Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) _cHAos_


_cHAos_
aktív tag

Tesco gazdaságos nagyon ez a Here WeGo navigáció (mikor próbáltam, akkor olyan útvonalakat tervezett, hogy nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek... :DDD ) ha Offline vagy Gmaps mentességet mentességet szeretne az emberfia, akkor be kell invesztálni egy Sygic-be, ami 30 EUR, annyi probléma van vele hogy Andriodra és iOS-re is külön meg kell venni, egyébként városban jobb mint a Gmaps szvsz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#52) Lami66 válasza Braddock (#40) üzenetére


Lami66
őstag

Mi azon a meglepő, hogy Huaweit kedvelők a huaweis hírek alatt mindenszépésjóznak? Inkább az az érdekes, hogy van 5-10 tag akik utálják a Huaweit és mégis minden ilyen cikk alatt kárognak. Őket se fizeti senki ugye? Biztos hobbikárogók, és az olyan kellemes időtöltés lehet, hogy alig várják mikor jön újabb cikk. Néztem, hogy volt olyan cikk ahol az első 6-7 hozzászóló károgó volt. Tuti ingyen tolják.

(#53) Somatom válasza ak76 (#44) üzenetére


Somatom
veterán

Vékony jég ez, mert olvasottság hiányában a kutya nem hírdetne. Szóval, ehhez mi, olvasók is kellünk. Nekünk meg színvonalas cikkek kellenek.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54) nozs23 válasza Lami66 (#52) üzenetére


nozs23
addikt

Azert karognak mert omlik a Huawei propaganda a MA-bol. Konkretan ez a cikk arrol szol, hogy van ra terkep app. Ugy, hogy kozben olyan hireket ignoralnak, amiket gyakorlatilag minden mas portal lehozott.
Az meg, hogy koztuk szponzor megegyezes van nem teoria, meg osszeeskuves elmelet (mint a te "fizetett karogos" felvétesed), hanem koztudott teny, ok sem titkoljak.

[ Szerkesztve ]

(#55) kbyte1024 válasza Francia91 (#41) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 nem is írok hozzá olyan jól megfogalmaztad :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#56) arnyekxxx válasza nozs23 (#54) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ne kattints rá, mutasd meg nekik, hogy mennyire nem érdekel.

(#57) joey04 válasza ak76 (#45) üzenetére


joey04
titán

majd ha lesz olyan lehet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#58) janeszgol válasza nozs23 (#54) üzenetére


janeszgol
félisten

Egy időben Samsung hírben volt dömping, akkor az a vád jött, hogy a Samsung fizet. Utána Xiaomi, akkor ő, most meg a Huawei. Azt nem tudom mennyi valóságalapja van, de az logikátlan, hogy mivel fizet a Huawei, ezért nincs fent a samsungos és apple-ös szerencsétlenkedések. (Oké, most az előbbitől került fel.)

Lehetne több hír, ez igaz, és biztosan van ezeknél fontosabb is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#59) Lami66 válasza nozs23 (#54) üzenetére


Lami66
őstag

Ami mostanában a Huawei-el történik az a mobil világ földrengése, és az androidos platform szakadásához vezet: az egyeduralkodó gms mellett kialakul egy alternatív mobil rendszer (androidos "secam/pal" készül). Kb lesz nyugati és keleti android. Egy szakportálon érthető módon kiemelt figyelmet kap a legelterjedtebb mobil rendszer szétszakadása.
MA-Huawei kapcsolatról csak annyit kérdezek: a többi céget kitiltották a modik az MA szponzorálásából? Lassan már a zöldségesnél is Samsung promóterek dolgoznak, viszont a legnagyobb magyar mobil szakportálon nem a Samu a fő szponzor? Egy dolgot tudok feltételezni: a Samsungnak és az össze többi mobilcégnek a magyar mobilpiac nem ér ennyit.

(#60) #88470784 válasza Lami66 (#59) üzenetére


#88470784
törölt tag

Én vhogy nem éreztem ezt a promoter dolgot pl a p40 lite tesztjêben sem, mert Bog eléggé markánsan megírta a véleményét a hms ről is, felsorolta az összes negatívumát stb, akár tetszett vkinek akár nem, de igaza volt.
Ha fizetett anyag lenne akkor csak a jó dolgokat domborította volna ki.
Szóval sehogy sem állja meg a helyét ez a vádaskodás.

