aryon87
félisten

Az én lennék :D
Vagy 2 éve elvesztettem az avataromat egy hülye vita miatt, amit szeretnék elkerülni amennyiben essentials kolléga leszállna rólam, és nem állna belém állandóan minden Huaweis topikban, mert nem bír megmaradni az almás körökben...
Lassan 1 éve nem dolgozom ott hálistennek. Sose voltam nagy fan, csupán egy elégedett felhasználó, aki nem visel szemellenzőt, max annak látszott.

Honor50 széria egy óvatós belépő. A Magic3-tól várok sokat, mondhatni az lesz majd a Huawei Mate széria kiváltója szerintem. Nálam nagy esélyes jövőre, vagy a 4-es széria, persze függ attól mennyibe fog kerülni. Remek kamera, Snapdragon proci, GMS (így nem esik be az ára). Ugyanakkor ennek vetélytársa a szememben a Samu S21FE lesz.
A Huawei P50 széria is jónak ígérkezik, főleg hogy Snapdragonnal jön.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37) Essentials válasza Aryon87 (#32) üzenetére


Essentials
aktív tag

Lehet, hogy neked voltak ilyen jellegű "rossz" tapasztalataid, ( bár kötve hiszem h téged bármilyen ész érvvel le lehetett volna beszélni arról a "Remek" deal-ről ), de az átlag vásárlóval igenis jót tettek, mert megmentették a legdurvább telefonos értékromlástól, és nem hiszem hogy bárki is távozott volna készülék nélkül! A Huawei-HMS helyett ajánlottak mást ahogy te is írtad, nem távoztak készülék nélkül az ügyfelek/vásárlók.

Egyébként én kimondottan a P40Pro-ra reagáltam, hiszen tavaly az volt az egyik indokolatlanul drága HMS készülék, egy lite verzióval, vagy a százezres kategóriába tartozó egyéb Huawei HMS mobilokkal más a helyzet. Mert nem mindegy hogy 12 hónap alatt 400-ból bukik az ember 280 ezret, vagy egy lite veszít az értékéből pár tízezret, ami még rendben is lehet! Ezt te érzed most a bőrödön a leginkább, ha jól emlékszem panaszkodtad is egy kedves közös ismerősünknek. :(

A "lebeszélést" ezért érzem teljesen jogosnak. A telefont vásárlók 99%-a csak használni akarja az eszközt, és élvezni az ahhoz kapcsolt szolgáltatásokat. Nem akar túrni, mókolni, és lemondani, és legfőképpen nem akarka hogy rövid időn belül nagy értékvesztést szenvedjen a drága telefon. :R

(#38) tixem


tixem
addikt

Vártam ezt a bemutatót, hát kár volt. GMS-t mondjuk tudtam, hogy nem kapnak, de se 5G, a Pro kamerája visszafelé fejlődik, akku se nőtt egy jottányit sem, mégis annyit kérnek érte, mint egy S21 Ultráért / 12 Pro Max-ért?

Ezek tuti anyagot szednek, kérek én is belőle.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#39) Essentials válasza Aryon87 (#36) üzenetére


Essentials
aktív tag

Mi csak beszélgetünk, én úgy érzem hogy kultúrált stílusban. Senki sincs "rád szállva", senki sem akar bántani. Reagáltam, mert nem értettem egyet azzal hogy "Lekcsgzted" azokat az eladókat, akik mást ajánlottak vásárlóknak a HMS mobil helyett.

Egyébként belsős info: A szolgáltatóknál a Huawei öszönözte az értékesítőket különböző juttatásokkal hogy az ő termékeiket ajánlják a többi gyártó termékei helyett, a HMS-es korszakkal azonban ez megszűnt, ezért az addig "lelkes" értékesítők elkezdték a kialakult helyzethez igazodva kezelni a gyártó telefonjait.

[ Szerkesztve ]

(#40) Aryon87 válasza Essentials (#37) üzenetére


Aryon87
félisten

Így van, az értékvesztés ami valóban nem túl jó érzés, de ez van, elfogadom. Képzelem milyen jól mondta a kedves közös ismerős a dolgokat.. ne menjünk bele ezekbe, hidd el hogy nincs kedvem ismét lefutni ezeket a köröket.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#41) Essentials válasza Aryon87 (#40) üzenetére


Essentials
aktív tag

Mivel újból feldobtad ezt a témát, gondoltam h mégiscsak szeretnél róla beszélgetni is. Nem követem annyira az oldalt, és ahogy látod elég ritkán reagálok, ez felett azonban nem tudtam elsiklani. Nem gondoltam volna, hogy még mindig foggal-körömmel véded a védhetlent, és azt sem hogy nem érzed magad átverve sem ilyen értékvesztés mellett. ( A Huaweinél nyilván tudták hogy túllövik az árakat amikor kitalálták a hazaiakat, de a presztízs miatt nem foglalkoztak a kezdeti hónapokban teljes áron vásárló fogyasztókkal, ahogy veled sem. )

Egyébként érdekelnek a mobilvilág aktivításai, a Huawei sorsa pedig kiemelt téma még mindig. Ezért vagyok itt is, fura módon az Apple topikban viszont nem láthatsz. :N Nincs hova "visszamennem".

