Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

4 oldalon ívelt,az érdekes lehet. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) aelod válasza pusszycat (#1) üzenetére


aelod
veterán

Használhatatlan. Nincs semmi funkciója az ívelt kijelzőnek ami megkönnyítené a használatot. Marketing bullsh*tnek tartom: nézzétek ilyet is tudunk címszóval. Ez meg, hogy 4 oldalon ívelt. :F

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Inkabb a 6/128-as Mate 9-et adnak ki amoled kijelzovel...

(#4) kriver


kriver
tag

Kihozzák a saját Xiaomi Mi MIX-üket amoled edge kijelzővel. Aztán alaptartozék lesz a bumper hozzá :DDD
Egyébként csak nekem tűnt fel, hogy alig hallani gg5 kijelzős mobilról?

[ Szerkesztve ]

(#5) etohun válasza Kasya (#3) üzenetére


etohun
aktív tag

Lesz csak nem nálunk.... :(

(#6) nagysuhi


nagysuhi
tag

http://index.hu/tech/cellanaplo/2016/11/07/kistestvert_is_kaphat_a_huawei_uj_csucsmobilja/

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#7) atike


atike
nagyúr

Huawei Mix :) Durva lenne... H Mix... :DDD

(#8) Obyboy


Obyboy
addikt

Ha így halad a lekerekített szélek felé az innováció akkor hamarosan elérjük a Nokia koncepcióját. Bár ez már erősen a használhatóság rovására menne...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#9) joelke HU válasza atike (#7) üzenetére


joelke HU
senior tag

Simán. Állítólag marha meizu is készíti a választ a mi mixre, amit idén karácsonykor adnak ki. Ez lesz az új trend

Motorola G51

(#10) atike


atike
nagyúr

Vagy csinálnak egy ilyen király retró telót... :DDD

(#11) Luck Dragon

Hűű erre kíváncsi vagyok, tuti valami innovációs csodára készülnek. Csak az ára ne legyen PD.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) Joe 89 válasza Kasya (#3) üzenetére


Joe 89
tag

+1

(#13) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Végül is jól csinálja a Huawei .Fut a szekér,itt az ideje kísérletezni különleges eszközökkel, úgy is mindenki innovációra vágyik,max úgy járnak,mint az LG a G5-el.Ha meg szerencséjük van és bejön,mint a Flex,akkor meg újabb lépés előre :K

(#14) mrThomi


mrThomi
addikt

Az a boszorkánykonyha... ;]

Nothing Phone (2a)

(#15) #86973952 válasza mackoapo11 (#13) üzenetére


#86973952
törölt tag

Flex sem lett olyan nagy siker, mint várták. Pedig amúgy nekem nagyon bejön. Bár VR -ban nem a legjobb. Van amelyikbe már a G4 is majdnem beakad, pedig azon kicsi az ív.

A fenti koncepció inkább érdekes, mint hasznos, de ilyen is kell. Már ha nem csak egy sima koncepciós készülék.

(#16) mackoapo11 válasza #86973952 (#15) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Igen,igazad van,nem döntögette az eladási listákat,de azért fogyott rendesen.Na meg aki szereti a különlegességet,annak jó koncepció ezek a készülékek. De majd meglátjuk,hátha gurít valami nagyot a Huawei.

(#17) janeszgol válasza mackoapo11 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondjuk az nem baj, ha nem a fő iránnyal (P és Mate széria) tette ezt a kísérletezést. Bár az utóbbinál elnéztem volna. Kíváncsi vagyok, mivel állnak elő. (És mekkora példányszámban, milyen piacra gyártják.)

Az LG Flex és Flex 2 tele volt gyártási hibákkal. Bár a koncepció érdekes volt, nem volt hasznos a hajlítás.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Gyerünk Huawei, mutass valami szépet.

(#19) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

Apam, de belehuztak !! :Y :C :C

.. a Mate 9 engem mar meggyozott, amint lessz megveszem.

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#20) mackoapo11 válasza janeszgol (#17) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Én csak az 1-et használtam,igaz csak 1 hónapig mert igen nagy volt. Hajlított kijelzőnek tényleg nem sok haszna volt,inkább mint érdekesség. Lg-nek az 5.0-a volt a gyengéje,valamiért az nem jött össze,se a G 2-ön,se a többi akkori készüléken. Pont most raktam vissza a 4.4-ft egy G padra,mint ha kicserélték volna,de az egy másik történet már.

[ Szerkesztve ]

(#21) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem viccelnek, bár kezd kicsit sok készülék lenni, nehogy beleessenek a Samsung "hibájába"..

Finn the human

(#22) Tschöke


Tschöke
csendes tag

Inkább dobhatnának egy új bivalyerős tabletet, akár pencillel.

(#23) Ricardo


Ricardo
félisten

"Weibón közzétett posztjában egy, még a Mate 9-nél is erősebb, innovatív kialakítású készüléket említ."

Bele sem merek gondolni mennyibe fog kerülni.

(#24) Kasya válasza Ricardo (#23) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az mit jelent, hogy erosebb? Snapi 821-et kapott? ;]

(#25) Ricardo válasza Kasya (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem tudom, de ezt írták.

Ha a Mate 9 esetében ilyen vastagon fogott a ceruza akkor egy erősebb készüléknél, aminek a kijelzője szintén a cikk állítása szerint "4 oldalon hajlított", bele se merek gondolni a várható árába.

(#26) Kasya válasza Ricardo (#25) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mar csak a papirforman kovetem inkabb ezeket a variansokat, mert tényleg elszalltak. Arra is gondoltam, hogy inkabb az online marketing celja ez az extra varians es premium arazas...

(#27) #86973952 válasza Ricardo (#23) üzenetére


#86973952
törölt tag

Egyrészt ez egy pletyka. Mégha van is mögötte valós dolog akkor is gyanítom költői túlzás. 960 ---> 965. Emelt CPU órajel 4 magon és szevasz.

Legalábbis ezt tartom reálisnak. Az már kiderült volna, ha saját magokat terveznének.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.