[ Szerkesztve ]

(#61) Somatom válasza #88470784 (#60) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, a Te véleményed is szubjektív. Ha lenne helyi HMS Fan Klub, sztem egyértelmű, hogy ki lenne az elnöke. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#62) #88470784 válasza Somatom (#61) üzenetére


#88470784
törölt tag

Köszi szépen, ez számomra pozitív dolog amit írtál. :)
De ettől függetlenül az is igaz, amit írtam elötted, és semmi promoter dolog nincs abban, ha lehuznak egy most induló rendszert és megírják a hibáit, hiányosságait és bizony ezt itt megteszi az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#63) Somatom válasza #88470784 (#62) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, nincs ebben semmi gáz. Ha bejön a HMS, hát bejön.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#64) Mercel válasza #41360896 (#46) üzenetére


Mercel
senior tag

Sajnos igazad van, akik munka miatt üzemszerűen utaznak sokat és időre kell érkezniük ha lehet úgy, hogy szinte méterre pontosan vezesse oda őket a navi azoknak valóban értékelhetetlen a legtöbb navigációs App.
A magam részéről úgy 30-at teszteltem, azok amik nem google adatbázist használtak nagyon gyorsan kiestek .
Az másik kérdés, hogy többszörös cím tervezésre a navi appok kB. 90%~a helyből alkalmatlan.

De ezt itt nem nagyon fogják megérteni, Míg valaki nem kezd el mondjuk futárkodni addig egyszerűen nem jön le neki mert számára lényegtelen dolgokon rugózol.
Majd ha kezébe nyomnak egy 60 címes Nem előre tervezett útvonalat akkor kezd pillogni, hogy hmm akkor ezt most hogy?:)

Marcel

(#65) Quqesz válasza Mercel (#64) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Úúű de sajnállak...és húszéve mit csináltál volna, amikor max térkép volt? Gps meg max a hadseregnél. Pedig a jótelók közül kaptunk(Nokia 6310, akkor a topp volt)a cégnél :U

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#66) Somatom válasza Quqesz (#65) üzenetére


Somatom
veterán

De, akkor az elvárások is annak a technikai szintnek feleltek meg. 1990 -ben már futárkodtam motorral. Az teljesen más volt, mint most.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67) #88470784


#88470784
törölt tag

Ezt a többszörös címtervezést vajon a felhasználók mekkora része szokta használni...

(#68) LittleLombax válasza Quqesz (#65) üzenetére


LittleLombax
csendes tag

Viszont most már 2020 van, a piacon pedig életben kell maradni. Ha van olyan app ami megoldja a fent említett problémát akkor azok akik a problémával szembesülnek nyílván azt fogják használni és nem csak legyintenek egyet, mondván hogy régen is csak papír alapú térkép volt. :N

(#69) Somatom válasza #88470784 (#67) üzenetére


Somatom
veterán

Azt nem tudom. Én minden melós napon. Sőt! Külsős adatbázisok is vannak betöltve. Német Autohofok, kamionos közértek és az IDS kutak. Nyáron kellenek a német hétvégi tiltott útvonalak. A több címes fuvarok címek szerinti optimalizálása is hasznos feature. Az is jó, hogy előre látom az emelkedőket. Sávasszisztens (ugyebár, Waze). Mindezt napi 13-15 óra képernyőidővel a szélvédőn, amire tűz a nap. Stb, stb. Szóval, nem mindegy, hogy navizunk, vagy navigálósdit játszunk.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#70) Cyrusgrissom


Cyrusgrissom
kezdő

Munkara a wazze is meg a google maps is alkalmatlan. Googlen kordinatat szoktunk keresni, azt beutjuk az igoba. A tobbi offline navi szinten rossz, katasztrofalis az utvonaltervezesuk.