[ Szerkesztve ]

(#42) Hoes válasza Essentials (#20) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ebben azért nincs teljesen igazad! Idehaza is sokan vettek és vesznek úgy P40 szériát, hogy nincs GMS és árban is van más opció. Még mindig tud olyat nyújtani a Huawei GMS support nélkül is, amit más gyártónál nem találsz meg opcióként!
Hiába lesz iPhone árban a P50 Pro, sokan fogják a Huaweit választani Apple helyett, azért mert még mindig tud többet nyújtani.
A Xiaomi csúcsok is ugyabban az árban mozognak és a rendszer közel sem olyan jó. A Samsung meg olyan amilyen...

Én több mint egy hónapja használok GMS nélküli telefont, nem érzem a hiányát, sőt, örülök, hogy nincs tele szeméttel.

A P50 Pro szerintem gyönyörű lett!

[ Szerkesztve ]

(#43) Aryon87 válasza Essentials (#41) üzenetére


Aryon87
félisten

Az tény, hogy tavaly mikor megvettem a telót, nem számítottam ilyen mértékű értékvesztésre. Viszont ezt figyelmen kívűl hagyva egy cseppet sem érzem átverve magam, mert azt kaptam amit akartam. Se Almánál, se Samsungnál nem kapnám ugyanazt meg, függetlenül attól, hogy jövőre nagy eséllyel Samsungom lesz, de mellette ott lesz a P40Pro is.. Remélem nem kell részletezzem hogy miért, mert nem is akarom.
Alma topikokat nem követem. Az a kis idő mikor bekövettem kedves közös ismerősünk miatt tettem, tartott pár napig, aztán töröltem a topikot. Azóta Ő meg tiltva is lett ismét a kínaixarozása miatt..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44) doooo


doooo
veterán

Jó látni, hogy tudtak még egy kicsit samsungosabb előlapot összehozni... ezek szerint nem is volt olyan fontos az a komolyabb arcfelismerés, amiért évekig ugyanazt az ormótlan notch-ot erőltették.

(#45) doooo válasza Kevin8997 (#33) üzenetére


doooo
veterán

Ha arra van szükségük, korlátlan pénzmennyiség áll rendelkezésükre. De van ahol a pénz sem segít (ahogy eddig sem segített).

(#46) Aryon87


Aryon87
félisten

[link]
8 perces kicsomagoló videó. Szerintem jól néz ki, a hátsó kameraelrendezést kell szokni. De úgyse a hátulját bámuljuk ugyebár.
Azért a 64mpx felbontású telefotó kamera durva lehet, és valószínűleg emiatt 3.5x a zoomképessége csak.
A kapszulás szelfikameráért kár, ez már nem fog vaksötétben feloldani, mint a P40Pro.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47) janeszgol válasza Aryon87 (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

Hu bocsi. Vizualis vagyok, a nevmemoriam meg mindig is rossz volt. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48) szabeska


szabeska
addikt

Spongyabobos tok lesz hozza? :DDD A szemek mar megvannak.

[ Szerkesztve ]

F1

(#49) janeszgol válasza Aryon87 (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Ami meg kicsit zavar, az a frissites. Ugy latom 2021-ben azt az Apple tudja megcsinalni, hogy ha egy frissites X honap Y napjan jon, az akkor ott lesz a listan szereplo eszkozokon.
Az androidos gyartoknal kijelolnek par telefont, de azokra se mindre jon. Ezert van az, hogy mindjart jon az A12, de mi meg csak a 11-es droidnak orulunk, mint majom a farkanak, meg varunk.
Es itt a Harmony OS is. Milyen szep lett volna, ha egyszerre kitoljak az osszes listan szereplo keszulekre (hozzateve a p40 lite, p40 lite e, p smart 2021 valamelyiket vagy mindegyiket).
Plane, hogy mar a HOS 2.0 erheto el.

Ezt miert nem tudjak lemasolni az almarol?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) Ádám16 válasza doooo (#44) üzenetére


Ádám16
addikt

A M20P-m egyik ütőkártyájának tartom az "Apple féle" arcazonosítást úgy, hogy van kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó is.

Nem értem, miért kukázták. Mindenesetre mindegy is, a M20P továbbra is remekül muzsikál, tényleg nem érzem, miért kéne 6x annyit kiadnom egy új telóért (akár a P50 szériáért), nem számottevő a fejlődés évek óta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.