Mas

Sziasztok, lehet, hogy hülye kérdés, de azért felteszem.
Ha van egy új p40es teló, ugye android fut azon is, a google apps et miért ne lehetne rátenni?
Anno még tettem főzött ROM ot mindenféle telefonra magamnak rootolás után persze,
és volt olyan amire a google cuccait utólag kellett rátenni recovery ből.
Ez ma már nem megy?

(#71) Somatom válasza Cyrusgrissom (#70) üzenetére


Somatom
veterán

Ez már elmúlt. A telót beazonosítja a Google. Ha nincs a típuslistájában, akkor nuku GMS. A GMS zárt forráskódú, a guglin múlik, hogy kinek engedi és kinek nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#72) Giovan! válasza Quqesz (#65) üzenetére


Giovan!
addikt

Az egy dolog, hogy te láthatóan nem látod értelmét a technológia fejlődésének, de másokon gúnyolódni amiért ők igen... :(((

Gondolom kés helyett is kőbaltával vágod fel az ételt, hát minek ide a hatékony célszerszám, nem igaz?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#73) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Ez a téma majdnem annyira élvezetes mint amikor egy késes topikba beesik egy japán sushiszakács és közli, hogy minden kés használhatatlan szemét amivel nem lehet röptében félmilis szeletekre felaprítani egy szaftos paradicsomot.

Mindenesetre remélem, hogy egyetlen pizzafutárnak vagy nemzetközi áruszállítónak se fognak a fejéhez fegyvert tartani, hogy vagy a herewegot használja vagy golyó ott helyben

(#74) Somatom válasza arnyekxxx (#73) üzenetére


Somatom
veterán

Biztos hogy nem fognak. A jó, vagy nem jó az relatív. Attól függ, hogy mihez képest. Ezek a navik talán a Vasedényhez képest jók. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#75) t-bali3 válasza #88470784 (#28) üzenetére


t-bali3
senior tag

Elméletileg a 3. generációs infotainment rendszerekben már a HERE terkepszoftver szolgálja ki a navigációs rendszert a VW csoportos autókban.

(#76) k-adi válasza Lami66 (#52) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ugyanannyi joga van valakinek károgni a cikk alatt mint szarrá fényezni azt, ez a fórum lényege már az internet kezdete óta. Dög unalmas lenne ha mindig csak a nyáladzás menne.

De oké, akkor nézzük ezt a konkrét cikket ne csak a semmibe puffogjunk :)
Ez a 2 bekezdéses rövidke cikk is egy nesze semmi fogd meg jól.... főleg úgy hogy a holland Tomtom navigációs és digitális térképező cég bejelentette, hogy együttműködik a kínai Huawei térképszolgáltatásaiban. (2020 01.)
vagy ennek már annyi? Mert tudtommal rivális cégek. Na erről már lehetne cikkezni..

Ja meg a konkrét napokban megtörtént kínos P40 marketing botrány esetről is lehetne cikkezni amit már másodjára játszanak el cirka 2 év alatt :D (hamár az s20-as zöldes bugról is van már cikk, persze jogosan), ellenben egy lehetséges valamiről, amiből lehet nem is lesz semmi tekintve a korábbi tomtom megállapodást...

vagy mondjuk jóslás helyett erről is lehetne (ha már minden egyes kis apróságról külön huawei cikket kell gyártani): Qwant Search Engine comes default on Huawei P40 devices in Europe
talán ez még érdekes is..

Amúgy meg visszatérve az eredeti meglepő-e vagy sem kérdésedre... most őszintén.. kár is lenne áltatni magunkat, hogy "mindenszépésjó", hisz most olyan mély gödörből kell visszajönnie ennek a márkának amire eddig nem volt példa és az ezáltal fellépő hiányosságokat szóvá teszik a userek nincs azzal semmi baj :) hiszen rengeteg alternatív megoldáson kell dolgozniuk és nyilván nem mindegyik jön be ami sajnos akárhogy is nézzük a usereken csattan végső soron. :U (arról már nem is beszélve, hogy a HMS-es teló árképzésük is a konkurencia mellé teszi magukat, így az összehasonlítás azokkal elkerülhetetlen... amiből értelemszerűen még több károgás lesz a szoftveres hiányok, korlátozások miatt.. szóval mi is a meglepő akkor? )

(#77) Somatom válasza k-adi (#76) üzenetére


Somatom
veterán

Lemaradtam. Mi volt ez a P40 Marketing-ügy?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#78) Giovan! válasza Somatom (#77) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem vagyok teljesen képben, de azt hiszem megint valami profi kamerákkal készült képekkel reklámozták a csúcsmodelljük fotós képességeit.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#79) Somatom válasza Giovan! (#78) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt nem értem. Nem nagyon érdekel a telókon a kamera feature, de a tesztekből úgy rémlik, hogy a Huawei flagshipek erősek, mondhatni etalonok kamera fronton. Mi szükségük ilyen trükkökre, ha amúgy is élen járnak?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#80) Quqesz válasza Somatom (#79) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bár próbálják cáfolni, hogy a Nikon képek nem direkt kerültek be a promo anyagba, de na....nem először lötték el ezt a puskaport.

Giovan
Na ugorj neki és olvasd el még1x mire reagáltam és miért így. Nem véletlen a cinizmus.

arnyekxxx
+1 :R

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#81) #88470784 válasza Somatom (#79) üzenetére


#88470784
törölt tag

Az a baj hogy mindig újra és újra előjön ez a kamera képekkel mahinálás.
2012 Nokia PureView [link]
2018 Samsung Galaxy a8 [link]
Nem értem mi szükség van ezekre, amúgy is elég jó képeket csinál.

(#82) Giovan! válasza Quqesz (#80) üzenetére


Giovan!
addikt

Elolvastam, mielőtt a tiedre reagáltam volna. Leírta ő mit tapasztalt, és hogy a munkájához véleménye szerint ezek nem megfelelőek. Erre te ahelyett, hogy azt mondtad volna, te nem ezt tapasztaltad, nekiálltál boomereskedni, mondván "régen se volt ilyen, mégis megoldottuk, mit csináltál volna akkor" stb. Tökéletesen indokolt volt a hozzászólásom.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#83) Quqesz válasza Giovan! (#82) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor csak az első 2 bekezdését olvastad el a kollega hsz-ból. A 3. részre reagáltam, pont azért szarkasztikusan, mert egy futár navigációs igénye egyedi. Nem kell senkinek megértenie, mert ha nem az a foglalkozása, nem is kell hogy megértse. Vannak navigációt készítő cégek, akiknek kell ezzel foglalkoznia, mint ahogy pl a kamionosoknak van külön számukra készült navigáció variáns(asszem az igo-n belül pl. van). Van 20-30 féle navigáció, a srác tapasztalata igen is fontos ezt én sem vitatom, de ennyi. A technológiai fejlődés jó, de nem mindég jelent előnyt. És igen, van baltám is.....a láncfűrész mellett van a polcon. :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#84) Somatom válasza Quqesz (#83) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor is rosszul látod. Húsz éve külön logisztikai feladat volt egy futárcégnél egy komolyabb körfuvar összeállítása. Ehhez lettek a határidők is igazítva. Ma ilyen határidőkkel nem lennél versenyképes. Sok évig navigáltam Európában térképekkel és elég magabiztosan elboldogultam. De, ma már ilyen módszerekkel nem lehet versenyképesen fuvarozni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#85) Quqesz válasza Somatom (#84) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezt értem(és egyet is értek vele) , ezért írtam az előző posztban, hogy fontos a srác tapasztalata az ágazatában. De ez nagyon sok embernek nem mérvadó szempont. Nagyon sok navigáció erre nem is lesz alkalmas, nem csak a Here. Ez nem a neki megfelelő alkalmazás. Ha pedig a huawei nem tud prezentálni olyan appot, ami tudja, akkor másik gyártó készülékét kell válassza. Jelenleg ez a cég próbál kimászni egy sakk-matt helyzetből, nem fog tudni minden igényt kielégíteni, főleg aki gmaps-ban gondolkodik(és igen, jó a gmaps nagyon sokmindenben, de alap felhasználásra elég a Here is)..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#86) Somatom válasza Quqesz (#85) üzenetére


Somatom
veterán

Ebben nincs lemaradása. Gmaps, Waze, stb. ugyanúgy csak navigálósdit játszani alkalmasak. Eleve egy teló nem alkalmas navigálni. Nem bírja tartósan a forróságot a szélvédő mögött. Meg, az milyen már, hogy eltűnhet a navigáció, ha mondjuk bejön egy hívás? Ilyen nincs. Ergo, ha valóban navigáció kell, akkor célhardver (PNA). Pont, mint a kamera. Fényképezőset játszani jók a telós kamerák, de fényképezni nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#87) orbit76 válasza #41360896 (#39) üzenetére


orbit76
tag

Futár vagyok, 3 éve a HereWeGo-val dolgozom. Legjobb. 100+ címet beírok és látom az összeset egy térképen, hogy hol vannak a címek. Még tudom tervezni az útvonalat ismeretlen túrán is. De ha tudsz még olyan progit, ami ezt tudja, szívesen kipróbálnám. Én sajnos nem tálaltam alternatívát. :R

(#88) Somatom válasza orbit76 (#87) üzenetére


Somatom
veterán

IGO. Beadod a címeket, aztán "útvonal optimalizálása".

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#89) orbit76 válasza Somatom (#88) üzenetére


orbit76
tag

Próbáltad? Én igen. Az a baj vele, hogy nem tudja, ha valahol pl. ebédszünet van. Az útvonalat én megtervezem, ő csak mutassa az összes címet egyszerre. Nekem csak ennyi kell. Ezt viszont nem tudja.
Pl:

(#90) Somatom válasza orbit76 (#89) üzenetére


Somatom
veterán

10 éve ezt használom. De hát az nem navi, ami nem navigál. Abból pont a lényeg marad ki. :)
Egyébként, ha úgysem navigáltatsz vele, akkor nem tök mindegy, hogy a pontok között van-e útvonalterv, vagy nincs? Nekem ez a hétfőm, kedd reggelem: KÉP
Elnagyolt, de 5 collon nem tudok jobban megjeleníteni 740Km -es útvonalat.
Egyébként meg útvonal szerkesztése -> egyéb -> átrendezés.
Itt átrendezheted a címeket az ebédszünetek figyelembevételével.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#91) #88470784 válasza Somatom (#90) üzenetére


#88470784
törölt tag

Amúgy ha ennyire fontos és sokan használják ezt a több címes útvonaltervezést, a google hogy hogy nem csapott még le erre a piaci igényre?

(#92) Quqesz válasza Somatom (#86) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezzel teljesen egyetértek, ezért kell a céleszköz célszoftverrel. A ti szakmátok igényli. :R

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#93) Somatom válasza #88470784 (#91) üzenetére


Somatom
veterán

A Google már "lecsapott rá", a Térképben van köztespont lehetőség. A bibi az, hogy tervezéskor sem a Térkép, sem a Waze nem tudja figyelembe venni, hogy 18m hosszú vagyok, 4m magas és 40 tonna. Továbbá, egy 700Km -es fuvarnál sajnos, sok helyen megszakad a net. Az is nagy bánatom, hogy bár a Térképnek van bringás útvonaltervező funkciója is, ami pl. Németországban meglepően jól működik, Magyarországon viszont sajnos, ez a funkció inaktív. Marad a gyalogos tervezés, ami nem bringás tempóhoz adja a köv. manőver infót. Plusz, a lépcsőkre is tervez, ami a fully -val lefelé rendben lenne, de fölfelé még csak 6-8 lépcsőfokra vagyok képes. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#94) orbit76 válasza Somatom (#90) üzenetére


orbit76
tag

Útvonalterv a fejemben van, de minden címet nem ismerek, pláne egy új túrán.pl [ez] egy lightos nap, a cégek ebben nincsenek benne, azokat tudom fejből, hol vannak... Tulajdonképpen most, hogy mondod, nekem nem is navigációra van szükségem, csak egy térképre, amiben látom, hogy hol vagyok és be tudom jelölni a címeket... A HereWeGo erre perfekt. :)

(#95) orbit76 válasza #88470784 (#91) üzenetére


orbit76
tag

Jó kérdés... :F pedig igény lenne rá... ja, és nem baj, ha offline, mert a hegyekben meg GSM hálózat sincs, nemhogy mobilnet...

[ Szerkesztve ]

(#96) Somatom válasza orbit76 (#95) üzenetére


Somatom
veterán

A Térkép régóta tudja. Beütöd a célt, aztán "megálló hozzáadása". Utána át is rendezheted. Az offline rész az necces. Térképrészleteket le lehet tölteni, de ez nagy távolságokhoz nem jó és időlegesek. Elavulnak és olyankor frissíteni kell, amihez ugyebár net kell.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#97) #88470784 válasza Somatom (#96) üzenetére


#88470784
törölt tag

Most írtad hogy nem veszi figyelembe pl a kamionosokat, ha nem férsz be a híd alá hiába tudja több pontos tervezést.
Már látom is az önvezető kamionokat ahogy a google szolgáltatását használják.

[ Szerkesztve ]

(#98) Somatom válasza #88470784 (#97) üzenetére


Somatom
veterán

Te azt kérdezted, hogy miért nem csapott le a többpontos opcióra. Erre reagáltam. A kamionos mód az más tészta. Ahhoz a teljes térképállományt újra fel kéne dolgozniuk, hogy beépíthessék a szükséges plusz opciókat. De, nem lenne sok értelme, mert a Térkép alapvetően egy online program. Korlátozottan tud offline működni, de egy profi navihoz az kevés, az egy pillanatra sem akadhat meg. Én rögtön két ugyanolyan készüléket vettem, mindkettőn ugyanaz a program fut. Ha az egyik megadná magát, akkor kártyacserével egy percen belül tudnám folytatni a navigálást a másik PNA -n. Közben a tableten fut a CamSam és a Google Térkép a forgalominfóval.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#99) #88470784 válasza Somatom (#98) üzenetére


#88470784
törölt tag

Én azt hittem az áruszállítók használják inkább a több pontos tervezést, ezek között pedig a kamionosok vannak legtöbben, de lehet rosszul tudom bár az utakon a kamionosok vannak többségben.
Mondjuk egy ekkora cégnek lenne rá kapacitása újrafeldolgozni a térképállományt valamiért mégse tartják fontosnak.
Szóval ha a googlet nem érdekli mert szerintük nem fontos a, akkor nehéz ezt a hiányosságot Here térkép szemére vetni.

[ Szerkesztve ]

(#100) Somatom válasza #88470784 (#99) üzenetére


Somatom
veterán

Árut szállítani többféleképpen lehet. A futárkodás is egy külön műfaj. Ők általában kis területen, kis járművekkel, sok címmel dolgoznak. Nekik jó lehet az online navi. A furgonos nemzetközisek is egy külön kaszt. Náluk nagyok a távolságok, de személyautós a tervezés. A kamionok pedig megint más téma. Amúgy meg válasszuk külön a Here navi szoftvert és a Here térképeket! Azt nem tudom, hogy a Here naviban van-e kamionos mód. Az IGO (a kamionos is) alapértelmezetten a Here térképállományt használja, tehát a Here térképek tartalmazzák a szükséges plusz infókat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#101) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

just for fun a webes HERE tud köztespontokkal tervezni, hogy az appba ezt miért nem teszik bele azt nem értem.

(#102) szupermacs válasza Lami66 (#59) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha ennyire a Huawei körül forog minden akkor miért nem hozzák le itt is amit máshol? Miért kerülgetjük a forró kását?

(#103) Lami66 válasza szupermacs (#102) üzenetére


Lami66
őstag

Gott weiss es

(#104) dutrás válasza szupermacs (#102) üzenetére


dutrás
őstag

Mert a kutyát se érdekli ;].
Amúgy nem volt szép dolog akár akarva akár akaratlanul.
Úgy0 tűnik minden gyártó keresztül esik a tűzkeresztségen.

Gondold el milyen marakodás lenne mint egyébként minden Huawei topikban.
Ha lehozzák tegyék de ne lehessen hozzászólni. Nem lenne értelme.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#105) szupermacs válasza dutrás (#104) üzenetére


szupermacs
veterán

,,Ha lehozzák tegyék de ne lehessen hozzászólni. Nem lenne értelme."

Pedig van értelme, ezért fórum.

(#106) Giovan! válasza dutrás (#104) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha eddig nem hozták le, már nem is fogják.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#107) #88470784


#88470784
törölt tag

Egy kis kiegészítés és jó hír a huawei tagadóknak.

Áprilisban a HERE, azaz az autógyártók és IT cégek által birtokolt navigációs cég 3D térképet készít hazánkról, a cél már az, hogy az önvezető autók számára is legyen kellő mennyiségű adat.

Remélem a huawei is megtámogatta anyagilag a projektet.
Szóval huawei ellenzők kéretik mosolyogni, ha jön a fotós kocsi :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#108) Giovan! válasza #88470784 (#107) üzenetére


Giovan!
addikt

Akkor még jó hogy jelenleg nem Magyarországon tartózkodom ;]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#109) dutrás válasza #88470784 (#107) üzenetére


dutrás
őstag

:))

P50 pro/P40 Lite

(#110) szupermacs válasza #88470784 (#107) üzenetére


szupermacs
veterán

Ott is egy D850-be lehet majd vigyorogni?

(#111) #88470784 válasza szupermacs (#110) üzenetére


#88470784
törölt tag

A Nokia PureView-ra [link]
Vagy a Samsung Gakaxy A8-ra gondolsz [link]
?

(#112) szupermacs válasza #88470784 (#111) üzenetére


szupermacs
veterán

Sajnos nem tudok linket adni, mert itt nem jelent meg a hír. :(

(#113) #88470784 válasza szupermacs (#112) üzenetére


#88470784
törölt tag

Szörnyű ez.

(#114) joey04 válasza szupermacs (#110) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#115) Cyrusgrissom válasza MiklosSaS (#1) üzenetére


Cyrusgrissom
kezdő

Elmentem vele tegnapelott Berlinbe, jobb mint a google map.
A cimkezelese valos, nem elore generalt.

(#116) k-adi válasza dutrás (#104) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Úgy0 tűnik minden gyártó keresztül esik a tűzkeresztségen."

Ja, van amelyik egymást követő évben 2x is, mintha az első nem lett volna hatalmas ciki! :C

szerk:
"Ha lehozzák tegyék de ne lehessen hozzászólni. Nem lenne értelme."

Persze, rögtön cenzúrázzuk ki, de csak ennek a márkának a negatív híreit, mi? (az hogy lehozták az s20 bugot, az ok :D ) :) ....logikus :U

[ Szerkesztve ]

(#117) dutrás válasza k-adi (#116) üzenetére


dutrás
őstag

Mint a Samsungnál mint a Xiaominál igaz csak egyszer.
Nem cenzúrázni kell de anbak mi lenne az értelme hogy egymásnak essenek a fórumtagok. Semmi a világon.
Anno benyelték a samusok a xiaomisok is. Most nyelik a Huaweit kedvelők. Most ha minden sorban az orra alá dörgölöd a felhasználóknak neked mivel lenne jobb. Ettől még kevesebb Huawei készülék nem fog fogyni.
Ciki tényleg de ez van.

P50 pro/P40 Lite

(#118) k-adi válasza dutrás (#117) üzenetére


k-adi
nagyúr

Akkor hiteles a tájékoztatás ha márkától függetlenül minden hírt lehoznak. Majd a fórumot a modik intézik ha kell.

(#119) dutrás válasza k-adi (#118) üzenetére


dutrás
őstag

Sokszor sajnos későn és ezért a rengeteg tiltás. Az szerintem se neked se senkinek nem hiányzik hogy a személyeskedés eldurvuljon.

P50 pro/P40 Lite

(#120) szupermacs válasza dutrás (#119) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha valakit ilyen miatt kitiltanak annak sosem volt helye a fórumon. Aki nem tud viselkedni és a szívére vesz egy ilyesmit és személyeskedésbe megy át, az nem fog hiányozni senkinek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.